» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Prezantimi i Anėtarėve

Faqja 18 e 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Voglushja prej Thu 01 Oct 2009, 12:41

Lukja shkruajti:
lolita shkruajti:Jom lolita vi nga nje katund shpresoj qe do ta kaloj mir kty me ju rrespekt


Hahahahahah, ri moj edhe nja dy vite pastaj tregona qe je katundare
ahahahahhaha vertet rri dhe pak pastaj na tregon kush je ahahahhah
Ok mire se ke ardh

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12409
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Blert1 prej Mon 08 Mar 2010, 03:08

Persendetje per te gjith, mir se ju gjeta. Jam Gzimi nga pr.Besoj mjafton sa per fillim.
avatar
Blert1

Shteti : Aty ku kemba jote nuk do shkeli kurr ??
Postime : 65
Kyējet nė forum : 9225
Regjistruar mė : 08/03/2010
Profesioni : Bujk :D :P

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Besi prej Mon 08 Mar 2010, 03:16

Mire se erdhe Gzim,e ishalla s'din mu hidheru asnjehere fest Kqyre gjeje veten me nje qoshe Very Happy
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10928
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Mon 08 Mar 2010, 03:19

Blert1 shkruajti:Persendetje per te gjith, mir se ju gjeta. Jam Gzimi nga pr.Besoj mjafton sa per fillim.
Mire se erdhe Gzim ne mesin tone. te deshiroj argetim dhe shoqeri ne kete forum

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Blert1 prej Mon 08 Mar 2010, 03:27

Flm per mirpritjen Besi & Naki, shpresoj te kalojm sa me mir ketu se bashku te gjith.

firma.................................................................................................................................................................................
"Peace and Love"
avatar
Blert1

Shteti : Aty ku kemba jote nuk do shkeli kurr ??
Postime : 65
Kyējet nė forum : 9225
Regjistruar mė : 08/03/2010
Profesioni : Bujk :D :P

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Mon 08 Mar 2010, 08:49

Mire se erdhe Gzim

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 08 Mar 2010, 12:35

jom kushtrimi nga prishtina jetoj ne austri kom 33.vjeq me profesion jom ekonomist dhe besoj se dote kalojm mir ne mesin tuaj.
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10873
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 08 Mar 2010, 20:15

Blert1 shkruajti:Persendetje per te gjith, mir se ju gjeta. Jam Gzimi nga pr.Besoj mjafton sa per fillim.
Mire se erdhe Gezim!
Uroj t'ia kalosh mire ketu mes ne
sh!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11147
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 09 Mar 2010, 15:39

elhamiu shkruajti:jam elhamiu , nji cun i thjesht nga kosova, jetoj en rrethin te gjilanit
nji mosh te mir 23 vjeqq, me dica shkoll te madhe . kaqq


hahaha tani me erdh mundesija tani e bera qy


une jam une elhamiu nga gjilani modhhh , gjilani good city wow

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12923
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Blert1 prej Tue 09 Mar 2010, 22:39

Annika shkruajti:Mire se erdhe Gzim
Flm shum per mike pritjen.

firma.................................................................................................................................................................................
"Peace and Love"
avatar
Blert1

Shteti : Aty ku kemba jote nuk do shkeli kurr ??
Postime : 65
Kyējet nė forum : 9225
Regjistruar mė : 08/03/2010
Profesioni : Bujk :D :P

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Blert1 prej Tue 09 Mar 2010, 22:40

gjimnazistja shkruajti:Mire se erdhe Gezim!
Uroj t'ia kalosh mire ketu mes ne
sh!
Flm mire se ju gjeta. Shpresoj te kalojme mir.

firma.................................................................................................................................................................................
"Peace and Love"
avatar
Blert1

Shteti : Aty ku kemba jote nuk do shkeli kurr ??
Postime : 65
Kyējet nė forum : 9225
Regjistruar mė : 08/03/2010
Profesioni : Bujk :D :P

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga lindushi prej Wed 10 Mar 2010, 22:16

Une erdha me doni sme doni erdha tu shof .Vajze e mire puntore e shpise mire kush do me me kontactu flisni me baben ma pare
avatar
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 9237
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 22:20

Mire se erdhe lindushi .Te te njohim njehere pastaj shkojme tek baba.Kalo bukur!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 10 Mar 2010, 22:22

Mire se erdhe Lindushi!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11147
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga lindushi prej Wed 10 Mar 2010, 22:25

o mire se ju gje more
avatar
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 9237
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga NADJA prej Wed 10 Mar 2010, 22:32

Une jam NADJA skam qef te komentoj rref vetes do me vlersoni ju vete
avatar
NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 9243
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 22:33

Mire se erdhe Nadja

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga lindushi prej Wed 10 Mar 2010, 22:36

PO SI PO JA KALONI MORE SHOKE
avatar
lindushi

Postime : 69
Kyējet nė forum : 9237
Regjistruar mė : 10/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 10 Mar 2010, 22:39

NADJA shkruajti:Une jam NADJA skam qef te komentoj rref vetes do me vlersoni ju vete
Mire se erdhe Nadia, kalo mire ketu mes nesh!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11147
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Geri prej Wed 10 Mar 2010, 22:47

lindushi shkruajti:Une erdha me doni sme doni erdha tu shof .Vajze e mire puntore e shpise mire kush do me me kontactu flisni me baben ma pare
Ca pune bo babi jot?
Mire se erdhe mes nesh.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16212
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 23:10

Mire se keni ardh lindushi dhe nadja ju uroj te kaloni mire ne mes nesh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Thu 11 Mar 2010, 09:04

Mire se erdhe Lindushi dhe Nadja

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga blerina-kumanova prej Sat 13 Mar 2010, 22:16

Blerina- kumanova

blerina-kumanova

Shteti : Kumanova
Postime : 31
Kyējet nė forum : 9192
Regjistruar mė : 09/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Besi prej Sat 13 Mar 2010, 22:56

blerina-kumanova shkruajti:Blerina- kumanova

Prezantim me te "zgjeruar" dhe me interesant nuk me ka ndodhe te shoh!Meritoni nje duartrokitje frenetike.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10928
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 13 Mar 2010, 23:00

mir se keni ardh ne mesin ton lindushe dhe nadia
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10873
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Mar 2010, 23:01

Mireserdhe Blerina

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 14 Mar 2010, 09:48

Miresedhe mes nesh Blerina! Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11147
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Sun 14 Mar 2010, 10:10

Mire se erdhe Blerina

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga KengaIme prej Sat 27 Mar 2010, 13:46

Persh nga une Linda Smile

Mire se ju gjej..jam 21 vjece..studente.

Shpresoj te kaloj mire mes jush.

Smile
avatar
KengaIme

Postime : 52
Kyējet nė forum : 9154
Regjistruar mė : 27/03/2010
Profesioni : Psikologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 27 Mar 2010, 16:01

Mire se erdhe mes nesh Linda! Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11147
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Sat 27 Mar 2010, 16:06

Mir se erdhe ne mes nesh Linda te uroj te ja kalosh mir ketu

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga KengaIme prej Sat 27 Mar 2010, 16:10

Flm te dyjave Smile
avatar
KengaIme

Postime : 52
Kyējet nė forum : 9154
Regjistruar mė : 27/03/2010
Profesioni : Psikologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Geri prej Sat 27 Mar 2010, 17:06

KengaIme shkruajti:Persh nga une Linda Smile

Mire se ju gjej..jam 21 vjece..studente.

Shpresoj te kaloj mire mes jush.

Smile
Mire se erdhe Linda mes nesh.Klm ktu
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16212
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Sat 27 Mar 2010, 17:40

KengaIme shkruajti:Persh nga une Linda

Mire se ju gjej..jam 21 vjece..studente.

Shpresoj te kaloj mire mes jush.

Mire se erdhe ne mesin tone patjeter se do ja kalosh mire

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Sat 27 Mar 2010, 17:43

KengaIme shkruajti:Persh nga une Linda

Mire se ju gjej..jam 21 vjece..studente.

Shpresoj te kaloj mire mes jush.


Pershendetje dhe mire se erdhe Linda

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 27 Mar 2010, 20:52

mire se erdhe kenga ime te uroj argetim te kendshem ne kete forum

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17616
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga KengaIme prej Sat 27 Mar 2010, 21:29

Geri..Naki..Annika..Klea..flm Smile
avatar
KengaIme

Postime : 52
Kyējet nė forum : 9154
Regjistruar mė : 27/03/2010
Profesioni : Psikologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga gjerjaa prej Sat 27 Mar 2010, 23:39

Mir se erdhe kengaime

firma.................................................................................................................................................................................
Kur don diqka ne jete, punon per realizimin e saj,shpejt dhe me ngulem.
avatar
gjerjaa

Shteti : kosove
Postime : 368
Kyējet nė forum : 10709
Regjistruar mė : 14/11/2008
Profesioni : mjeke

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga stralli prej Wed 22 Sep 2010, 14:40

Jam Stralli,pėrshendes pėrzemėrsisht tė gjithė anėtarėt e Forumit,nė veēanti moderatorėt dhe shpresoj se do kalojmė si ėshtė mė sė miri.
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9293
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 22 Sep 2010, 16:51

Pershendetje stralli edhe mire se erdhe ne forumin Hapesira e Qiejve Shqiptare te uroj argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie

Me rrespekt Kle@Love

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17616
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 18 e 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi