» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Humor per Policėt

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 18 Jun 2007, 21:56

Dy police duke bere muhabet:
- Lere lere se dje u bera qull se me kapi ai shiu i madh.
- Po ti sikur ke makine!
- E po kisha harruar celsat brenda, mire ate po mu bo dhe makina qull.
- Po pse?
- E kam kabriolet!
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12760
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 18 Jun 2007, 21:56

Policet dhe udhetimi ne diell

Dy policeve i kishte shkuar nder mend te shkonin ne diell.

Te dy shkojne i thone shkencetareve deshiren e tyre, por shkencetaret i thone qe nuk eshte shpik akoma ndonje anije kozmike qe ti ēonte drejt ne diell sepse anijet kozmike qe dispononin shkencetaret shkrinin deri te gjysma e rruges per ne diell nga nxehtesia e madhe.
Atehere policet mendojne per nje zgjidhje te ketij problemi dhe i thone shkencetareve:
- Po sikur te nisemi naten?
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12760
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 18 Jun 2007, 21:57

Polici dhe shtupa

Nje dite, del njeri nga shtepia dhe shef komshiun e vet qe ishte polic, qe merrte nje shtupe, e shtydhte mire, merrte vrull dhe i gjuante me sa fuqi kishte murit te shkalles. Ne fillim komshiu u friksua nga ky veprim i policit dhe vendosi te mos ta pyese...
Keshtu me rradhe kaluan nja 3 dite dhe komshiu u be kureshtar per veprimin e policit i cili e perseriste ate ne menyre te vazhdueshme dhe vendosi ta pyese:
- O polic, pse i gjuan murit me shtupe?
Ia ktheu polici:
- Para ca ditesh u vrava dhe me tha doktori qe te veja kompresa me uje te ngrohte te vendi qe jam vrare.
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12760
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 18 Jun 2007, 21:59

shefi pasi i kishte shpjeguar per 10 min policit i thote ne fund:
-atehere e kuptove cdo gje qe te thashe?
-po shef.
-perserite te gjithe nga fillimi?
-te gjithe nga fillimi.
---------------------
nje polic trafiku degjoi qe ndodhi nje aksident
dhe u afrua por ishin mbledhur aq shume njerez
saqe nuk kishte se si te shikonte.dhe per ti hapur rrugen po u thoshte ju lutem se eshte babai im,dhe te gjithe po i hapnin rrugen dhe po i thonin te rroni vete etj
kur papritur shikoi se makina kishte shtypur nje gomar.
------------------------------
GRINDEN DY POLICE

TI JE BUDALLA- i thot i pari
UN MA BUDALLA SE TI DERI SOT SKAM PARE-
ja kthen i dyti
Ne nderkoh nderhyn komandiri aty edhe i thot:
HEJ JU TE DY A PO HARRONI SE EDHE UN JAM KETU A!!!
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12760
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 18 Jun 2007, 21:59

Dy shoke bisedojne, njeri e pyet tjetrin se ku eshte dallimi ne mes policit dhe majmunit,
ne ate moment aty afer qellon nje polic i degjon dhe menjiher e kap njerin per krahu dhe i thot :
-he me trego ku eshte dallimi?
djali i friksuar i thot :
-jo jo nuk kan kurrfar dallimi.
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12760
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 18 Jun 2007, 21:59

Impotenca

Nje Polic shkon te bleje cigare ne dyqan. I cuditur shikon nje parrulle te re te vendosur ne banak.
'Kujdes Pirja e Duhanit iu ben Impotent!'
i frikesuar i flet shitesit:
- Me jep nga ai duhani qe shkakton kancer
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12760
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 18 Jun 2007, 22:00

Mollet


Nje polic hyn ne nje dyqan fruta-perime dhe thote
-Me bej dy kile molle
-Si i do,te kuqe apo jeshile-i thote shitesi
-Nuk ka rendesi se per ti qeruar kam
--------------------------------
Polici mer shtepi te re


Nje dite polici i nje rajoni fton shefin e tij te shikonte shtepine e re qe kishte marre edhe te pinin nga nje gote se bashku me ate rast. Vene tek dera e shtepise te dy se bashku edhe futen ne sallon. Polici i tregon sallonin shefit me mburrje
- Ja ky eshte salloni shoku shef, shefi e pergezon dhe kalojne me tutje. Polici hap deren e kuzhines duke i thene:
- Kjo eshte kuzhina
Hapin nje dere tjeter
- Kjo eshte banjo.
Hap deren e dhomes se gjumit......kur c'te shikoje, gruaja e tij se bashku me dashnorin mbi krevatin matrimonial, atehere polici se jep veten fare por i thote shefit me krenari:
- Kjo eshte dhoma e gjumit
Pastaj ben me shenje nga krevati edhe deklaron:
- Kjo eshte gruaja ime ndersa ky (per dashnorin e gruas) jam une.
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12760
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 18 Jun 2007, 22:01

Djali i nje polici kishte blere 2 buke dhe shkon ne komisariatin e policise te takoje babain e tij. Nuk e gjen babain po takon nje polic tjeter. Djali i thote policiti:
- Po e gjete sa buke kam do te t'i jap te dyja !
Polici nuk e gjen dhe me pas djali shkon ne shtepi. Kur shikon babain, djali i thote:
- Ai polici aty ishte budalla.
-Pse - i thote babai
- Une i thashe po e gjete sa buke kam do te t'i jap te dyja dhe ai nuk e gjeti.
- Po pse ti sa kishe e pyet babai ?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12760
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 18 Jun 2007, 22:01

Njehere oficeret ishin shume te indinjuar pasi shume te indinjuar pasi gjithe barcaletat kishin dale vetem per policat dhe asnje per ta. Pasi e diskutuan gjate me njeri-tjetrin vendosen qe te ndertonin nje ure mu ne mes te shkretetires aty ku nuk kishte pike uji. Ne kete menyre ata mendonin se njerzit do te sajonin ndonje barcalete per te nxjerre ne pak budallellikun e tyre.

Kaloi nje jave pas ndertimit te ures dhe nuk qarkullonte asnje barsalete e re. Pyesnin njeri tjetrin : ke degjuar gje ti?- tjetri ngrinte supet.

Keshtu kaloi gati nje muaj. Nje dite shefi tha:-Hajde ikim te shohim njehere se c'behet me uren, se mos eshte prishur ndofta.

Kur shkuan atje c'te shikonin, 100 police kishin hedhur grepat per te gjuajtur peshk
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12760
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 18 Jun 2007, 22:02

i fusin policet ne provim dhe pyetja ishte: sa bejne 1+1

- i pari thote: 3
ai ngel
- i dyti thote :1
ngel edhe ai
- i treti mendohet , mendohet dhe vdes
rezultati i autopsise ishte
-shkaku i vdekjes-lodhje e madhe nervore
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12760
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 18 Jun 2007, 22:03

Nje polic nga nxitimi per te shkuar ne pune vesh nje kepuce te tijen e nje te gruas. Shkon per te marre sherbimin dhe i thote shoku i vet:
car ke berre keshtu mor vlla, dhe polici i habitur sheh dhe ben ohhhhhhhhh! dhe shoku i vet i thote ik ndrroji se ta mbaj une sherbimin sa te vish ti.
polici i gezuar nxiton per te vajtur ne shtepi, ben dy hapa e thote: c'ar trapi ai, edhe ne shtepi nje kepuce timen e nje gruas kam, pse te shkoj kot!
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12760
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 18 Jun 2007, 22:03

Nje dite shefi i policise mbledh tere policat ne rjesht dhe ju thote: Zoterinj kolege, kam degjuar lart poshte se grate na tradhtojne kur ne jemi me sherbim. Njeri nga policat kercen dhe thote; c'eshte ai llaf shef, ne grate i kemi te ndershme. Dhe shefi ju thote qe ta verifikojme, a eshte e vertete do i themi grave se nje jave do shkojme me sherbim jashte rrethit, por njekohesisht poshte krevatit do te veme nje buton ne qofte jane dy veta ne krevat te ndizet drita e ballkonit, dhe ne kete menyre do te kuptojme nese na tradhtojne apo jo.
Te nesermen ndahen me grate dhe bejne sikur ikin me sherbim dhe presin qete vije darka.
kaq ishte a ju pelqeu!
ha ha ha vazhdojme:
Shefi me gjithe policat merr makinen dhe shkon ne shpia e policit te pare dhe c'te shohin drita e ballkonit ishte e ndezur! Gjithashtu ne te gjite policat e tjere drita e ballkonit ishte ndezur, dhe ne fund drejtohen ne shtepia e shefit, dhe shohin se drita e ballkonit ishte e fikur! dhe shefi krenar u thote policave a ju thashe o kopuka se grate ju tradhtojne, dhe policat filluan ti jepnin doren shefit dhe i thonin bravo, paske me te vertete nje grua zonje dhe vendosen te shkonin te gjithe lart qe ti thonin bravo vetem ti dole e ndershme, por kur u ngjiten c'te shihnin gruaja e shefit po e bente me dy vet ne krevat dhe nga pesha e tepert ishte djegur qarku i drites te ballkonit.
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12760
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 18 Jun 2007, 22:05

Nje polic vendos te kthehej ne shtepi para se te mbaronte turnin e punes
dhe kur mberrin ne shtepi gjen gruan e tij me te dashurin ne krevat
polici i vendosur nxjerr pistoleten dhe e drejton mbi koken e tij
gruaja me te dashurin fillojne e qeshin
polici i thote
qeshni ju qeshni por me pas ju takon ju
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12760
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 18 Jun 2007, 22:07

Njė polic gjatė njė inspektimi qė po bėnte nė njė lagje zuri befas njė hajdut qė kishte me vete dy valixhe plot me plaēka tė vjedhura. Ia ngjiti pėr qafe dhe i tha :
- Hė tė zura! Eja tani me mua dhe shkojmė nė komisariat.
Hajni pranoi pa rezistencė dhe u nis para policit.
Mirėpo ai iu lut policit nėse kishte mundėsi ta pinte njė cigare pėr ta qetėsuar shpirtin.
- Oh ta haj dreqi- dhe bėri sikur kėrkonte nėpėr xhepa- e kam humbur shkrepsen. Po mund qė tė mė prisni pak kėtu sa tė shkoj nė atė shitoren qė tė blej njė shkrepse?
Polici ra dakord. Hajduti hyri nė shitore dhe dual menjėherė pas shitores nėpėr njė derė tjetėr.
Pas disa muajve mė vonė polici e zuri pėrsėri tė njėjtin hajdut me dy valixhe plot gjėra tė vjedhura.
Kur u afruan pėrsėri afėr shitores ku kishte ikur herėn e parė hajduti, nxori nga xhepi njė cigare dhe bertiti i habitur:
Ah s'kam mė shkrepse. A doni qė tė mė prisni njė minutė sa ti marrė shkrepset nė shitore.
- Ah jo- bėrtiti polici. - S'mundesh dy herė radhazi tė ma hedhėsh. Ti rri jasht dhe ruaj valixhet dhe unė kėsaj here ti blej shkrepset!!!
Hajduti pėrfitoi nga kjo situatė dhe ia mbathi kėmbėve!!!

Njė dėshmitar qė po e pyeste polici se si dukej hajni qė kishte sulmuar njė njeri nė udhė tregonte:
- Ah zoti polic e kishte kryet ashtu gati siē e shohim nė njė monedhė tė 26 lekėsh.
- Ahha mirė pra do ta shikoj monedhėn, ditėn e mirė zotėri!!!
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12760
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Kron Kazani prej Wed 10 Dec 2008, 23:08

Njė polic shkon tek berberi tė rruhet. Berberėt gjithnjė mundohen ti nxitin nė biseda klientėt edhe me ndonjė pyetje. Pas bisedės sė zakonshme, berberi e pyet policin:
-Ēka tė bjen me pasė djalin e madh tė bėbės tėnd?
Polici mendohet njė kohė por nuk ia rrokė rradakja. Berberi u detyrua ti tregon:
-Vlla e ke z. milici, vlla!
U rrua polici, e shkund, vėri kapelėn nė kokė dhe drejt e te komandanti nė stacionin e policisė dhe posa hyri nė zyrėn e tij i tha:
-Z. Komandant, ēka tė bjen me e pasė ti djalin e madh tė babės tėnd?
Komandanti u mendua njė kohė por kurrsesi tė ia qėllonte. Atėherė i thotė policit:
-Mė trego tė lutem se pyetje e rėndė na qenka!
-Vlla i berberit ore z. Komandant, vlla i berberit!!!!!!!
avatar
Kron Kazani

Shteti : Gjermani
Postime : 33
Kyējet nė forum : 10925
Regjistruar mė : 04/11/2008
Profesioni : Kėngėtar dhe gazetar

http://h qiptare.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 15 Dec 2008, 14:04

Kėngėtarja nė trend

Tė jesh kėngėtare nė trend e tė mos hiqesh fare nga ekranet
e televizioneve tona, nuk ėshtė e thėnė:
-tė kesh zė tė mirė,
-tė kesh tekst tė mirė tė kėngės,
-tė kesh orkestrim tė mirė,
-tė kesh veshje tė mirė...
por
-tė kesh ndonjė lidhje (nyje) me stafin e televizionit,
-tė jesh e bukur,
-tė jesh sharmante,
-tė jesh e (zh)veshur sa mė seksi.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11899
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 15 Dec 2008, 14:04

Kanaqet

Shitėsi tė birit:
-Pėrse more bir, i ke pirė gjithė kėto cola-cola?
-Kanaqet po shiten shtrenjtė babi. I ke parė ti njerėzit po
i mbledhin nėpėr mbeturina, kurse unė i kam kėtu,
nė shitoren tonė-iu pėrgjigj ēuni.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11899
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Rrezon@ prej Mon 15 Dec 2008, 14:05

Klau-kliu

Pas mbarimit tė kėngės, me efektet e zėrit me
kompjuter kliu, klau, kliu klau, njėri tha:
Mė pėlqeu disi kjo kėngė, por po mė vjen keq
qė zėrin e vėrtet tė kėngėtares nuk e dėgjova.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11899
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Interesant prej Tue 16 Dec 2008, 15:32

shpresoj se do shpetoni mire pasi t'i kete lexuar te gjitha keto shota, do i nxjerr gllokat patjeter NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14174
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Voglushja prej Tue 16 Dec 2008, 16:16

Ndalon polici njė shofer qe ishte kundravajtje dhe i thotė -Nxirr dokumentat!
Ky e shikon veten ngusht, mendohet sa mendohet dhe i nxjerr policit njė pasqyrė pėrballė. Policit i ndryshon cehrja dhe i thotė:
- Pse s'tregon qe jemi kolege?!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12700
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Voglushja prej Tue 16 Dec 2008, 16:52

Neutral Neutral ahahha o znj.Lukja kujdes se mos na gjobisin pastaj neve keta policet tan Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12700
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Voglushja prej Tue 16 Dec 2008, 17:01

Polici ne farmaci

Nje polic hyn ne farmaci dhe i thote farmacistes qe ti bej nje byrek me spinaq. Farmacistja habitet dhe mundohet ta sqaroje se eshte farmaci dhe jo fastfood. por policit nuk i mbushet mendja. Atehere farmacistja merr komisariatin ne telefon per te folur me shefin.I thote qe ka ardhur nje polic dhe kerkon byrek me spinaq kur ajo eshte farmaci. shefi i pergjigjeto nuk pate me spinaq beja me gjize se polic eshte

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12700
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Voglushja prej Tue 16 Dec 2008, 17:05

polici Hotel
nje polic i posamartuar vjen nė hotel. "Ju lutem dhomėn mė tė mirė pėr tri netėt e ardhshme", thotė polici . Portieri i pėshpėrit gruas sė re: "Ju pasket fat zonjushė, zakonisht ky e merr dhomėn vetėm pėr ca orė." Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12700
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Voglushja prej Tue 16 Dec 2008, 17:05

Nje dite komandanti ju thote policeve qe te radhiten simbas shkolles qe e kane te kryer. Dhe secili polic rradhitet ne radhen perkatese, por vetem njeri kishte mbetur! E pyet komandanti, pse nuk po radhitesh edhe ti?
Polici i pergjigjet: po une shoku komandant nuk ame kurrfar shkolle te kryer. Komandanti i thote atehere ti eja pas meje !!! heheh

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12700
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Naki prej Mon 02 Feb 2009, 23:03

Afrohet polici ke pasqyra dhe posa shef veten fillon te qaj Sad
Kolegu ne anen tjeter thote: - Cke mo qe po qan ?
Polici ja kthen: Si moj mos te qaj e shef sa i shemtuar qe jam Sad
Hahahahaah qeshi kolegu dhe i thot: Ho mo per kete qan ti e se po ta shohesh kete qe po lexon tani kete barcolete sa i/e shemtuar eshte ti je ylli fare 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Geri prej Sat 11 Apr 2009, 22:47

polici i mencur
Nje polic po i jepte makines ne autostrad kur
shikon ne person qe kishte perplasur makinen ne rrug. Makina ishte
palosur ne ter anet. Police del nga
makina dhe shikon shoferin e makines te perplasur duke i fryr makines
te marmita.

Polici- Po ti o budalla ca ben

Shoferi- Me kan then qe kur perplas makinen, per ta rregulluar, duhet ti frysh te marmita dhe makina do fryet, dhe rregullohet.

Polici- Po ti qenke **'''''' fare more. Po fryet makina kur ke len xhamat hapur, ik qe aty se e bej vet.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16503
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga zymer prej Sat 11 Apr 2009, 22:57

Dy shok bisedojne, njeri e pyet tjetrin se ku asht dallimi ne mes policit dhe majmunit, ne ate moment aty afer qellon nje polic i degjon dhe menjiher e kap njerin per krahu dhe i thot he me trego ku asht dallimi djali i friksuar i thot jo jo nuk kan kurrfar dallimi. aghauagaauagahauagahauaa

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 12062
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga albi prej Wed 15 Jan 2014, 00:02

avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12570
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga epanjohura prej Thu 27 Feb 2014, 16:04

Duke udhetuar neper qytet, njeri futet gabimisht ne nje rruge njekalimshe. Ne moment degjon nje fershellime bilbili. Duke menduar se mos ka qene ndonje femi, ai vazhdon rrugen. Nuk kaluan disa sekonda kur nje polic me motor i bllokon rrugen. - Ju shoku qytetar, a degjoni nga veshet? - Jam i sigurte se degjoj me mire se ju, pergjigjet ai.- Atehere kur ju degjuat qe une i rashe bilbilit pse nuk ndaluat? - Kujtova se i re per qef. - Ashtu he?, i thote i nervikosur polici. Si e keni emrin? - Ju me ndaluat, prandaj eshte normale te prezantoheni ju i pari, si ju quajne? - Izet.- pergjigjet polici me plot goje. - Ashtu he?,Mire atehere mua me quajne Dyzet.

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6095
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Naki prej Thu 27 Feb 2014, 20:26

epanjohura shkruajti:Duke udhetuar neper qytet, njeri futet gabimisht ne nje rruge njekalimshe. Ne moment degjon nje fershellime bilbili. Duke menduar se mos ka qene ndonje femi, ai vazhdon rrugen. Nuk kaluan disa sekonda kur nje polic me motor i bllokon rrugen. - Ju shoku qytetar, a degjoni nga veshet? - Jam i sigurte se degjoj me mire se ju, pergjigjet ai.- Atehere kur ju degjuat qe une i rashe bilbilit pse nuk ndaluat? - Kujtova se i re per qef. - Ashtu he?, i thote i nervikosur polici. Si e keni emrin? - Ju me ndaluat, prandaj eshte normale te prezantoheni ju i pari, si ju quajne? - Izet.- pergjigjet polici me plot goje. - Ashtu he?,Mire atehere mua me quajne Dyzet.
 Evil or Very Mad  e kan suspenduar Izetin

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga epanjohura prej Fri 28 Feb 2014, 16:35

Ndodh qe policin e ze nata larg nga shpija dhe flen ne nje hotel.
I thot recepsionistit te lutem neser me zgjo heret ne mengjes nga oren 4. Ok thot ai por nuk kemi dhoma do te rrish me nje prift ne dhom? oke ja kthen ai.
Shkon polici ne dhom te prifti dhe i thot qe do iki heret neser.
Ok thot prifti vetem kur te ikesh mos e ndiz driten se me zgjon dhe mua, Ok thot ai.
Kur del polici nga dhoma ne mengjes vesh fustanin e priftit se nuk shikonte ne dhom sepse drita eshte e fikur, kur sheh veten me ate rrob i thot recepsionistit ore: un te thash me zgjo mua dhe jo priftin ore debil.

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6095
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Ali prej Sat 01 Mar 2014, 21:48

Njė i dehur qėndron shtrirė nė rrugė. I afrohet njė polic.
- Ēfarė po bėn aty?
- Kam humbur diēka.
- Ēka ke humbur ashtu?
- Baraspeshėn..
avatar
Ali

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 29
Kyējet nė forum : 12045
Regjistruar mė : 17/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga epanjohura prej Thu 27 Mar 2014, 20:21

Nje polic hyn ne nje dyqan fruta-perime dhe thote
-Me bej dy kile molle
-Si i do,te kuqe apo jeshile-i thote shitesi
-Nuk ka rendesi se per ti qeruar kam...

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6095
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Naki prej Thu 27 Mar 2014, 20:22

epanjohura shkruajti:Nje polic hyn ne nje dyqan fruta-perime dhe thote
-Me bej dy kile molle
-Si i do,te kuqe apo jeshile-i thote shitesi
-Nuk ka rendesi se per ti qeruar kam...
 Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga epanjohura prej Sun 01 Jun 2014, 22:40

Shefi nė njė stacion policie u thotė policėve qė tė rreshtohen sipas arsimit qė kanė.
Filluan rreshtat tė plotėsohen, me fillore, me tė mesme, me tė lartė etj....
Njė polic bridhte nga rreshti nė rresht dhe nuk e zinte vėndi.
Shefi i inatosur e pyet:
-Po ti ēa ke qė nuk tė zė b.ytha vėnd?
-Unė nuk kam asnjė lloj arsimi dhe nuk di ku tė rreshtohem- ja kthen polici.
-Ti vihu nė rresht prapa meje- i thot shefi.

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6095
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Jul 2014, 13:47

epanjohura shkruajti:Shefi nė njė stacion policie u thotė policėve qė tė rreshtohen sipas arsimit qė kanė.
Filluan rreshtat tė plotėsohen, me fillore, me tė mesme, me tė lartė etj....
Njė polic bridhte nga rreshti nė rresht dhe nuk e zinte vėndi.
Shefi i inatosur e pyet:
-Po ti ēa ke qė nuk tė zė b.ytha vėnd?
-Unė nuk kam asnjė lloj arsimi dhe nuk di ku tė rreshtohem- ja kthen polici.
-Ti vihu nė rresht prapa meje- i thot shefi.

 Evil or Very Mad  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad   Shocked  Shocked  Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga epanjohura prej Sat 03 Jan 2015, 17:46

Dy polica po ecnin ne nje rrug.Ne nje moment shohin nje femij duke pire cigare edhe e pyesin.
-Ne cfare klase je?
Ne kals te 2
Njeri nga ata fillon ta qortoj..kurse tjetri i thote :
-Cfare eshte me ty?Ti nuk pije cigare kur ishe ne klas te 2?
Po por un kisha 18 vjec...

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6095
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Naki prej Thu 08 Jan 2015, 15:00

epanjohura shkruajti:Dy polica po ecnin ne nje rrug.Ne nje moment shohin nje femij duke pire cigare edhe e pyesin.
-Ne cfare klase je?
Ne kals te 2
Njeri nga ata fillon ta qortoj..kurse tjetri i thote :
-Cfare eshte me ty?Ti nuk pije cigare kur ishe ne klas te 2?
Po por un kisha 18 vjec...

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Shocked Shocked Shocked Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Naki prej Sun 11 Jan 2015, 02:18

Kastravecė

Tri zonja shkojnė nė treg pėr tė blerė kastravecė.
E para: Mė jepni dy kilogramė kastravecė, tė shkurtė, por tė trashė. 
E dyta: Mua mė jepni njė kilogram, tė gjatė dhe tė hollė.
E treta: Mė jepni ju lutem dy kilogramė kastravecė, ēfarėdo lloji. Mua mė duhen pėr sallatė...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Albanian_Girl prej Wed 04 Nov 2015, 00:38

Sot jo, por dje...

Policėt e kapin njė hajn duke vjedhur dhe e ‘sakatojnė’ duke e rrahur. 
Tė nesėrmen e ai del para gjykatėsit.
Gjykatėsi: Meqė i keni pranuar tė gjitha...
Hajni: I kam pranuar, i nderuari gjykatės, pasi policėt mė kanė rrahur, mė kanė keqtrajtuar...
Gjykatėsi: Nuk e besoj, sot policia nuk e maltreton askėnd!
Hajni: Sot jo, po t’i shihje dje...
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12287
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor per Policėt

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi