» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si e konceptoni tradhėtine nė dashuri?

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

si e konceptoni tradhėtinė nė dashuri

Normale
 
Avanturė
 
Gabim
 
Dėshirė
 
E pafalur
 
Xhelozi
 
Nuk di
 
 
 
Shiko rezultatin

Si e perkufizoni tradhetin,,terheqje emocinale,,papjekuri,,,apo deshire?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 29 May 2010, 18:32

Si e perkufizoni tradhetin,,terheqje emocinale,,papjekuri,,,apo deshire?

Jepni mendimet e juaj

Me respekt
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12451
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e konceptoni tradhėtine nė dashuri?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 02 Jun 2010, 13:58

Hmm tradhetia per mendimin tim eshte emocionale ,,sepse kur ska me emocone me njeriun qe don kerkon te kete emocione ne tjeter ane duke tradhetuar
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e konceptoni tradhėtine nė dashuri?

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 02 Jun 2010, 14:15

Tradhetia nuk "zbukurohet"me fjale terheqje apo deshir....ajo quhet vetem me nje fjal...tradheti
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12451
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e konceptoni tradhėtine nė dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Jun 2010, 15:41

Papjekuri e njeriut sepse ai qe eshte i menqur nuk Tradheton,nese e zgjedh nje partner per seriozitet atehere nese e tradheton e ben nga dobesia qe ka njeriu, ai person nuk eshte i afet te mbaj nje lidhje serioze ka deshir lojrat ose thjesht eshte i papjekur ne kete drejtim dhe padyshim qe tradhetia ka emrin tradheti gjeja me e ulet per njeriun eshte lakima prandaj dhe Tradhetojn, syri i uritur e barku plot qe te korit.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e konceptoni tradhėtine nė dashuri?

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 02 Jun 2010, 16:47

Intiligjenca e tepruar ne moshe te re ka edhe doze te larte naiviteti..
Tradhtia nuk eshte terheqje as deshire, por njerezit jane dhe kjo ka rendesi thelbesore..
sikur mos te lendoheshim ne kete bote, si do ta dinim ndjenjen e tradhtise, vuatjes, urretjes, deshperimit, zemerimit?
E Dashuruar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 12451
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e konceptoni tradhėtine nė dashuri?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 18:28

E pa falshme dhe gjeja me e ulet e njeriut!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e konceptoni tradhėtine nė dashuri?

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 18 Jun 2010, 18:31

vdekje

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13670
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e konceptoni tradhėtine nė dashuri?

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 23:43

e pa falur por per arsye te ndryshme shpesh here falet
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15802
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e konceptoni tradhėtine nė dashuri?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 18 Jun 2010, 23:55

Neqoftese e don ate njeri ,duhet shikuar se sa je ne gjendje ta pranosh pastaj kete fakt
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18363
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e konceptoni tradhėtine nė dashuri?

Mesazh nga Katilja prej Thu 01 Sep 2016, 13:05

Mendoj se tradhetia esht shkatrrimi zemres se dashuruar,ai qe tradhetohet ndihet i zhgenjyer e i ven faj vetes pse partneri/partnerja e lendoi ate.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8017
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si e konceptoni tradhėtine nė dashuri?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi