» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Prezantimi i Anėtarėve

Faqja 17 e 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga GISHTEZA prej Tue 25 Aug 2009, 21:43

olsaa me shum A mirese erdhe ne gjirin me bujar

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12571
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga GISHTEZA prej Tue 25 Aug 2009, 21:44

elhamiu shkruajti:prezentimi , une elhamiu
mirese erdhe ne mesi tone

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12571
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Geri prej Tue 25 Aug 2009, 21:53

olsaaa shkruajti:mundem te prezanteohem edhe une qe jam goc
jam olsaa
nga prishtina


Mir se na erdhe yllo.. kalo sa me bukur mes shoqeris sone
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16314
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Tue 25 Aug 2009, 22:39

Mire se erdhe Olsaa ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15403
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 25 Aug 2009, 22:40

mir se erdhe olsaa te uroi nje argetim te kendshem ne kete forum me rrespekt klea

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17718
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga krayzi prej Tue 25 Aug 2009, 22:52

Pershendetje olsaa.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11497
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Tue 25 Aug 2009, 23:07

olsaa mire se erdhe

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga olsaaa prej Wed 26 Aug 2009, 00:31

mir se ju gjeta flm per pershendetjeeeeeee
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga lolita prej Wed 26 Aug 2009, 00:33

Pershendetje nga un mir se ke ardh olsaaa

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15727
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga olsaaa prej Wed 26 Aug 2009, 00:36

lolita mir se te gjeta
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga vistor2 prej Thu 27 Aug 2009, 15:54

Mirė se erdhe olsaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 12270
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga olsaaa prej Wed 16 Sep 2009, 13:05

e shikov te gjith shkrimet ne ket tem edhe anje pergjigjje siq osht tema
prezantimi i antarve
ju lutem sa me pak te dilni nga tema
respekt per te gjith ju olsaaa

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Interesant prej Wed 16 Sep 2009, 13:54

Nuk e di a jam prezantu me here se ka kalu shume kohe qe jam ketu Very Happy

Jam Gazi nga Peja, student i Jurispodences Islame, hobi kam sportin , vecanerisht Judon, por edhe Notin e kam per zemer .

Kohen e lire e kaloj ne internet apo edhe ne ndonje lokal Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13985
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga olsaaa prej Wed 16 Sep 2009, 14:24

jam olsaaa nga prishtina , juriste , hobi leximi edhe udhtimi


koha e lir netifirma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11503
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 Sep 2009, 14:46

Ju uroj nje mireseardhje te gjithe antareve te rinj te Forumit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Interesant prej Tue 22 Sep 2009, 10:26

mire se te gjetem mi antarja e vjeter
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13985
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga bora prej Tue 29 Sep 2009, 22:12

mirmbrema une jam mela dhe jam nga tirona mire se ju gjej ju qe jeni online
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10816
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Tue 29 Sep 2009, 22:13

Mireserdhe mela nga Tirana kalo sa me bukur flower

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga krayzi prej Tue 29 Sep 2009, 22:14

Mir se erdhe Mela pershendetje per ty
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11497
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga bora prej Tue 29 Sep 2009, 22:15

mire se te gjej krayzi mirmbrema arla
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10816
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Tue 29 Sep 2009, 22:16

mela shkruajti:mirmbrema une jam mela dhe jam nga tirona mire se ju gjej ju qe jeni online
Mire se erdhe Tironse

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19364
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Geri prej Tue 29 Sep 2009, 22:17

mela shkruajti:mirmbrema une jam mela dhe jam nga tirona mire se ju gjej ju qe jeni online

Apshuu Mela

Mir se me erdhe komshie
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16314
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga bora prej Tue 29 Sep 2009, 22:18

mire se te gjej naki
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10816
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga bora prej Tue 29 Sep 2009, 22:19

o geri dhe ketu nuk mu ndave
mire se te gjej ahahahahaha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10816
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Geri prej Tue 29 Sep 2009, 22:20

mela shkruajti:o geri dhe ketu nuk mu ndave
mire se te gjej ahahahahaha

S'ka gjo se i kemi hip UNAZES ne te dy e po boj xhiro
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16314
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Tue 29 Sep 2009, 22:20

Mir se erdhe Mela

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15403
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga bora prej Tue 29 Sep 2009, 22:22

po po geri po ne cilin stacion do te zbresim
hahahaahahahahha
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10816
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga bora prej Tue 29 Sep 2009, 22:23

mire se te gjej annika
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10816
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Geri prej Tue 29 Sep 2009, 22:25

mela shkruajti:po po geri po ne cilin stacion do te zbresim
hahahaahahahahha
po ku do e pim kafen. aty do qendrojm

Mir se erdhe e nji her ylli
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16314
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Lukja prej Wed 30 Sep 2009, 12:18

Mir se erdhe Mela, te uroj te ja kalosh mir ne ket forum.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11242
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Voglushja prej Wed 30 Sep 2009, 12:20

Mire se erdhe Mela

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12511
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

mir se na erdhe mela

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 30 Sep 2009, 19:37

mir se erdhe mela te uroi nje argetim te kendshem ne kete forum me rrespekt motrushja

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17718
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 30 Sep 2009, 19:41

melushe mir se erdhe motra

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17718
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 30 Sep 2009, 19:58

mirese erdhe Mela

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12571
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Sep 2009, 21:36

Tema "mire se erdhe mela" u bashkua me prezantimi i antareve pasi mela e kishte bere prezantimin dhe ishin postimet e mireseardhjes ne kete teme.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 30 Sep 2009, 21:38

jam elhamiu , nji cun i thjesht nga kosova, jetoj en rrethin te gjilanit
nji mosh te mir 23 vjeqq, me dica shkoll te madhe . kaqq

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13025
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Lukja prej Thu 01 Oct 2009, 07:43

Mir se ke ardh Elhamiu,pse nuk rrije edhe pak koh pastaj te prezantohesh

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11242
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Voglushja prej Thu 01 Oct 2009, 10:53

elhamiu shkruajti:jam elhamiu , nji cun i thjesht nga kosova, jetoj en rrethin te gjilanit
nji mosh te mir 23 vjeqq, me dica shkoll te madhe . kaqq
Mire se ke ardh Elhamiu

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12511
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga lolita prej Thu 01 Oct 2009, 12:38

Jom lolita vi nga nje katund shpresoj qe do ta kaloj mir kty me ju rrespekt fest

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15727
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Lukja prej Thu 01 Oct 2009, 12:39

lolita shkruajti:Jom lolita vi nga nje katund shpresoj qe do ta kaloj mir kty me ju rrespekt


Hahahahahah, ri moj edhe nja dy vite pastaj tregona qe je katundare

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11242
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 17 e 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi