» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Raportet me kolegun/kolegen

Shko poshtė

Raportet me kolegun/kolegen

Mesazh nga Vizitor prej Sun 05 Apr 2009, 14:54

Nuk ka njeri qe nuk e paramendon veten ne perqafim te koleges/ kolegut. Seksi me kolegen ose kolegun eshte i rrezikshem , capken, entuizast dhe shume terheqes.Nuk ka asgje te pazakonte qe te kalojme me njerzit e punes nje kohe te gjate. Ambjenti qe ndajme, kontakti i shpeshte qe kemi nuk eshte nje habi pse ne e kalojme kufirin e raportit profesional. Shumica e marrdhenive ne pune qe mund te krijosh jane te natyres seksuale dhe zgjasin deri ne castin kur nuk ka me pasion. Po ka dhe ne ato raste kur perfundojne ne tregime dashurie dhe shume nga ato me llafe e sharje.

Kujdes! Nese e hidhni nje hap te tille pergatituni per keto tre pikat e lartepermendura.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Raportet me kolegun/kolegen

Mesazh nga Naki prej Sun 05 Apr 2009, 18:13

Nuk ka njeri qe nuk e paramendon veten ne perqafim te koleges/ kolegut. Seksi me kolegen ose kolegun eshte i rrezikshem....
Eshte normale dhe shume e mundur se koha e gjate me nje kolege mund te ndikoje edhe ne joshjen seksuale dhe per mua eshte gje normale. Nuk dua te flas per raste personale dhe individuale jane privacy personale. Mirpo nese vjen deri te seksi me kolegen atehere personalisht kjo me terheq vetem ne raste emotive jo per ndonje sherbim duke shfrytezuar poziten.
Po ka dhe ne ato raste kur perfundojne ne tregime dashurie dhe shume nga ato me llafe e sharje.
Ne keto raste duhet te jesh shume i kujdesshem zakonisht zgjidh partnere qe eshte e martuar ose e lidhur sepse edhe nese ndodhe dicka nuk ka fjale pastaj sepse pasojat jane edhe per te evidente. Kurrsesi me nje adoleshente nga mendja dhe te papjkekur le te jete si keshille.
Para se te biesh ne shtrat me kolegen gjithmone mendo nje gje "cka me ba me tutje si do jene pasojat" pra 10 here mendo e pastaj vepro

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi