» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Intervisté Dashurie..

Shko poshtė

Intervisté Dashurie..

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 04 Apr 2009, 03:53

Pergjigjjuni Intervistes

Interviste dashurie..
1. Cfar eshte dashuria?
2. Ke dashuruar ndonjeher?
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja te ndryshosh asgje?
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
6. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj?
7. Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje?
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
9. Te kan tradhetuar ndonjeher?
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
11. Je ne gjendje te perjetosh nje histori dashurie pa qene nevoja te besh seks?
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet te kufizohesh ne lirine tende?
15. Je i/e fejuar?
16. i/e dashuruar?
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?
18. Ke dashuruar nje person edhe ke deshiruar nje tjeter?
19. Mendon se eshte e mundur kjo gje?
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
21. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke?
22. Cfar mendon per tradhetine?
23. Mendon se ajo i jep fundin nje lidhje?
24. Do ta falje tradhetine?
25. Do ta pranoje si dicka normale?
26. Perse tradhetohet?
27. Ndershmeria fiton gjithmone?
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar?
29. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do?
30. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi?
31. Pershkruaje seksin ashtu sic e mendon ti?
32. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?
33. Egzistojne dashuri ne distance?
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?
36. Mendon se duhet tu tregosh te gjitheve per dashurine tende, apo me mire te jeshe i/e revervuar?
37. Me trego si do ishte personi ideal per ty?
38. Cfar mendon per kte test qe sapo shkruajta?
39. Nese do te pershendesesh dike, mund ta shkruash ktu..
40. Edhe ne fund, cmendim keni per personin qe krijoji kte interviste?[u]
[i]

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11530
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Intervisté Dashurie..

Mesazh nga Drini prej Sat 04 Apr 2009, 08:20

Pergjigjjuni Intervistes

Interviste dashurie..
1. Cfar eshte dashuria? - Vuajtje
2. Ke dashuruar ndonjeher? - Po
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar? - Te ploteson, Ngrit familjen, Zbraza nervozen
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja te ndryshosh asgje? - Jo eshte e pamundur
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar? - Konvikti nr 5.
6. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj? - Te jete vetvehtja
7. Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje? - Te lejosh dike te te doje
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria? - Po patjeter, e kush jo se
9. Te kan tradhetuar ndonjeher? - Jo, sa di une
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken? - Jo, nuk qendron
11. Je ne gjendje te perjetosh nje histori dashurie pa qene nevoja te besh seks? - Eshte e mundur por e veshtire
12. Edhe e anasjellta vetem me seks? - Atehere nuk eshte dashuri
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete? - Vjen vet...nuk kerkohet
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet te kufizohesh ne lirine tende? - Patjeter, sepse dashuria eshte edhe sakrifice
15. Je i/e fejuar? - Jo
16. i/e dashuruar? - Po
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe? - Po
18. Ke dashuruar nje person edhe ke deshiruar nje tjeter? - Po
19. Mendon se eshte e mundur kjo gje? - Po
20. Beson ne dashurin e perjetshme? -Po besoj
21. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke? - Besoj
22. Cfar mendon per tradhetine? - E mundshem
23. Mendon se ajo i jep fundin nje lidhje? - Nuk don te thote
24. Do ta falje tradhetine? - Varet
25. Do ta pranoje si dicka normale? - Jo si normale jo, por si te mundeshme
26. Perse tradhetohet? - Ka miliona aresye per ate qe tratheton
27. Ndershmeria fiton gjithmone? - Jo gjithmone
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar? - E veshtitre por e mundur
29. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do? - Gjithecka
30. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi? - 1
31. Pershkruaje seksin ashtu sic e mendon ti? - Plotesim nevoje, kenaqesi dhe forcim i lidhjes
32. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri? - Po absolutikisht po33. Egzistojne dashuri ne distance?
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? - Mendoj se po
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur? - Me vetedije jo
36. Mendon se duhet tu tregosh te gjitheve per dashurine tende, apo me mire te jeshe i/e revervuar? - Ta shpallesh kur nuk e rrezikon ate
37. Me trego si do ishte personi ideal per ty? - E kuptuesheme, besimplote, e dashur, komunikative, e menqur...
38. Cfar mendon per kte test qe sapo shkruajta? - Mire edhepse ka edhe shumecka te shtohet
39. Nese do te pershendesesh dike, mund ta shkruash ktu.. - Ty Rrezon@
40. Edhe ne fund, cmendim keni per personin qe krijoji kte interviste?- Shume intelegjente[u]
[i]
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11762
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Intervisté Dashurie..

Mesazh nga Genci-fr prej Thu 30 Jul 2009, 13:17

1. Cfar eshte dashuria?
NDJEN QE DUHET TE PERJETOHET QE TE DISH SE QFAR ESHT DASHURIA
2. Ke dashuruar ndonjeher?
PO
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?
A)TI NGJALLESH EMOCIONET NE TRUPIN TEND
B)TE DISH SE QFAR ESHT TE DASHUROSH
C)TE MESOSH SI TE DASHUROSH
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja te ndryshosh asgje?
PO NORMAL NESE DASHURON NUK DO TE THOT QE TE NDRISHOSH DIQKA JETA NJEJT VAZHDON VEQ ME NJE RITEM ME DOMETHENES
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
M.KURTISHI-DO TE DUA
6. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj?
DUHET TE JET SERIOZE DHE TERHEQESE
7. Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje?
TE LEJOSH TE TE DON DIKSUH
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
JO EDHE AQ
9. Te kan tradhetuar ndonjeher?
PO
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
JO
11. Je ne gjendje te perjetosh nje histori dashurie pa qene nevoja te besh seks?
NDOSHTA PO
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
PO
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
KERKOHET
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet te kufizohesh ne lirine tende?
PO
15. Je i/e fejuar?
JO
16. i/e dashuruar?
JO
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?
JO
18. Ke dashuruar nje person edhe ke deshiruar nje tjeter?
JO
19. Mendon se eshte e mundur kjo gje?
PO
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
JO
21. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke?
JO
22. Cfar mendon per tradhetine?
TRADHETIA ESHT NJE VEPER E NIVELIT TE ULET TE NJERZIMIT POR AJO NDODH TEK DISA TE CILET E KAN NE GJAK, MIR PO NESE TE TRADHETON DIKSUH GJAT LIDHJES QE JE ME TE NUK DUIHET TE FALET KURSESI

23. Mendon se ajo i jep fundin nje lidhje?
PERFUNDIMISHT PO
24. Do ta falje tradhetine?
KURR
25. Do ta pranoje si dicka normale?
KURSESI TE PRANOHET SI DIQKA NORMALE
26. Perse tradhetohet?
PER SHUM ARSYE, NE QOFTESE NUK ESHT E KENAQUR NE LIDHJE ME TY, NGA DESHIRA ETJ.
27. Ndershmeria fiton gjithmone?
PO
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar?
MENDOJ QE PO, TI EDHE NESE TE TRADHETON E DASHURA DH E NDERPET LIDHJEN ME TE TI PRAP VAZHDON TA DASHUROSH MIR PO SA ME LARG QE TE JET AE ME LARG ZEMRES SHKON KESHTU QE MUNDOHESH TA HARROSH
29. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do?
SHUMEQKA PER MOS TE THEN GJITHQKA
30. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi?
VENDIN KRYESOR DHE MERITUES
31. Pershkruaje seksin ashtu sic e mendon ti?
SEKSI MUND TE PERSHKRUHET MIR PO JO EMOCIONALISHT KESHTU QE ME MIR MOS TA DISKUTOJ FARE
32. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?
SIGURISHT QE PO GISHTRINJET NE DOR JAN DHE ASNJERI NUK ESHT NJESOJ ME TJETRIN
33. Egzistojne dashuri ne distance?
PO
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
JO NUK LEJOHET TRADHETIA
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?
NDOSHAT PA DASHJE MIR PO ME SA DI UN JO
36. Mendon se duhet tu tregosh te gjitheve per dashurine tende, apo me mire te jeshe i/e revervuar?
JO ME MIR TE JEM I REVERUAR QE NE RAST DESHTIMI TE DASHURIS MOS TE TALLEN TE TJERET
37. Me trego si do ishte personi ideal per ty?
ZESHKANE-GJATSIA MESATARE-E SJELLSHME-E MENQUR-E MORALSHME MBI TE GJITHA E BUKUR
38. Cfar mendon per kte test qe sapo shkruajta?
KA QEN NJE KNAQESI TE MARR PJES NE KETE INTERVIST, SUKSESE KENIQ EN TE MREKULLUESHEM ME FORMIMIN E KETYRE PYETJEVE NGACMUESE
39. Nese do te pershendesesh dike, mund ta shkruash ktu..
PO PATJETER QE DO TA PERMENDI ''ELONEN'' BUKUROSHEN QE DERI NE VDEKJA DO TA DUA-MBESA
40. Edhe ne fund, cmendim keni per personin qe krijoji kte interviste?[u][i
KAM MENDIM POZITIV E CEKKA ME LART QE INTERVISTA KE QEN E BUKUR, NDERSA PERSONIN QE E KRIJOJ INTERVISEN E KOMPLIMENTOJ ==RESPEKT

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10427
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Intervisté Dashurie..

Mesazh nga Adonisi prej Tue 18 Aug 2009, 23:14

Rrezon@ shkruajti:Pergjigjjuni Intervistes

Interviste dashurie..
1. Cfar eshte dashuria?
2. Ke dashuruar ndonjeher?
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja te ndryshosh asgje?
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
6. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj?
7. Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje?
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
9. Te kan tradhetuar ndonjeher?
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
11. Je ne gjendje te perjetosh nje histori dashurie pa qene nevoja te besh seks?
12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet te kufizohesh ne lirine tende?
15. Je i/e fejuar?
16. i/e dashuruar?
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?
18. Ke dashuruar nje person edhe ke deshiruar nje tjeter?
19. Mendon se eshte e mundur kjo gje?
20. Beson ne dashurin e perjetshme?
21. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke?
22. Cfar mendon per tradhetine?
23. Mendon se ajo i jep fundin nje lidhje?
24. Do ta falje tradhetine?
25. Do ta pranoje si dicka normale?
26. Perse tradhetohet?
27. Ndershmeria fiton gjithmone?
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar?
29. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do?
30. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi?
31. Pershkruaje seksin ashtu sic e mendon ti?
32. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?
33. Egzistojne dashuri ne distance?
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?
36. Mendon se duhet tu tregosh te gjitheve per dashurine tende, apo me mire te jeshe i/e revervuar?
37. Me trego si do ishte personi ideal per ty?
38. Cfar mendon per kte test qe sapo shkruajta?
39. Nese do te pershendesesh dike, mund ta shkruash ktu..
40. Edhe ne fund, cmendim keni per personin qe krijoji kte interviste?[u]
[i]

1. Nuk ka dijtur askush ti jape nje pergjigje kesaj pyetje, perveq se kan thure fjale. Nuk e di!
2. Dikur kam menduar qe po. Me vone doli se isha gabuar! Tani mendoje njejte...Uroje kete here te mos gabohem.
3. Nuk mund te rrije pa personin ne fjale. E deshiroje me qdo kushte nje fjale nga ajo, qfar do qofte. Me ben te ndihem i gjalle.
4. Po.
5. Aleksander Gj. "Dite dimri".
6. Te dije t'me provokoje ne qdo kohe pa rreshtur.
7. E dyta.
8. Po, por jo deri aty sa te bije ne lume. Vetem se ka ndodh qe te shkoje deri ne buze te lumtit
9. Me sa di une, JO.
10. Jo gjithehere, por shpeshe here po.
11. Po. Kjo eshte njera ndere arsyet e cila na dallone nga kafshet.
12. Jo. Sepse nuk do dalloheshim nga...
13. Te dyja se bashku.
14. Jo.
15. Jo.
16. Per momentin po.
17. Po.
18. Po.
19. Po. Nodhe ne raste jo te shpeshta.
20. Jo. Sepse dashuria nuk eshte e fundit. Sikur qe ka diqka para dashurise, gjithashtu ka edhe diqka pas saj.
21. Jo.
22. Asgje. Eshte nje fenomen qe ka ekzistuar qe me njerezit e pare dhe vazhdon te ekzistoje. Me e keqja eshte kur me ose pa vetedije u imponojme te tjereve qe t'na tradhetojne dhe me pas, kerkojme llogari ose shkojme edhe me large...!
23. Jo gjithnje sipas mendimit time. Jo qdo here tradhetia ka nje emer-tradheti!
24. E veshtire per te thene 'po' por jo edhe e lehte per te thene "jo"!
25. Normale jo, por do ta pranoja ne menyren me te qet.
26. Ne shume raste, sepse u imponojme ose na imponojne....
27. Mund te fitoje shpesh here, por fati nuk eshte gjithnje ne po ate ane!
28. Se di! Jane ujera qe nuk i kam shkelur.
29. Gjitheqka eshte fjale e madhe. Por pak me pak se gjitheqka.
30. Eeshte njeri nga dy shtyllat e nje lidhje te forte dhe te qendruheshme.
31. Ne shikim te pare diqka e domosdoshme, perndryshe skishim me qen ketu. Por jo gjithnje duhet te jete primare, te mendojme vetem per ate, sepse s'do te jemi te perqendruar asnjehere ne asgje!
32. Perderisa nuk ekzistone nje pershore qe e mat dashurine, s'mund te themi kete, por as tjetren!
33. Po.
34. Jo.
35. Rasteisht po.
36. I rezervuar pakes.
37. Te mos jete mendje lehte, siq jane shumica!
38. Ishte interesant.
39. Nje person qe e kam takuar krejte 6 here ne jeten time, por qe e kujtoje edhe sot!
40. Do ti thoja a nuk mujte me shkurt, veq 40 pyetje a? Me more nje kohe kogja te gjate, por megjithate nuk ishte keq.
Respeckt.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11454
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Intervisté Dashurie..

Mesazh nga benita krusha prej Mon 25 Feb 2013, 13:52

Rrezon@ shkruajti:Pergjigjjuni Intervistes

Interviste dashurie..
1. Cfar eshte dashuria? Ndjenja qe e kompleton njeriun
2. Ke dashuruar ndonjeher? PO
3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar? E NEVOJSHME, Ushqim Shpirteror, Vet jeta eshte dashuri
4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja te ndryshosh asgje? PO
5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar? Celine Dion Because You Loved Me
6. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj? Te jet vetvetja
7. Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje? Me e lehte kur behen te dyja bashk
8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria? Po
9. Te kan tradhetuar ndonjeher? JO (aq sa di un... ndoshta por ende se kam kuptuar Razz)
10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken? Po edhe Jo... varet ne qmenyre iken
11. Je ne gjendje te perjetosh nje histori dashurie pa qene nevoja te besh seks? Ateher ajo nuk mund te quhet histori dashurie !!!
12. Edhe e anasjellta vetem me seks? JO sepse aty prap nuk ka Dashuri por nevoje fizike
13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete? Vjen Vet ne te shumten e rasteve
14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet te kufizohesh ne lirine tende? Jo, por duhet te gjykosh vet nese ia vlen te shkosh diku apo te besh diqka
15. Je i/e fejuar? PO
16. i/e dashuruar? PO
17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe? Jo nuk mendoj se mund te ndodh (njera mund te jet opsesion per dike)
18. Ke dashuruar nje person edhe ke deshiruar nje tjeter? Jo (se kuptoj si mund te ndodh)
19. Mendon se eshte e mundur kjo gje? JO
20. Beson ne dashurin e perjetshme? JO sepse vetem qe do vdes e di 100%
21. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke? Po
22. Cfar mendon per tradhetine? Gjeja me e keqe qe mund ti besh partnerit apo te ta beje partneri
23. Mendon se ajo i jep fundin nje lidhje? Po
24. Do ta falje tradhetine? JO pavaresisht si ka ndodhur JO
25. Do ta pranoje si dicka normale? KURR
26. Perse tradhetohet? Kur partneri nuk di te sillet me partnerin, dhe kur nuk i ploteson nevojat e tij/saj
27. Ndershmeria fiton gjithmone? Ne shumicen e rasteve por me te pandershmin behu Negativ!
28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar? JO
29. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do? Gjithqka perveq cenimit te liris time (nese ai do qe un te mbyllem qe tjem me te, do e humbisja pa menduar 2 her sado qe e dua)
30. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi? Me te madh se vet dashuria
31. Pershkruaje seksin ashtu sic e mendon ti? Shperthim Dashurie... Kenaqesi parajse...
32. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri? Me raste, jo gjithmon.
33. Egzistojne dashuri ne distance? PO ajo te ndihmon te kuptosh nese vertet e do ate qe e ke larg.
34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet? Po dhe Jo mvarsisht qka perfshihet ne ``Gjithqka``
35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur? PO Sad
36. Mendon se duhet tu tregosh te gjitheve per dashurine tende, apo me mire te jeshe i/e revervuar? Nese e dua dike, le ta dije gjith bota
37. Me trego si do ishte personi ideal per ty? Ai qe kam: Zeshkan i dobet me sy japan buze te trasha i lezetshem, tip serioz, LIBERAL.
38. Cfar mendon per kte test qe sapo shkruajta? I Qelluar
39. Nese do te pershendesesh dike, mund ta shkruash ktu.. <3 time
40. Edhe ne fund, cmendim keni per personin qe krijoji kte interviste? Thjesht Bravo Smile[u]
[i][i]

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8804
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Intervisté Dashurie..

Mesazh nga Katilja prej Thu 30 May 2013, 10:24

1.dashuria eshte ilaci i te lenduarve.
2.Po,kam dashuruar.
3.a)per ti dhen kuptim jetes,per te eksploruar ndjenjat e tua,dhe per te qen sa me e lumtur me dike ne krahe.
4.jo
5.We belong together(Maria Carey)
6.Te jet vetvetja,i sinqerte,i bukur,te me doj dhe te me respektoje
7.Te dyja jan mire,por e 2
8.Po kam vuajtur.
9.Po njerezit qe seprisja.
10.Jo fiton ai qe lufton per te.
11.Po jam ne gjendje madje esht me mire ashtu.
12.jO keshtu jo
13.Me mire ta kerkosh
14.Mendoj se duhet te jesh me e lire.
15.jo
16.po
17.Jo dhe sdo ta bej kurre.
18.Jo
19.Per disa po
20.po dhe shpresoj te jet dhe dashuria ime.
21.varet nga karakteri i njerezve.
22.gjeja me e peshtire dhe me injorante qe mund te ndodhe
23.po ajo dhe xhelozia
24.jo pasi nuk tradhetoj dhe sdua te me tradhetojne.
25.jo sepse do vuaja
26.sepse nuk kenaqen me personin qe kan ne krahe
27.varet ndoshta
28.jo dhe nuk do ta dua sepse e urrej me shpirt
29.T e jepja dhe vete jeten sepse e meriton
30.besimi ze vend te pare bashk me sinqeritetin dhe ndershmerin
31.nje
ndjenje romantike me dy njerez te dashuruar,qe i rrethojn njeri-tjetrit
lumtri dhe gezim,duke kaluar te gjitha sfidat qe ju ofron jeta.
32.po i sinqerti dashuron me shume.
33.PO dhe ka rastisur qe kan rezultuar me shum se keto qe jan prane
34.varet nga njeriu qe ke prane.
35.me mire i/e rezervuar sepse ka nga ato njerez ziliqar qe duan te te shkaterrojn.
36.pErsoni ideal per mua esht te jet i sinqerte,vetvetja,te me doje,te me respektoje,edhe i bukur..

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7192
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Intervisté Dashurie..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi