» Cila ėshtė miqėsia sot?
Me ty.... Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Me ty.... Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Me ty.... Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Me ty.... Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Me ty.... Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Me ty.... Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Me ty.... 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Me ty.... Vote_lcapMe ty.... Voting_barMe ty.... Vote_rcap 
Geri (7161)
Me ty.... Vote_lcapMe ty.... Voting_barMe ty.... Vote_rcap 
lolita (6766)
Me ty.... Vote_lcapMe ty.... Voting_barMe ty.... Vote_rcap 
Annika (6751)
Me ty.... Vote_lcapMe ty.... Voting_barMe ty.... Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Me ty.... Vote_lcapMe ty.... Voting_barMe ty.... Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Me ty.... Vote_lcapMe ty.... Voting_barMe ty.... Vote_rcap 
Interesant (4173)
Me ty.... Vote_lcapMe ty.... Voting_barMe ty.... Vote_rcap 
Arjana (3724)
Me ty.... Vote_lcapMe ty.... Voting_barMe ty.... Vote_rcap 
albi (3377)
Me ty.... Vote_lcapMe ty.... Voting_barMe ty.... Vote_rcap 
Adisa (3282)
Me ty.... Vote_lcapMe ty.... Voting_barMe ty.... Vote_rcap 


Me ty....

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Me ty.... Empty Me ty....

Mesazh nga blina prej Thu 26 Mar 2009, 12:20

Me ty gjithqka eshte bukur...
avatar
blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 12626
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga blina prej Thu 26 Mar 2009, 19:19

Me ty ndihem mire shume jam shume e disponuar.
avatar
blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 12626
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga zymer prej Thu 26 Mar 2009, 19:22

me ty gjithqka shkon prap

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
zymer
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 12800
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Geri prej Thu 26 Mar 2009, 21:03

Me ty ...me duket dita ore Razz
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17241
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 29 Mar 2009, 20:05

Me ty shpresoj te ja kaloj sa me bukur..........
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 14053
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Geri prej Sun 29 Mar 2009, 21:30

Me Ty...do boja gjithcka
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17241
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Annika prej Sun 29 Mar 2009, 21:31

Me ty...... vap

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
Me ty.... Modera10
Annika
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 16330
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 29 Mar 2009, 21:43

Te kisha bere shoqeri...........
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 14053
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga lolita prej Sun 29 Mar 2009, 21:55

Me ty ndihem mir

firma.................................................................................................................................................................................
Me ty.... 26fx4110
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16654
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Geri prej Sun 29 Mar 2009, 21:57

Me ty....do boj 9 femij Neutral Neutral Neutral
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17241
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 29 Mar 2009, 22:14

Ndjehem mire
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 14053
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Geri prej Sun 29 Mar 2009, 22:19

Me Ty me mua do futemi ne OKBE
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17241
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 29 Mar 2009, 22:22

Me pelqen shoqerimi....................
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 14053
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 29 Mar 2009, 22:23

me ty dua te jem ne maje te thanes haahhahahaha
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18645
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Geri prej Sun 29 Mar 2009, 22:25

Me ty kam me e lujt dybekun maje mend Neutral Neutral Neutral Neutral
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17241
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 29 Mar 2009, 22:27

Qdo gje eshte e bukur................
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 14053
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 29 Mar 2009, 22:30

me ty ..do te shkun puplat ore geri hahahaha
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18645
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Geri prej Sun 29 Mar 2009, 22:34

Me Ty do martohesha po te ishe ktu ke unaa 8)
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17241
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Bruneta prej Mon 30 Mar 2009, 14:10

Me ty Kisha pire nje kaffee
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 14053
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Naki prej Mon 30 Mar 2009, 14:12

Me ty dhe une do pija nje kafe ...

firma.................................................................................................................................................................................
Me ty.... Image110Me ty.... Bb_net10Me ty.... Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Adisa prej Mon 30 Mar 2009, 14:23

Me ty edhe uneee
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13510
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga memaliaj prej Mon 30 Mar 2009, 14:24

me ke me mua?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 30 Mar 2009, 14:59

me ty ..dukem se jam vetem hahaha
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18645
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 30 Mar 2009, 15:00

me ty me duket se jam me gjithesine
shaban cakolli
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 14988
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga memaliaj prej Mon 30 Mar 2009, 15:01

hahahaa klea me ty dhe asnje tjeter hahahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 30 Mar 2009, 15:08

hahahahaa me ty une pupupu
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18645
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga memaliaj prej Mon 30 Mar 2009, 15:10

po pse moj une idua femrat nuk i ha

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13241
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 30 Mar 2009, 15:25

me ty jam dakord,te besoj se i do femrat,qy
shaban cakolli
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 14988
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Geri prej Mon 30 Mar 2009, 16:54

Me Ty ndiehem mire
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17241
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Bruneta prej Mon 30 Mar 2009, 21:51

Me ty disponohem.............
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 14053
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 30 Mar 2009, 23:34

Me ty lumturohem...
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga lolita prej Tue 31 Mar 2009, 00:52

Me ty do te kaloja jeten

firma.................................................................................................................................................................................
Me ty.... 26fx4110
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16654
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Naki prej Tue 31 Mar 2009, 00:57

Me ty do shkoja edhe ne hene

firma.................................................................................................................................................................................
Me ty.... Image110Me ty.... Bb_net10Me ty.... Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Adisa prej Tue 31 Mar 2009, 08:23

Me ty do pia nje kafe ,
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13510
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 31 Mar 2009, 10:22

Me ty...e din ti me cka
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Bruneta prej Wed 01 Apr 2009, 12:02

Me ty me pelqen biseda.........
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 14053
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Geri prej Sun 05 Apr 2009, 22:33

Me ty pa ty un do vazhdoj te eci para
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17241
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Drini prej Mon 06 Apr 2009, 14:35

ZEMRUSHJA shkruajti:Me ty me pelqen biseda.........

Me ty me pelqen gjuthecka
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12869
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga lolita prej Mon 06 Apr 2009, 17:59

Me ty ndihem mir

firma.................................................................................................................................................................................
Me ty.... 26fx4110
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 16654
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Adisa prej Mon 06 Apr 2009, 18:00

Me ty do pia kafe
Adisa
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13510
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Me ty.... Empty Re: Me ty....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi