» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Prezantimi i Anėtarėve

Faqja 1 e 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Shko poshtė

Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Mon 18 Jun 2007, 22:53

Ju lutem prezentoheni ketu


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Tue 25 Aug 2009, 23:00, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga xhefe prej Tue 19 Jun 2007, 14:28

Naki, po te shoqeroj edhe une ketu.
"Jeta eshte e bukur, jetoje".
E kane thene edhe te tjere para meje, por ja qe e them edhe une.
Mendoni pozitivisht dhe do mbusheni plot energji pozitive. E kur t'a keni kete energji, rrezatoni edhe tek te tjeret. Eshte ndjenje e bukur, ia vlen vertete.
Me rrespekt
xhefe
avatar
xhefe

Shteti : Kosovė
Postime : 6
Kyējet nė forum : 12261
Regjistruar mė : 12/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga KLEOPATRA prej Tue 19 Jun 2007, 19:14

PERSHENDETJE

QUHEM JONA, 20 VJECE... GAZETARE...KISS KLEO...
avatar
KLEOPATRA

Postime : 7
Kyējet nė forum : 12240
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : GAZETARE

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sihana prej Tue 19 Jun 2007, 19:16

Mire se na erdhe kleopatra(jona) te uroj te kalosh mire midis nesh;puth:

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12269
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga KLEOPATRA prej Tue 19 Jun 2007, 19:37

SHUM FLM SIHANA...
avatar
KLEOPATRA

Postime : 7
Kyējet nė forum : 12240
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : GAZETARE

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga xheladin prej Wed 20 Jun 2007, 14:53

Mirėse erdhe nė mesin tonė z. KLEOPATRA. Shpresoj se do tė kalojmė ēaste tė bukura me shkrime, me qė je gazetare. Tė dėshiroj ēdo tė mirė nė kohėn qė e kalon kėtu.

Me respekt
xheladin hamza

xheladin

Postime : 71
Kyējet nė forum : 12255
Regjistruar mė : 15/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 20 Jun 2007, 17:28

KLEOPATRA mirse erdhe ne mesin tone
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12571
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga KLEOPATRA prej Wed 20 Jun 2007, 18:33

shum flm te gjithve...
avatar
KLEOPATRA

Postime : 7
Kyējet nė forum : 12240
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : GAZETARE

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga T_3nt prej Wed 20 Jun 2007, 22:46

KLEOPATRA shkruajti:PERSHENDETJE

QUHEM JONA, 20 VJECE... GAZETARE...KISS KLEO...


:puc: :puc: :puc: mire se erdhe zemra ime:puc: :puc: kis
avatar
T_3nt

Shteti : Therand - Kosovė
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12258
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Arlind prej Thu 21 Jun 2007, 12:48

Mundem edhe une si anetar me i ri i forumit te juaj.
Quhem Arlind Gashi. Jam 11 vjeqar. Nxenes prane shkolles fillore "vellezrit Frasheri"ne Lipjan. Me pelqen basketbolli dhe poezia. Gjuha Shqipe eshte gjuha me e mire ne bote dhe per inat nuk flas tjera.
Kam nje moter quhet Albina mbasi hyna ne kete forum tash kam dy motra Diellzen dhe dy babusha babushin Xhemajl dhe babushin Adem.

Babi im Naki me ka kufizuar pak inetrnetin dhe me duhet me shume ta kem librin pran sesa PC por ju premtoj se ngapak ngapak do ve poezit e mia edhe une.

Ju dua shume. shume, shume te gjithe forumistet.
I Juaji Arlind Gashi

Arlind

Shteti : Kosovė
Postime : 101
Kyējet nė forum : 12264
Regjistruar mė : 17/06/2007
Profesioni : Nxėnės klasa -VII-

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga GISHTEZA prej Thu 21 Jun 2007, 12:55

mire se erdhe ne mesin tone zoti te dhente emer e qofsh perher i nderuar arlind te duam shume ;puth:
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12571
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga xhefe prej Thu 21 Jun 2007, 13:52

Arlind, miresevjen ne forumin tone dhe tendin gjithashtu. Eshte forumi i te gjithe neve. Dhe ti, mbase edhe moshataret tu, do jeni freskia e ketij forumi.
Babit Naki do i tehm se gjate muajve te veres (sa jeni ne pushim) te te jap pak me teper hapesire per internet. Pra, krahas librit qe me siguri e ke shokun me te mire, krahas sportit (basketbollit - u befsh me i mire se babi) te relaksohesh edhe ne internet, pse jo.
Ju jeni ardhmeria e jone.
pershendetje te sinqerta
xhefe
avatar
xhefe

Shteti : Kosovė
Postime : 6
Kyējet nė forum : 12261
Regjistruar mė : 12/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sihana prej Thu 21 Jun 2007, 17:58

Mire se erdhe i nderuar Arlind Gashi te uroj shendet e jete te gjate. Te puth shum shum ;puth:

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12269
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Enya prej Fri 22 Jun 2007, 20:06

Arlind mire se erdhe ne kete forum dhe shpresoj te na sjellesh gjithe freskine tende :)

Naki hahahaha sa jete te nderlikuar kane disa ore aman ...
avatar
Enya

Shteti : France
Postime : 128
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga KLEOPATRA prej Sun 24 Jun 2007, 20:21

T_3nt shkruajti:
KLEOPATRA shkruajti:PERSHENDETJE

QUHEM JONA, 20 VJECE... GAZETARE...KISS KLEO...


:puc: :puc: :puc: mire se erdhe zemra ime:puc: :puc: kis


shum flm zemra ime... ;puth:
avatar
KLEOPATRA

Postime : 7
Kyējet nė forum : 12240
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : GAZETARE

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga triniti prej Mon 25 Jun 2007, 18:55

jam ele una ele una Very Happy:D:D, mir se te vi apo te iki fare Razz:P:P
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12258
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sihana prej Mon 25 Jun 2007, 19:19

Rri o triniti rri se te kemi xhan neve edhe duam qe te rrish me ne Razz;puth: fest

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12269
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 25 Jun 2007, 19:27

triniti se mos bo gaf e iken he 8)
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12571
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kotelja prej Tue 26 Jun 2007, 12:04

O Naki me mire te mbani ndonje pllakate ne qafe me emrat e juaj si lloj rregjistrimi, perndryshe do beheni *** e li sic thote populli ..hahahah... kisses Smile
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14022
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Maxi2 prej Tue 03 Jul 2007, 14:04

Naki, te pergezoj per forumin shoki je vertet superior.
Cfar te ju them Jam Mxi 25 vjeqar jetoj dhe punoj ne Prishtine. I martuar kam dy femije. Hobi im eshte noti dhe kampingjet.
avatar
Maxi2

Shteti : Prishtinė
Postime : 1
Kyējet nė forum : 12198
Regjistruar mė : 03/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga bovari prej Tue 03 Jul 2007, 17:13

Arlind:une nuk do te te them mire se erdhe se ti duhet te me thuash mire se erdhe pasi ndonese jam me e madhe se ty po me e re se ty ne forum. Smile
Arlind edhe mua nuk me pelqenin kufizimet kur isha ne moshen tende po te them qe nuk jan edhe aq te keqija kufizimet.Babi mire ka bere qe ka vene kufizimin e internetit se shume gjera nga librat mesohen.Edhe ti meso me shume nga librat dhe duke i bere pak hile babit tend hy ne forum dhe na trego njohurite e reja qe meson. Smile

Arlind te them nje sekret:Mos u merzit per kufizimet se kur te ritesh do jesh me i lire dhe do e harosh merzitine qe ke tani per to. Smile
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12195
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sihana prej Tue 03 Jul 2007, 18:13

mire se erdhe Maxi dhe Bovari ju uroj mire se ardhje dhe kalofshi mire Smile Smile.Ju pershendes

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12269
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga bovari prej Tue 03 Jul 2007, 18:44

Very Happy sihana:pershendetje.dhe faleminderit per mikpritjen Smile
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12195
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Erza prej Sun 08 Jul 2007, 13:17

Ju pershendes,
Me pake fjale te prezentohem dhe une.
Jam Erza, 31 vjeqe nėnė e 6 fėmijve ( obobobobooo makine he). jetoj me familjen time ne Dusseldorf te Gjermanis. Habi kam letersin dhe poezin.
Idol imi dhe gjeja me e shtrenjet ne jeten time eshte nipi im Arlindi e dua shume.
Nuk me pelqen: mendjemadhesia dhe tiparet e te berit VIP. Kete e urrej shume. Realiteti eshte gjeja me e bukur.
Mendoj jeten ta bej si me pelqen mua jo si derigjojne tjeret.
Shpresoj shpejt te kthehem ne Kosove dhe aty te vazhdoj ditet e pleqerise sime qe kan filluar te trokasin ke dera.
Ju puc te gjitheve
avatar
Erza

Postime : 59
Kyējet nė forum : 12248
Regjistruar mė : 17/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Adem Berisha prej Sun 08 Jul 2007, 14:05

Erza, mė vie mirė qe tė njoha edhe ty. Paske tipare dhe vlera tė shkelqyeshme. Idolin dhe gjėnė tuaj mė tė shtrenjtė Arlindin, zoti ta rritė, roftė dhe bekoftė si edhe 6 fėmijėt tu tė tjerė dhe kėtu nuk kam fije dyshimi. Nuk je makinė por je njė nėnė e mirėfilltė shqiptare, tė lumtė.
E sa i perket pleqėrisė, pak ma kadal he burrė !... Ej 31 vjeē, pleqėria nuk shihet as nė horizont. Duhet tė mė besosh se unė kam kaluar atė rrugė shumė kohė para teje. Prsh. xhaxhi Adem
avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12294
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sihana prej Sun 08 Jul 2007, 17:31

Erza shkruajti:Ju pershendes,
Me pake fjale te prezentohem dhe une.
Jam Erza, 31 vjeqe nėnė e 6 fėmijve ( obobobobooo makine he). jetoj me familjen time ne Dusseldorf te Gjermanis. Habi kam letersin dhe poezin.
Idol imi dhe gjeja me e shtrenjet ne jeten time eshte nipi im Arlindi e dua shume.
Nuk me pelqen: mendjemadhesia dhe tiparet e te berit VIP. Kete e urrej shume. Realiteti eshte gjeja me e bukur.
Mendoj jeten ta bej si me pelqen mua jo si derigjojne tjeret.
Shpresoj shpejt te kthehem ne Kosove dhe aty te vazhdoj ditet e pleqerise sime qe kan filluar te trokasin ke dera.
Ju puc te gjitheve
Pershendetje dhe te uroj mire se ardhjen e te kalosh shum mior midis nesh Smile Te uroj me zemer te jesh e lumtur me familjen tende e femijet me jete te gjate une i adhuroj femijet dhe pse jo deshiroj ti kem 4. ahahhahahahahhahah Te pershendes dhe shum respekte nga Sihana

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12269
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga GISHTEZA prej Sun 08 Jul 2007, 20:44

erza pershendetje e mires ke ardh ne mesin tone
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12571
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga deti prej Mon 09 Jul 2007, 11:36

Erza, miresevjen
Per dy gjera qe doja ti thoja i tha z.Adem por edhe une po i them me fjalet e mia:
Je nje nene tipike kosovare dhe nuk je kurrefare makine.
Je ne moshe te re (31) dhe ke jeten perpara. Ende nuk e ke kohen t'a kthesh koken prapa dhe te shikosh vitet qe ke lene pas.
Erza, dua ta tregoj nje te vertete qe lidhet me plleshmerine e nenave shqiptare - dikur.
Gjyshja ime (nga babai) kishte 15 femije ndersa gjyshja tjeter (nga nena) kishte 10 femije. Kur e pyesnin gjyshen nga nena se sa femije i ka, ajo thoshte: i kam vetem 10.
Me rrespekt
deti
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13846
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

:: Prezentimi i Djemve

Mesazh nga stine prej Sun 15 Jul 2007, 15:24

UNE JAM STINE JAM 24 VJEC JETOJ NE DR TE TJERAT ME VONE

stine

Postime : 6
Kyējet nė forum : 12162
Regjistruar mė : 15/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga manushaqe prej Tue 17 Jul 2007, 21:25

flower Jam Manushaqja nga Tirana dhe ju pergezoj per perparimet qe keni bere.Edhe pse i ri ne moshe ky forum prape eshte po aq i kendshem dhe profesionist sa dhe nje i madh(ne moshe).Jam 26 vjec dhe banoj e jetoj ne Tirane. Hobi im muzika dhe kercimi.Profesioni ??????
Mire se ju gjeta te gjitheve!

manushaqe

Shteti : TIRANE
Postime : 1
Kyējet nė forum : 12165
Regjistruar mė : 14/07/2007
Profesioni : Psikologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga bovari prej Wed 18 Jul 2007, 00:28

Te them te drejten nuk me pelqen te flas mbi veten po kur lexova kete teme u bera xheloze:P
Perdor si emer ne forum"bovari"dmth me te nuk kemi asgje te perbashket por emri me pelqen dhe e perdor.
Jetoj ne lindje domethene ne token qe e ka harruar zoti Razz
Akoma me libra ne dore jam ama me pelqen studimi "dituria nuk ka moshe" eshte sllogani qe me pelqen me shume.
Me pelqen shume replikat e politikes dhe historise pa mare parasysh profilin qe studijoj sepse me detyrojne te kerkoj me shume per te bere debat me cilesor po nejse.
Degjoj muzike rep pasi eshte kritikuese dhe vecanerisht isnstrumentale veēanerisht violine.
Dhe 2 veti qe ju jap shume vlere dhe nuk lejoj te keqperdoren jane "Fjala e dhene dhe Drejtesia"
pa haru jam nje kotele e bukur apo jo?edhe foton ua kam vene Smile
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12195
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sihana prej Wed 18 Jul 2007, 19:03

Ne fillim po te falenderoj per fjalet dhe se dyti te uroj ..........Mire se erdhe manushaqa uroj qe te kalosh mire midis nesh.

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12269
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sihana prej Wed 18 Jul 2007, 19:08

Stine mire se erdhe ne kete forum uroj te kalosh sa me bukur ne shoqerin tone .

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12269
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Thu 19 Jul 2007, 08:53

Mireserdhe stine.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga deti prej Thu 19 Jul 2007, 11:58

Manushaqe, mire se vjen ne forumin tone te ri. Eshte vertete i kendshem, kurse profesionist do ta bejme se bashku, patjeter.
Pra tani kemi edhe nje psikologe nga e cila do kerkojme ndihme kohepaskohe, varesisht nga rastet. Dhe ti nuk do hezitosh te na ndihmosh apo jo?
Mireseerdhe
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13846
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Thu 19 Jul 2007, 15:13

Mirė se vjen shaqe Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezentimi i Djemve

Mesazh nga stine prej Fri 20 Jul 2007, 14:43

mirsejugjeta te gjithve flm per mikpritjen

stine

Postime : 6
Kyējet nė forum : 12162
Regjistruar mė : 15/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Fri 20 Jul 2007, 18:23

Stine mire se na vjen disponim dhe argetim mik

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Prezentimi i Djemve

Mesazh nga stine prej Fri 20 Jul 2007, 23:20

eh naki kete shpresoj edhe une lal.flm prej teje

stine

Postime : 6
Kyējet nė forum : 12162
Regjistruar mė : 15/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Arta Bajrami prej Mon 30 Jul 2007, 16:43

Pėrshėndetjet e perzemėrta stafit dhe gjithė anėtarve te forumit. Ju uroj suksese vertet forum i pėlqyer dhe trajton tema sa arrita tė shof siperfaqėsisht.

E juaja Arta
avatar
Arta Bajrami

Postime : 1
Kyējet nė forum : 12117
Regjistruar mė : 30/07/2007
Profesioni : RNB Kėngėtare

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 19 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi