» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Prezantimi i Anėtarėve

Faqja 5 e 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Tue 12 Feb 2008, 16:10

Mirė se vjen Majlinda

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15403
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Tue 12 Feb 2008, 17:42

mir se ke ardhur Majlinda motrushe bukuroshe kalo si ma se miri ne forum kis

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga liverpooli prej Mon 18 Feb 2008, 00:57

alb jam nje cuna nga tr me pelqen shum forumi ndaj u regjistrova pershendes te gjith me rstin e pavarsise gezuar

liverpooli

Shteti : Tirane
Postime : 5
Kyējet nė forum : 11511
Regjistruar mė : 18/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Mon 18 Feb 2008, 01:11

mir se ke ardhur vlla liverpooli dhe shum flm prej urimin per pavaresin se te gjith se bashku ta festojm sdhe kalo sa me mir vlla

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Feb 2008, 15:20

Mirse na erdhe liverpooli Very Happy:D Gezuar pavarsine e Kosoves alb

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ela ele une

Mesazh nga lovely-shkodrane prej Thu 21 Feb 2008, 16:41

pershendetje keni pak vend dhe per muve:fest
avatar
lovely-shkodrane

Shteti : london
Postime : 49
Kyējet nė forum : 11499
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Thu 21 Feb 2008, 16:41

pershendetje motrushe bukuroshe mir se ju ktheve forumit kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga lovely-shkodrane prej Thu 21 Feb 2008, 16:49

flm zemer te puc
avatar
lovely-shkodrane

Shteti : london
Postime : 49
Kyējet nė forum : 11499
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Thu 21 Feb 2008, 16:50

shum flm motrushe hahaha zemer e kam vetem njerin mos harro motrushe hahahaty te kam moter bukuroshe kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Thu 21 Feb 2008, 17:13

Per ty ne yyyyyy heqim Nakin Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga NanQe prej Thu 21 Feb 2008, 20:10

hi everyone. Jam Nazmija vi nga Gilani por jetoj ne Kanad. Shoqnija ime me therrasin Nanqe dhe e vura si nickname. Ju pershendes te gjithve shum.
avatar
NanQe

Shteti : Gilanase
Postime : 1
Kyējet nė forum : 11535
Regjistruar mė : 09/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Dukagjini prej Thu 21 Feb 2008, 20:46

Nanqe miresevini tek faqja www.nasergashi.com stafi yne ju deshiron miresardhje dhe ju preferojm te na vizitoni kur keni mundesi pasi qe ketu mund te gjeni cdo gje qe jeni e interesuar.

Me Respekt
staffi Ballboy
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11808
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Peyonka prej Thu 21 Feb 2008, 21:00

UniKKatilja apo GocPejone qysh duhni mema thon nikun, ky Naka Nak mapaska hjek at regjistrimin UnikKatilja e u regjistrova si peyonka, aiiight peace out.
avatar
Peyonka

Shteti : qaty ku sje ti lol
Postime : 24
Kyējet nė forum : 11499
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Thu 21 Feb 2008, 21:37

pershendetje pejank dhe kalo sa me mir motrushe kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Thu 21 Feb 2008, 23:03

Mirė se vjen NanQe & Peyonka

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15403
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 07:33

pershendetje nanqe mir se ke ardhur motrushe kalo sa me mir me ne ne forum kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Feb 2008, 09:16

Mirse vini ne forumin me te bukur Very Happy

kis NanQe.... kis Peyonka mirsevini motrushe te dahsura Sleep

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Peyonka prej Fri 22 Feb 2008, 09:42

thnx er1 Very Happy
avatar
Peyonka

Shteti : qaty ku sje ti lol
Postime : 24
Kyējet nė forum : 11499
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Feb 2008, 10:54

Arta Bajrami shkruajti:Pėrshėndetjet e perzemėrta stafit dhe gjithė anėtarve te forumit. Ju uroj suksese vertet forum i pėlqyer dhe trajton tema sa arrita tė shof siperfaqėsisht.

E juaja Arta

Pershendetje Arta ndoshta sme takon mua por do ishte me kenaqesi de dinim dicka me teper per jeten. Jetende,Aktivitetet si dhe albumin me te fundit ose videoklipin me te ri tenden. kis nga Erisa

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 11:20

pershendetje Arta Bajrami motrushe ke pershendetje te perzemerta nga une kis edhe pse nuk je adhuruesja ime e kengeve por je e mirseardhur sikur motrushe bukuroshe tek une apo me nje fjal te gjith kengetaret i perkrahi se jan te gjakut tim Shqiptar pa marer parasysh qe a esht adhuruesja ime kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 10:13

Ku esht Arta ?????

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 10:19

motrushe une e pershendeta se na ka pershendetur motrushja Arta


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga 666 prej Mon 10 Mar 2008, 21:32

e njof kte e njof Very Happy:D:D lovely mire se erdha edhe une Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11442
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 11 Mar 2008, 11:41

Very Happy Mire se erdhe te urojme nje ardhje te kendshme:P
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11550
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kotelja prej Tue 11 Mar 2008, 16:48

Ele ti eee Very Happy
pafke alv me kom te mal mi luse Very Happy
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14022
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Adisa prej Wed 12 Mar 2008, 12:55

mirse erdhe motrushe ne mesin ton te urojm fat
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12583
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga beri prej Wed 12 Mar 2008, 12:56

vesa - gresa ?
avatar
beri

Postime : 103
Kyējet nė forum : 11658
Regjistruar mė : 31/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga memaliaj prej Wed 19 Mar 2008, 14:27

pershendetje jeni shume te mire . per momentin kaq mund te them se pastaj behem hipokrit
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12314
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga memaliaj prej Wed 19 Mar 2008, 14:28

my love je si shpirt
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12314
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 Mar 2008, 18:01

memaliaj shkruajti:my love je si shpirt

Flm memaliaj (Mondi)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga mirela prej Wed 19 Mar 2008, 20:32

LIVERPOOL WELCOME klm robo

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11729
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga EMILJANO prej Fri 21 Mar 2008, 16:49

Pershendetje Forumist

Jam EMILJANO JAM 23 Vjec Jam Nga SHKODRA ,Por Jetoi Ne United Kingdom (Mberteria e Bashkuar "UK")


Si Forum Qenka Super , Well Done NAKI

EMILJANO

Postime : 97
Kyējet nė forum : 11408
Regjistruar mė : 21/03/2008
Profesioni : **

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga mirela prej Fri 21 Mar 2008, 17:18

ahahahah emiliano persh yll klm danc
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11729
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga EMILJANO prej Sun 23 Mar 2008, 20:26

Little devil flm shum per mik pritjen e meriton nje kiss.


Po ju te tjeret nuk me keni pare se kam ardhe ne forum


po ik se po na kapin e po na arrestoin Shocked

EMILJANO

Postime : 97
Kyējet nė forum : 11408
Regjistruar mė : 21/03/2008
Profesioni : **

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga mirela prej Sun 23 Mar 2008, 23:09

o emijano po cte duhen kta re un kujtohem x tyve je 1sh kis

ps. kush te kap ty aman se dhe fbi po te kerkon e mazalla ste ka gjet Very Happy Smile

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11729
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Unė si anėtarė/e po e bėjė Prezentimin Tim !!

Mesazh nga Abetarja. prej Thu 27 Mar 2008, 09:34

Tė nderuar, anėtarė tė forumit!!


Unė jam (`*•.øAberarjaø.•*“) :Jam nga mėma Kosovė,...dhe qė nga njė
moshė shumė e re jetoj dhe studiojė,... qe shumė vite nė njė shtet nė
perendimė, qė pothuajse mė ėshtė bėrė atdheu im i dytė!!
Megjithatė njė gjė dua tė them se dashuria pėr vendin tim ėshtė e veēantė dhe ashtu do tė mbetet!!
Shqiptari mbetet gjithnjė shqiptar nė shpirt!!

Interesat e mia janė paksa tė gjėra dhe nė shumė fusha!!
Pasioni im? -Bota e shpirtit dhe gjithēka qė lidhet me tė,...ndjenjat,
mendimet, emocionet, manifestimet e shpirtit nė forma tė ndryshme
qofshin ato nė art, muzikė, poezi, krijime, ėndrra etj, etj,...

Nga njerėzit qė nuk mė njofin shifem si njė "mendjemadhe" shumė e
ftohėt ndaj tė tjerėve ,.... kurse pėr ata qė mė njofin,...Ėshtė njė
tregim tjetėr!!
Kam njė sens tė zhvilluar humori, (varet se nė shoqėrin e kujt jam),...
Jam serioze kur duhet, flas pak nė ambiente shoqėrore, dhe ndėrhyjė
shpesh,... kur shof gjėra tė pahijėshme si pa drejtėsi apo mashtrime tė
ndryshme,...Dhe kjo tė hap pak telashe me shumė njerėz!!

Mė pėlqen tė njof njerėzit dhe mendimet e tyre,...dėshiroj gjithnjė tė
kuptoj arsyet se pse sillen nė mėnyrėn se si sillen apo mendojn nė
mėnyrėn se si mendojnė!!
Pra me pak fjalė dėshiroj tė zhytem nė oqeanin e pafund tė shpirtit tė njeriut dhe tė zbuloj perlat qė fshihen nė tė!!

Jam njė adhuruese e sinqeritetit,...njė dashuruese e sė bukurės kudo qė
fshihet ajo apo ndritė!!... Gjithashtu mė pėlqejnė ata njerėz qė janė
besnik tė vetvetės, dhe nuk mashtrojnė vetėn e tyre duke krijuar
iluzione!!

Gjėrat qė mua fare nuk mė pėlqejnė janė , gėnjeshtrat, tradhėtit dhe njerėzit qė i japin merita veti, etj,etj,..

Motoja e jetės,... Jeta ėshtė e bukur, ka plotė gjėra tė bukura qė presin tė zbulohen dhe tė shijohen,... Andaj jetoje jetėn!!
Ēdo minut ėshtė e shtrenjėt pasi qė jeta nuk kthehet mė dhe do doja qė ēdo minut tė mbetet njė kujtim i mirė!!
Jeto pa cenuar lirin e tjetėrit dhe shprehja e preferuar
ėshtė,..."Lutja e atyre qė u bėhet e padrejt ėshtė mė e shpejt se era ".

Arsyeja qė unė gjindem nė nasergashi.com Forum, ėshtė se ketu e kam vėllaun tim mė tė dashur Shaban Cakollin
tė cilin e pėrshėndes nga zemra dhe arsyeja tjetėr ėshtė sepse dua qė
tė jem sa mė afėr popullit tim dhe kamė kėnaqėsin kur lexoj dhe shkruaj
nė gjuhėn e ėmbėl shqipe!!
Ndoshta isha pak e gjatė ju kėrkoj falje pėr kėtė, por thuhet se fjalėt
e tepėrta, janė varfėri,... mirėpo unė prapė mendoj qė ja vlenė tė
shkruash pakėz mė shumė sepse ky forum gjithashtu i takon njė bote nė
vete!!

Ju flm, pėr vėmendje dhe mirėkuptim!!


Me shumė respekt !! Abetarja
avatar
Abetarja.

Shteti : Ne doren e zotit !!!
Postime : 11
Kyējet nė forum : 11394
Regjistruar mė : 27/03/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Mar 2008, 09:38

mir se ke ardhur motrushe abetare dhe besoi se do te kalosh si ma se miri me ne te gjith te pershendes nga zemra dhe me vjen shum mir kur qe ke mall per ATDHEUN ton te dashur, kis kis kis te deshiroi kenaqesi ne forum


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Musafir prej Thu 27 Mar 2008, 10:27

abetare mire se ke ardhur motra kis kis kis

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Thu 27 Mar 2008, 10:57

Abetare mire se vjen

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Abetarja. prej Thu 27 Mar 2008, 14:06

Te nderuar ...morena,....Naki,....Ka raste ne jete, kur nuk eshte njeriu ne gjendje m'i gjet fjalet e duhura, si une sod,per te shprehur falemnderimin qe e ndien ne momentet e tilla,kur ndjenjat dhe fjalet oscilojne me intenzitet te ēuditshem sidomos per mua sepse nuk eshte vetija e Abetrares ne kete moment qe te ju falinderoj juve per kete mireseardhje qe me beni mua dhe per keto
fjal te embla qe mi keni shkaur mua
flm nga ju per kete qe me
beni mua ju edhe une ju pershendes me nderimin dhe respektin qe kam per juve ju them nga thellesija e zemres mire se ju gjeta te gjithve ,kam knaqesin qe jam ne mesin e juaj ,dhe ju jam shume mirenjohese per kete pershendetje, ju deshiroj te gjitha te mirat e kesaj Bote .

Me rrespekt Abetarja
avatar
Abetarja.

Shteti : Ne doren e zotit !!!
Postime : 11
Kyējet nė forum : 11394
Regjistruar mė : 27/03/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi