» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Miku juaj me i mire?

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 03 Oct 2009, 14:09

Vera shkruajti:kisha nje por e humbaeja ketu mi dreqeeeeeeeeeee , ma ket miken sja dal dot as une

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga lolita prej Sat 03 Oct 2009, 16:39

Annika flower

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 03 Oct 2009, 17:22

nakiiiiiiiiiiiiiiiiii sepse esht i vetmi qe me ka mesuar te eci perpara edhe mos te besoj shum thashetheme

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga vistor2 prej Sat 03 Oct 2009, 19:39

Klea ke tė drejtė dhe ėshtė vertet njė mik i mirė Naki, unė e rrespektoj si vėllaun tim por miku imė mė i mirė ėshtė arla, shpresoj nuk ka hidhėrime nga askush e thashė atė qė ndjej.

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 12093
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Sun 04 Oct 2009, 00:07

kok qypi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 04 Oct 2009, 11:34

nakushi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga bora prej Sun 04 Oct 2009, 11:54

kjo shoqa nolt
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10639
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Sun 04 Oct 2009, 12:01

njeri qe ka vlera shum te vecanta si njeri,por sesht ne kete shoqeri
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Drini prej Sun 04 Oct 2009, 15:11

Te gjithe i kam miq te mire
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Sun 04 Oct 2009, 15:24

ADONISI
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga olsaaa prej Sun 04 Oct 2009, 23:43

klea, elhamiu edhe kjo vera

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 05 Oct 2009, 00:12

motra siper

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga olsaaa prej Mon 05 Oct 2009, 00:34

naki

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Mon 05 Oct 2009, 00:35

hemm njeri esht pa diskutim po cili
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga olsaaa prej Mon 05 Oct 2009, 00:36

njera qe kam shum gjan

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Arjana prej Mon 05 Oct 2009, 00:51

njeri po se them se i rritet mendja pastaj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 10 Nov 2009, 13:11

MAKSI KELA GERI DHE DRINI

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 11:08

MIKU I MIR GJINDET NE KOH TE VESHTIR KETI MUND TI THEM MIK I MIR !!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 11 Nov 2009, 17:24

naki edhe mela edhe geri

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 17:30

naki

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Geri prej Wed 11 Nov 2009, 20:40

Vogelushja
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga gezuar prej Wed 11 Nov 2009, 21:25

miku me i mir ne ket shekull mundet te jet vetem armiku .!sepse ashtu eshte armiku yt, se miket flasin ashtu kshu.
avatar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 9539
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Nov 2009, 10:35

Geri

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 20:38

naki

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 18 Nov 2009, 20:59

nakushi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga krayzi prej Wed 18 Nov 2009, 21:00

Geri qe njof te parin ne kete forum
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11320
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 21:00

naki dhe geri

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 29 Dec 2009, 15:20

Arsyeja.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Besi prej Tue 29 Dec 2009, 17:49

Pasqyra,sepse sa here qe jam para saj nuk me genjen me ate qe reflektoj sado qe nganjeher nuk e pranoj.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10853
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga olsaaa prej Tue 29 Dec 2009, 19:34

Naki edhe Te-LI

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 29 Dec 2009, 23:49

**Gishteza**

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga bora prej Wed 30 Dec 2009, 19:29

naki qe nuk po ma var fare
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10639
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009, 21:44

Naki olsaa dhe geri

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga lolita prej Wed 30 Dec 2009, 23:09

Annikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Te-Li prej Thu 31 Dec 2009, 11:34

Besi

e pershendes

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10147
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga olsaaa prej Thu 31 Dec 2009, 13:03

Princesha

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Interesant prej Thu 31 Dec 2009, 13:37

Edhe pse ketu kam shume miq, por Naki eshte i pazevendesushem e pastaj Kotelja, Arla, Erisa e shume te tjere Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Voglushja prej Thu 31 Dec 2009, 13:41

Per te gjithe kam rrespekt .Por Geri eshte miku im me i mire

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 31 Dec 2009, 13:42

Naki geri olsa teli alra

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Geri prej Thu 31 Dec 2009, 13:49

Voglushen e kam zemren time.. miken me te mir qe egziston deri me sot..Po ashtu dhe Princeshen..Krayzin..
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Miku juaj me i mire?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi