» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Prezantimi i Anėtarėve

Faqja 2 e 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Mon 30 Jul 2007, 17:11

Miresevjen Arta ne mesin tone.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Mon 30 Jul 2007, 19:23

Arta mbajte fjalen mirėsevjen ne forum shpresoj se edhe ketu ke mjaft tifoz te muzikes sate dhe shpresoj se do ja kalojme mire.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue 31 Jul 2007, 12:59, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga deti prej Tue 31 Jul 2007, 12:52

Arta miresevjen ne forumin tone po edhe ne tendin njekohesisht. Eshte kenaqesi te te kemi ne mesin tone. Shpresoj te gjesh ngapak kohe per forumin edhepse profesioni yt dhe angazhimet tua ne kete drejtim nuk te lene edhe aq kohe te lire.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga xheladin prej Tue 31 Jul 2007, 15:12

Arta, tė dėshiroj argėtim tė kėndshmėm nė mesin tonė. Shpresoj se me aktivitetin tėnd do e bėnė mė tė pėlqyer kėtė forum.

Me respek
xheladin hamza

firma.................................................................................................................................................................................
Mbi varrin tim
Vargjet e mia do tė jenė
Trėndafila mė tė bukur

xheladin

Postime : 71
Kyējet nė forum : 12078
Regjistruar mė : 15/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sihana prej Tue 31 Jul 2007, 18:09

waw kenaqesi e vecante per mua te jete arta ne mesin ton une pelqej shum muziken tuaj arta sidomos videoklipin fundit te uroj me zemer mire se ardhje midis nesh kalofsh caste te mrekullueshme. puc

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12092
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 01 Aug 2007, 21:09

Pershendetje e nderuara artistja e mirėnjohur e artit muzikor shqiptar Arta Bajrami
Pasi shoh gjithė kėto pershendetje pėr ty, edhe unė vendosa tė uroj mirėseardhje nė forumin tonė dhe ate siē thot deti forumin tuaj. U pajtova me konstatimin e detit se ti je e zėnė me aktivitete tė shumta tė profesionit tuaj por shpresoj se do tė gjesh kohė edhe pėr njė angazhim nė forum. Sidoqoftė, ne tė gjithė tė mirėpresim.
Kėtė e ke nga njėfar Adem plaku nga Rahoveci, urime dhe suksese tė reja
avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12117
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga bovari prej Thu 02 Aug 2007, 02:36

[size=12]Pershendetje arta.Mirseerdhe ne forum,uroj te gjesh kohe te shkuash ndonje gje qe nuk e dime edhe ne.Une nuk kam njohuri mbi muziken shqiptare dhe zhandrin qe ju i perkisni pasi me terheq me shume zhandri Hip Pop dhe Rep.po ne saje te ketij forumi ju njoha dhe e degjova disa kenge te juaja.Uroj te keni suksese.
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12018
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kosovarja prej Fri 10 Aug 2007, 16:49

Pershendetje


Jam Lejla nga Prishtina jam 21 vjec..... Studente ☀
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11920
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Fri 10 Aug 2007, 17:24

Lejla,
Mirė se na vjen ne forum shpresojme se do ja kalojme te gjithe se bashku mire fare.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Fri 10 Aug 2007, 19:35

Miresevjen Lejla!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kosovarja prej Fri 10 Aug 2007, 21:26

Naki,Arla mire se ju gjej dhe pershendetje per ju .... shpresoj se do kalojme mire se bashku

puc
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11920
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Thu 16 Aug 2007, 22:03

Faleminderit kete urojme dhe shpresojme dhe ne.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga GISHTEZA prej Fri 17 Aug 2007, 20:28

Kosovare mirese ke ardhur ne mesin tone
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12394
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kosovarja prej Sat 18 Aug 2007, 00:42

Gishteza mire se te gjej zemrushe puc
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11920
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga ELVANA prej Thu 23 Aug 2007, 00:43

Pershendetje

Jam edhe une mesa duket, u gjenda rastesisht ne kete forum dhe duke pare qe gjuha qe perdoret eshte shqipja e paster e folur embel mendova se vertete ia vlen te jem pjese e kesaj "familje". (Mos ma vini re sepse jam e frymezuar pasi jam duke ndjekur emisonin "Shqip" ku po flitet pikerisht per GJUHEN SHQIPE )alb Une jam paksa e "fiksuar" pas letersise keshtu qe nuk "lejoj" gabimet ortografiko-dialektore.

Ju puc te gjitheve ne veēanti Gishtezen dhe Nakin

firma.................................................................................................................................................................................
GABIMET E DOKTOREVE SHKOJNE NEN TOKE, GABIMET E AVOKATEVE PERTEJ HEKURAVE DHE GABIMET E GAZETAREVE NE FAQE TE PARE..................
avatar
ELVANA

Shteti : TIRANE( AL)-FIRENZE (IT)
Postime : 4
Kyējet nė forum : 11871
Regjistruar mė : 22/08/2007
Profesioni : GAZETARE

http://elvanabilali.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga deti prej Thu 23 Aug 2007, 08:18

Elvana, miresevjen ne forumin tone.
Se bashku do ta bejme edhe me te bukur e pse jo edhe permes gjuhes se paster shqipe. Ka ne mesin tone edhe te tjere qe jane te "fiksuar" pas letersise dhe se bashku do te perpiqemi qe te bejme sa me pak gabime ortografike. Do te mesojme nga njeri tjetri, patjeter.
Me rrespekt
deti
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Thu 23 Aug 2007, 12:01

Elvana pershendetje kinge per cilesit tuaj di shume edhe nga faqet kete e presim ta besh edhe kendej.
Mire se na vjen pra:D

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kosovarja prej Thu 23 Aug 2007, 12:45

Elvana pershendetje per ty ,uroj te kalosh sa me mire ne kete forum....Very Happy
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11920
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Fri 24 Aug 2007, 11:04

Te nderuar Forumist
Mbasi pa dashje fshiva prezentimin tim te mesiperm po e jap prap pak me te zgjeruar.
ARSYETIMI: Kerkesa te shumta te dihet se kush jame Very Happy
po e nisi pra
EMRI: Naki
Fisi: GASHI (Deri ne tradhetimin e Bajram Currit ishim opozit e fisit Krasniqi)
Viti i prodhimit: 1969
Vendi i prodhimit: Kosovė ( pak me te meta dola kur iken dritat - kriza energjetike)
Prejardhja: Akoma e padefinuar sipas 1244-shit (shkenca thote nga majmuni, Kurani thote nga balta (dheu), nėna me thote se nuk ka kesi djali si ti, kurse babi thote se ky nuk eshte pjella ime por e vete djallit.
Gjatesia: 205 cm
Nr. I kepucve: 46 veres, 48 dimrit me qerap te leshta
Gjendja Martesore: vejan
Hobi: Theshethemet
Quota: Nuk rrej pa fol dhe anasjelltas
Profesioni: pa karier shkaku i dashnis
Ushqimi i preferuar: Pasuli pa mish me nje spec djeges
Pija e Preferuar: Rasoji
Femra e preferuar: Raza ( e kerkoj prap si Raza)
( arsyetim: 1.kur nuk mund ti lidh dy fjal te sakta
2.Kurr nuk flet pa rrejt dhe anasjelltas
3.I ka dy shtepi kurr nuk flen ne to
4.I ka dy diploma i ka marr me leke)
Gjendja Biologjike: I virgjer ( normal nga gjunjet e me poshte dhe kjo eshte duke ju falenderuar eres se keqe te kembeve nga qorapat)

Permbledhje: Shpresoj se krejt i thashe e juve ju faleminderit qe nuk i lexuat Very Happy Very Happy 8)


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Fri 24 Aug 2007, 11:18, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Fri 24 Aug 2007, 11:11

Interesante, me duhej nje mua. Po me duhej i virgjer nga veshet.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Fri 24 Aug 2007, 16:21, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Fri 24 Aug 2007, 15:45

Njerin e kam vallai te mbyllur por nuk garantoj se eshte i virgjer Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Fri 24 Aug 2007, 16:24

Te mendohem njehere, se nuk gabohet ne te tilla raste.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga GISHTEZA prej Fri 24 Aug 2007, 23:12

hahaahh ca u be ketu mo ca jane keto gjera shtese

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12394
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Xili_Mitro prej Sun 26 Aug 2007, 12:01

une jam Xili jetoj nė Mitrovicė tė Kosoves jam 30 vjeēar por askush nuk mi jap mbi 23 kur ju tregoj sa vjet kam me thon genjen tung ju pershendeti te gjithve

Xili_Mitro

Shteti : Mitrovicė
Postime : 30
Kyējet nė forum : 12063
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga bovari prej Sun 26 Aug 2007, 12:45

O riki po mos e vrit trurin se nuk e ngateron harten kur nuk je i virgjer haahahaha ehe

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12018
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Loti prej Sun 02 Sep 2007, 01:09

Mire se erdha.!
Mire se m'gjetet.!
Jeni mikprites te mire ne kete forum,mundet nje kafe, deri sa te behet ēaj gati flm.

P'rezentohem heren t'jeter se harova.. 8)


..by made in Loti.

Loti

Postime : 1
Kyējet nė forum : 11862
Regjistruar mė : 25/08/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Mon 03 Sep 2007, 08:56

Miresevjen Loti.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sihana prej Fri 07 Sep 2007, 21:05

Nje mire se ardhje per te gjithe anetaret e rinje ju uroj kalofshi caste te bukura ne kete forum te mrekullueshem Mad

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12092
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sihana prej Fri 07 Sep 2007, 21:10

Nje pershendetje per te gjitha vajzat e rregjistruar gjate kesaj kohe kur une kam munguar:) ju uroj mire se ardhjen dhe kalofshi momente te bukura ketu mes nesh ne kete familje te madhe dhe me zemer te gjere kis ju pershendes

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12092
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga nika prej Fri 02 Nov 2007, 12:47

Mad Po prezentohem edhe une sa per fillim.

Jom nga podguri i pejes dhe jetoj kogja moti ne perendim e pikerishte ne gjermani e kom vu gurin dhe shkelmin e pare.
Jon ba kogja do vjete ketu po me duket se kam lind ketu, 18 vite nuk jan paka???

nika

Postime : 1
Kyējet nė forum : 11655
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Nov 2007, 13:55

Miresevjen nika!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga GISHTEZA prej Fri 02 Nov 2007, 13:56

nika mirese edhe ne mesin tone

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12394
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Fri 02 Nov 2007, 14:35

nika mire se erdhe ne mesin tone Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga arven prej Thu 06 Dec 2007, 21:28

Mire se ju gjeta Hapsira e qiejve shqiptar.
avatar
arven

Postime : 1
Kyējet nė forum : 11553
Regjistruar mė : 06/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga GISHTEZA prej Thu 06 Dec 2007, 22:18

arven shkruajti:Mire se ju gjeta Hapsira e qiejve shqiptar.
mireseerdhe ne mesin tone arven .
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12394
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Fri 07 Dec 2007, 12:17

Arven mire se na vjen

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga hona prej Fri 07 Dec 2007, 23:19

pershendetes te gjith stafin e kti forumi ,une jam Jehona dhe lajmrohem nga Zvicra .

avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11547
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga bovari prej Sat 08 Dec 2007, 18:34

Hona pershendetje.Uroj te kalosh mire Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12018
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kotelja prej Sat 08 Dec 2007, 20:56

Tani kam radhen une apo jo?
Jam 21 vjec, studente. Kam natyre luftarake, temperament te forte, disa me quajne misterioze, te tjere problematike...
E rendesishme eshte qe gjithmone jam vetja ime!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 12 Dec 2007, 12:12

Tė lumtė Kotelja, kėshtu unė tė dua, tė jesh gjithėmonė ambicioze dhe vetja jote.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12117
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 19 Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi