» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Prezantimi i Anėtarėve

Faqja 16 e 19 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Mon 08 Jun 2009, 22:00

Mire se vjen Golden ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Mon 08 Jun 2009, 22:01

Mire se vjen Genci-fr ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Disconnect prej Mon 27 Jul 2009, 20:54

Mirmbrema Te Dashur Anetar Mora Mundimin Te Jem Pjese E Forumit Tuaj
Besoj Se Do Kaloj Shume Mire Midis Jush
Jam Klodi Nga Nje Qytet I Vogel I Shqiperise (Peqini)
Jetoj Ne It Dhe Jam 23 VjecBesoj se jam Prezantu Mjaftushem
avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 10006
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Jul 2009, 20:56

Pershendetje dhe mire se erdhe Disconnect.
Uroj te kalosh sa me mire. Smile

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Disconnect prej Mon 27 Jul 2009, 20:57

Kenaqesia Eshte E Imja Arla
Mir se Ju Gjeta Te Gjithve
avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 10006
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga lolita prej Mon 27 Jul 2009, 21:49

Pershendetje edhe nga une Disconnt

E mir se ke ardh

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15625
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Disconnect prej Mon 27 Jul 2009, 21:50

Lolita Kenaqesia eshte e imja
Te Pershendes Dhe Une
avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 10006
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Mon 27 Jul 2009, 22:02

Mire se erdhe disconnect

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kotelja prej Mon 27 Jul 2009, 22:05

Mire se erdhe disconnect, argetim te kendshem!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13920
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Disconnect prej Mon 27 Jul 2009, 22:18

Mir se ju gjeta Kotele Flm per Mirkpritjen

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk eshte i madh ai njeri qe di shume,por ai qe ka menduar shume

avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 10006
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 27 Jul 2009, 22:48

Disconnct mire se erdhe

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12469
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Disconnect prej Mon 27 Jul 2009, 22:51

Mire se te gjeta Gishteza

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk eshte i madh ai njeri qe di shume,por ai qe ka menduar shume

avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 10006
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Mon 27 Jul 2009, 23:03

Mire se erdhe Disconnect ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 28 Jul 2009, 17:13

ketu thuhet prezentim i djemve: mmmmmm

kam ber disa vite disa i kam harru disa joo, ku te ja niss, me mir nis tani ku jammm

Jam elhamiu , nga gjilani i kosoves, nji djal i qett, i urt, i sjellshum , me rrespektt, ndohmojj, bej kshilla, etj,
jam student ne drejtimin Banka financa dhe kontabilitet , ne diplomim edhe 2 provimee

ose ndryshe, nji cun shum i thjeshtttt

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12923
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Tue 28 Jul 2009, 18:25

Mire se erdhe Elhamiu, kalo kendshem!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Tue 28 Jul 2009, 18:39

Mire se erdhe Elhamiu ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Disconnect prej Tue 28 Jul 2009, 22:23

Mir se te gjeta Annika

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk eshte i madh ai njeri qe di shume,por ai qe ka menduar shume

avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 10006
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Armandi

Mesazh nga balla04 prej Mon 10 Aug 2009, 00:10

Pershendetje te gjitheve !!!! Un jam Armandi, jam 21 vjeē dhe jam i apasionuar mbas Elektronikes dhe Informatikes... Un jam nga Elbasani por jetoj ne Itali, dhe me thene te drejten mendja dhe zemra ime jane shqiptare me shum sesa kurre.... Edhe pse kam gati 7 vjet ne Itali (vendbanimi Pontedera, Pisa) un kam kerkuar gjithnje te mos e harroj gjuhen shqipe, biles jam perpjekur te mesoj sa me shum gjera ne gjuhen shqipe ne menyre qe te mos mbrapambetem dhe te jem i barabarte me moshataret e mi shqiptare. Jam pro komunikimit dhe shpresoj qe tja kalojme mir te gjith se bashku dhe te shkembejme sa me shum informacione ne menyre qe te ndihmojme njeri tjetrin, por jo vetem,por per ti ardhur ne ndihme te gjithe atyre personave qe do vizitojne keto faqe te ketij "Site" fenomenal. Kalofshi mir te gjithe.
avatar
balla04

Shteti : Elbasan
Postime : 10
Kyējet nė forum : 9804
Regjistruar mė : 09/08/2009
Profesioni : Teknik Informatike

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Geri prej Mon 10 Aug 2009, 00:36

Mir se na erdhe Balla04..klm ktu
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16212
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Mon 10 Aug 2009, 00:38

Mire se erdhe balla04 ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Mon 10 Aug 2009, 01:39

balla04 mire se erdhet shpresojme se do ja kalosh mire me ne dhe jam i bindur se keshtu do te jete cig

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Lord prej Tue 11 Aug 2009, 17:09

pershendetje.. jam lord 24 vjecar
nga kosova prishtin jetoj ne ch..

kaloni mir
avatar
Lord

Postime : 1
Kyējet nė forum : 9787
Regjistruar mė : 11/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Aug 2009, 18:37

Mire se erdhe Lord

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Wed 12 Aug 2009, 18:41

Mire se erdhe Lord ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga krayzi prej Wed 12 Aug 2009, 20:07

Mir se na gjete Lord ;feel;
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11395
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Geri prej Wed 12 Aug 2009, 21:05

Lord shkruajti:pershendetje.. jam lord 24 vjecar
nga kosova prishtin jetoj ne ch..

kaloni mir

Mire se erdhe lal.. kalofsh sa e sa me bukur ktu.. mes nesh smoking
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16212
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga lolita prej Wed 12 Aug 2009, 23:10

Pershendetje nga un Lord mire se ke ardh Mad

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15625
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga vistor2 prej Fri 14 Aug 2009, 00:42

Mirė se erdhe nė mesin tonė Lord, pėrshendetje !

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 12168
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga T_o_n_i prej Mon 24 Aug 2009, 20:23

Hey pershendetje te gjithve!
Une jam Toni e po ju shkruaj nga Tirana
Jam anetar i ri ketu mes jush por shpresoj te gjej shpejt shoqeri e tia kalojm mire bashke
Nje pershendetje per ju te gjithe
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9896
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga krayzi prej Mon 24 Aug 2009, 20:24

Pershendetje Toni mir se na erdhe ;feel;
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11395
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga T_o_n_i prej Mon 24 Aug 2009, 20:26

pershendetje edhe per ty e te flm per mikpritjen
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9896
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 24 Aug 2009, 20:29

jam nji djal shum i thjeshttt ske kui qon me thjeshttt

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12923
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Mon 24 Aug 2009, 20:41

T_o_n_i shkruajti:Hey pershendetje te gjithve!
Une jam Toni e po ju shkruaj nga Tirana
Jam anetar i ri ketu mes jush por shpresoj te gjej shpejt shoqeri e tia kalojm mire bashke
Nje pershendetje per ju te gjithe
Toni mire se erdhe argetim dhe disponim te mire

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 24 Aug 2009, 20:43

MIR SE ERDHE FLORI TE UROPI TJA KALOSH MIRE NE KETE FORUM

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17616
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga T_o_n_i prej Mon 24 Aug 2009, 20:48

Ju flm shumeeeeeee per mikpritjen
Naki flm
Klea yllo edhe ty flm jocolor
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9896
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Tue 25 Aug 2009, 19:11

Mire se erdhe Toni ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 25 Aug 2009, 20:03

prezentimi , une elhamiu

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12923
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Tue 25 Aug 2009, 20:28

Mire se erdhe elhamiu ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 25 Aug 2009, 20:34

mir se te gjeta ty e te tjeretttttt

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12923
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga olsaaa prej Tue 25 Aug 2009, 21:01

mundem te prezanteohem edhe une qe jam goc
jam olsaa
nga prishtina
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11401
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 16 e 19 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi