» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Fat apo rastesi??

Shko poshtė

Fat apo rastesi??

Mesazh nga blina prej Thu 26 Mar 2009, 19:32

Mendoni se gjithcka qe ndodh ne jeten tuaj eshte se ashtu deshti fati apo vetem rastesia?

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11888
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga zymer prej Thu 26 Mar 2009, 19:35

nuk besoj ne fat

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 12062
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 26 Mar 2009, 20:02

ne jet nuk ka fat apo rastesi ka aftesi edhe kush din ne jet te eci ..eh ku ke fat sot duhet te dish te luash per gjdo gje ne jete se fati ste ndihmon besoi une

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17907
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga Naki prej Thu 26 Mar 2009, 20:13

Duhet ti prijsh fatit nuk besoj ne fat

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga Geri prej Thu 26 Mar 2009, 21:02

Gjithcka esht ne dor te zotit po deshi ai me bo dicka te mire per mua a per te gjithe e bo,Nuk para besoj shum ne fat 0% me sakt"vecoj kur venos skedin qe ja boj ishalla kom fat"per gjona keshtu spara lutem shum Smile
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16503
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 28 Mar 2009, 13:05

Jeta eshte e ngjashme me rastesine
qe eshte e lehte ta kuptosh mbasi
kjo rastesi eshte humbur.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11899
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga Vizitor prej Sat 28 Mar 2009, 13:36

Rastesia eshte mbret i botes

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 29 Jun 2009, 01:56

ratesi ta takosh nje vajz te bukur-fat te krijosh lidhje me tė

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10796
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 22 Mar 2010, 13:00

rastesia nuk ekziston nuk edi sa prej juve e keni ndegju kete mir po esht e vertet qe rastesia nuk ekziston ne disa raste me shum ka te bes me fatin mir po rastesia nuk ekziston gjithqka ne kete jet eshte sinkronizuar me aftesin universale

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10796
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga anea prej Mon 22 Mar 2010, 13:20

asgje nuk eshte e rastit, cdo gje eshte e planifikuar nga universi ..ashtu mendoj edhe une genci-fr...
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9627
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 22 Mar 2010, 13:41

un besoj ne fat ama fatit duhet ti prish
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11164
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga Naki prej Mon 22 Mar 2010, 14:23

Rastesia nuk mund te ndodhe pa patur fat...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 22 Mar 2010, 17:51

prije fatin po te erdhi rastesia

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17907
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga deti prej Mon 22 Mar 2010, 19:28

Te dyja bashke. Mendoj se ka nje lidhje mes fatit dhe rastesise.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14035
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 22 Mar 2010, 21:32

deti ashtu asht te dyja bashk gjithmone bijen fat te mir


Edituar pėr herė tė fundit nga gjimnazistja nė Tue 23 Mar 2010, 00:49, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : deti ashtu asht te (dujat) bashk (jithmon) bijen fat te mir)
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11164
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga memaliaj prej Wed 24 Mar 2010, 17:34

fati dhe rastesia jane do shoke stoik.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12503
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Mar 2010, 23:17

Rastesia mbreti i botes thone ca e rrine t'iu trokas rastesia, ca plasin koken pas murit se nuk kane fat.Ndersa une e kam flakur fatin tej qe te kerkoj rastesine te me bej mbretereshen e vetes.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga memaliaj prej Thu 25 Mar 2010, 22:14

rastesia me njohu me arlen ketu ne forum kurse fati me solli me pune ne kukes hahahaaaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12503
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga Katilja prej Tue 04 Jun 2013, 08:34

kam fat jo se rastesi snuk rastesia smendoj se ndodh e pse thon rastesia mbret i botes

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7561
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Fat apo rastesi??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi