» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Miku juaj me i mire?

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 11 Jul 2009, 23:16

Qenushi Snikers qe po fle tani

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga LumLumi prej Sun 12 Jul 2009, 13:15

Nje poete
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11204
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 12 Jul 2009, 17:17

nakushiiiiiiiii jocolor

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Adisa prej Tue 21 Jul 2009, 08:28

Vetja ime
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga deti prej Tue 21 Jul 2009, 09:45

natyra
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Aristogata prej Tue 21 Jul 2009, 12:34

vetvetja

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Jul 2009, 10:10

Ardhmeria danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 31 Jul 2009, 17:19

nuk e di

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 31 Jul 2009, 20:52

NAKUSHI

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 01 Aug 2009, 00:19

nuk kam miq te keqinj dhe nuk emroj ndarje ne te mire dhe anasjelltas
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13884
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Lukja prej Fri 02 Oct 2009, 18:25

s'kam armiq por vetem miq ,qe keshtu per mua jan te gjith te shelqyer.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11065
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Oct 2009, 21:07

Ku jetohet pa armiq Lukja?!

Shoqja ime

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Geri prej Fri 02 Oct 2009, 21:12

Voglushja esht mikja ime me e mir
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Adonisi prej Fri 02 Oct 2009, 23:29

Vetja. Sepse asnjehere nuk ma ben qejfin, perkundrazi me kundershton vazhdimishte.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11457
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Fri 02 Oct 2009, 23:31

arrushja qe kam,sepse vetem hesht e me degjon vazhdimisht
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 02 Oct 2009, 23:33

e kam nje, por sme flettt, edhe pse edi qe jam keqq,

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Adonisi prej Fri 02 Oct 2009, 23:43

Postimet jashte teme u fshine!

Kujdes, kuptojeni temen dhe jeni ne teme. Mos te duket qdo teme sikur jemi ne bised per cafe.

Respeckte!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11457
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 02 Oct 2009, 23:44

ti vetem tani je duke ber ket shenim edhe dole jasht teme, ndersa per vrejtje ke temen tek ankesa frejte atjee

oka dole edhe ti

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Fri 02 Oct 2009, 23:45

miku im ndoshta me i miri jo,por gjithsesi ka respektin tim,me fshiu postimet,ama mik u treguat e ju
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 02 Oct 2009, 23:46

Vera shkruajti:miku im ndoshta me i miri jo,por gjithsesi ka respektin tim,me fshiu postimet,ama mik u treguat e ju


kush e fshiu postiminn

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Fri 02 Oct 2009, 23:47

miku me i miri yt,ai siper
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Adonisi prej Fri 02 Oct 2009, 23:52

elhamiu shkruajti:ti vetem tani je duke ber ket shenim edhe dole jasht teme, ndersa per vrejtje ke temen tek ankesa frejte atjee

oka dole edhe ti

Elahmiu, une nuk dola nga tema. Une thjeshte u bera me dije se une u fshina shkrimet dhe kerkova mos te vazhdoni. Per temen e kam thene me siper, dhe s'kam nevoje te shkruaj 100 here brenda disa minutash ne nje teme dhe te bije ne kontradikte me veten po aq here!

U kuptuam?

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11457
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 02 Oct 2009, 23:53

joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
je plotsisht i gabuar, une jam antar i thejsht, mir dola nga tema epranoj, ndersa ke pozitt, edhe del nga tema nuk e shof te arsyshme, futu bej ankes vrejtje, thua, elhami dole nga tema tek kjo tem , qe postimet tu hoqen . kaqqq


u kuptuam tani?

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Fri 02 Oct 2009, 23:54

adonisi se esht i rrepte mbas rregullave shum
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 02 Oct 2009, 23:56

kjo siper, qe i kerkoj edhe sme jepp pak shoqerii

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Adonisi prej Fri 02 Oct 2009, 23:57

Ku e di une nese ju shkoni dhe e lexoni temen perkatese? Ndoshta deri ne momentin qe shkoni ne ate tem dhe te lexoni ankesen, atehere mund ti kesh stermbushur faqet jashte teme. Asgje ska kuptim.

Une te kuptoje shume mire ty, edhe per ate qe nuk e keni shkruar. Por ju nuk po arrini te kuptoni as titullin e kesaj teme, e lere me mua!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11457
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 02 Oct 2009, 23:59

oree, kush ngeli ketuu, ahhahaha

ore shiko pak poziten , edhe qfar ben , lere me une qe jam shum i thjeshttt, je baraz me mua, tani qe dalim te tyy, qe kjo do thot qe ti del nag tema , jo qe rrrespekton poziten

kshu qee, kjo per ty pozita nuk vlekaaa, ,


une te them , ty tani por edhe tjerev , postimet emija, po doeshe me heq, beni vrejtjen edhe ankesen , ne second hiqe postimin tim, vetem me beni vrejtje edhe nese se kam par une

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Sat 03 Oct 2009, 00:00

miku im me i mire a se mbyllim kete tem tani,ok e morem vesh,zbatoni rregullat por e un sdola shum jasht saj besoj me kuptuat,flm per mirkuptimin
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Adonisi prej Sat 03 Oct 2009, 00:05

elhamiu shkruajti:oree, kush ngeli ketuu, ahhahaha

ore shiko pak poziten , edhe qfar ben , lere me une qe jam shum i thjeshttt, je baraz me mua, tani qe dalim te tyy, qe kjo do thot qe ti del nag tema , jo qe rrrespekton poziten

kshu qee, kjo per ty pozita nuk vlekaaa, ,


une te them , ty tani por edhe tjerev , postimet emija, po doeshe me heq, beni vrejtjen edhe ankesen , ne second hiqe postimin tim, vetem me beni vrejtje edhe nese se kam par une

Ne rregull, po i pranoje gjitha ato qe i keni thene per mua. Por megjithate dallojme ne nje pike: nuk jam edhe une " femije i rritur".

Respeckte!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11457
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Sat 03 Oct 2009, 00:08

ok miku yn me i nderuar,a ju pelqei keshtu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 03 Oct 2009, 00:09

Adonisi shkruajti:
elhamiu shkruajti:oree, kush ngeli ketuu, ahhahaha

ore shiko pak poziten , edhe qfar ben , lere me une qe jam shum i thjeshttt, je baraz me mua, tani qe dalim te tyy, qe kjo do thot qe ti del nag tema , jo qe rrrespekton poziten

kshu qee, kjo per ty pozita nuk vlekaaa, ,


une te them , ty tani por edhe tjerev , postimet emija, po doeshe me heq, beni vrejtjen edhe ankesen , ne second hiqe postimin tim, vetem me beni vrejtje edhe nese se kam par une

Ne rregull, po i pranoje gjitha ato qe i keni thene per mua. Por megjithate dallojme ne nje pike: nuk jam edhe une " femije i rritur".

Respeckte!femij i rritur, paske per te jetuar gjat mikk


flm qe kuptove me ne fund,

tani futu fshij ter keto postimee

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Sat 03 Oct 2009, 00:24

elhamiu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Drini prej Sat 03 Oct 2009, 08:08

Voglushja, Lukja, krayzi
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Sat 03 Oct 2009, 13:00

arrushi im
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Lukja prej Sat 03 Oct 2009, 13:53

arla shkruajti:Ku jetohet pa armiq Lukja?!

Shoqja ime


Ne Kosove Arla,me sakt ne mes te Prishtines.

Shoqja ime.

Dhe a nuk eshte edhe kjo nje dalje nga tema. Te zura edhe ty qe ben gabime, pak shaka, jeni e mrekullueshme.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11065
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 03 Oct 2009, 13:55

lukja, arla, lolita, krayzi, vera, naki, geri, erisa, olsa(motra)

etj etj.

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Sat 03 Oct 2009, 13:57

asnje
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Lukja prej Sat 03 Oct 2009, 14:02

elhamiu shkruajti:lukja, arla, lolita, krayzi, vera, naki, geri, erisa, olsa(motra)

etj etj.


Hehehe,ket Gjilanasin sigurisht qe e kam mik dhe e vlersoj per kaq pak koh qe e njof! Respekt Elhamiu.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11065
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Sat 03 Oct 2009, 14:06

kisha nje por e humba
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 03 Oct 2009, 14:08

Lukja shkruajti:
elhamiu shkruajti:lukja, arla, lolita, krayzi, vera, naki, geri, erisa, olsa(motra)

etj etj.


Hehehe,ket Gjilanasin sigurisht qe e kam mik dhe e vlersoj per kaq pak koh qe e njof! Respekt Elhamiu.


rrespekt me shum nga uneee lukjaaaa

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi