» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Prezantimi i Anėtarėve

Faqja 3 e 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga visitor prej Wed 12 Dec 2007, 21:13

Naki o shejtan po a ishte kjo more qe pame tek grandi ????

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Anna prej Thu 13 Dec 2007, 02:52

eh une jam gjyshja hobi laj pastroj gatuej .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11943
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Thu 13 Dec 2007, 08:12

naki ske pas faj vlla se ka mujt edhe pika ne love met ra se e fort tek asht edhe provokuese hahaha kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga majlo prej Fri 14 Dec 2007, 10:32

pershendetje
O Naki qar me bere me keto foto, tani duhet te lej punen dhe.....
E po vertet paska trup moj kjo, per nje mahall e jo per nje njeri!!!!!!!!!!!
po sikur edhe pjesen posht ta kishte te zbuluar.....hahahahahahahah
Nuk kam koment eshte fantastike......

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 11919
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga ani-nesuqe? prej Wed 26 Dec 2007, 16:33

hey hey...
jam anjesa (shkurt me quajn nesuqe:P) 18 vjeqe (per 25 po shkoj) jetoj ne ger (münchen)... me origjin nga theranda (ndrysh dhe suhareka)... e keshtu...


ju pershendes
nesuqja

firma.................................................................................................................................................................................
...auuuuuuu...
avatar
ani-nesuqe?

Shteti : ne shatorr
Postime : 4
Kyējet nė forum : 11496
Regjistruar mė : 25/12/2007
Profesioni : badihavgjike

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Musafir prej Wed 26 Dec 2007, 20:43

Nesuqe miresenakegjet e miresenakeardh kalo smut kis love

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga jam_buli prej Wed 26 Dec 2007, 20:44

po me dukeni te gjithė te njohur prandaj s'kam cka per te shtuar pos uroj qe te njihemi edhe me mire ne mes vete.

me plot mallė vėllazror ju perqafoj
dhe ju premtoj se rrespektit tuaj ndaj
meje do iu pergjigjem me 2 here me
teper nga ana ime.

mire se ju gjeta
une jam_buli
avatar
jam_buli

Shteti : afer atdheut dhe ne sherbim te tij
Postime : 42
Kyējet nė forum : 11496
Regjistruar mė : 25/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Dec 2007, 20:48

jam_buli mire se vjen ne hapesiren tone shpresoj se do kesh ngrohtesin. ne njihemi edhe nga bashkimi kombetar dhe je i mireseardhur

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Dec 2007, 20:49

ani-nesuqe? mire se vjen te urojme ngrohtesi dhe miqesi ne mesin tone

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga hona prej Wed 26 Dec 2007, 20:57

Pershendetje jam_buli dhe mire se erdhe sigurisht qe ke respektin ton gjitheher.
avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11547
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Dec 2007, 12:48

mir se keni ardhur vellezer te dashur te gjith keni pershendetje te sinqert nga une motra e juaj kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Dec 2007, 12:50

ani-nesuqe mir se ke ardhur moter e nderuar te uroi gjdo te mir motrushe bukuroshe kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Anna prej Thu 27 Dec 2007, 17:29

une bera nji prezentim qe jam gjyshe ,dhe ende i dua rreziqet e jetes ,mirem me ??????????
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11943
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Dec 2007, 17:32

ok moter e nderuar te pershendes perzemersisht anna kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Anna prej Fri 28 Dec 2007, 22:22

Naki edhe ju mire se naerdhet sante ketu se kemi kohe pa ju pare .keshtu mire se vjen ne msein tone ,dhe jep mendime te cmuara ,e jo te smuera .uroj naki suksse ne mesin tone .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11943
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Albulena prej Sat 05 Jan 2008, 19:25

Albulena
18 vjeqare
studente, informatikė
Ferizaj
Ju pershendes dhe mire se ju gjeta
avatar
Albulena

Shteti : Ferizaj- Kosovė
Postime : 6
Kyējet nė forum : 11463
Regjistruar mė : 05/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Sun 06 Jan 2008, 17:22

mir se kje ardhur albulena moter bukuroshe kalo si ma se miri kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga esteri prej Sun 06 Jan 2008, 19:25

emri: Erisa
profesioni: studente
vendndodhja: Gjilan- Kosovė
hobi: noti
gjendja: 8) ma vone ju tregoj
avatar
esteri

Shteti : Gjilan - Kosovė
Postime : 6
Kyējet nė forum : 11460
Regjistruar mė : 06/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Mon 07 Jan 2008, 15:29

mir se ke ardhur erisa dhe te uroi gjdo te mir motrushe kalo sa me mir kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Jan 2008, 10:31

Gurbetqarja mos rri ke dera tu prit njerez se do ftohesh futu pak ne sallon.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kotelja prej Tue 08 Jan 2008, 13:39

Keshille e mire Arla.
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jan 2008, 16:09

Esteri mire se vjen flm qe zgjodhe kete forum dhe shoqerin e tije

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Wed 09 Jan 2008, 07:48

mir se vijn motrushe te gjith edhe nuk ftohem leht une


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Wed 09 Jan 2008, 07:49

te gjith i mirepres me zemer kis se i kam vellezer e motra


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Jan 2008, 08:21

Lum kush te ka ty gurbetqare.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga lejla prej Wed 09 Jan 2008, 09:52

Une jam Lejla mire se ju gjeta
avatar
lejla

Postime : 2
Kyējet nė forum : 11688
Regjistruar mė : 22/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga arda prej Wed 09 Jan 2008, 11:44

Ardita
Ju pershendes kis
avatar
arda

Shteti : Prizren
Postime : 3
Kyējet nė forum : 11451
Regjistruar mė : 09/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Wed 09 Jan 2008, 14:31

pershendetje motrushe mir se ke ardhur kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Wed 09 Jan 2008, 14:32

e kam zemren e ngrohur kur iu mirepres motrat e vellezerit kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Wed 09 Jan 2008, 15:30

edhe kur ju pershendes ju pershendes te gjitheve e jo ti pershendes meshkujt e motrat jo por te gjith i kam vellezer e motra e jo ma shum as me pak me respekt per te gjith motra e juaj kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Jan 2008, 19:20

Ardita mire se vjen disponim te kendshem

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Musafir prej Wed 09 Jan 2008, 20:47

Sleep Ardita miresenakeardh kaloja sa me mire ne mesin tone flower

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga stupenda prej Thu 10 Jan 2008, 17:33

hi forumi pershendetje nga une miresejugjeta te gjitheve
avatar
stupenda

Shteti : itali
Postime : 38
Kyējet nė forum : 11448
Regjistruar mė : 10/01/2008
Profesioni : sekretare

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Thu 10 Jan 2008, 17:39

pershendetje stupenda mir se ke ardhur moter kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Thu 10 Jan 2008, 19:13

Stupenda mire se vjen cheers

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Papiga prej Thu 10 Jan 2008, 19:29

Pershendetje
Jam Anjeza
Jetoj ne Berlin
E lindur me 1992
Hobi papagajt ( e kam edhe pune ti ushtroj te flasin 8) 8) 8) )
Ju pershendes te gjitheve kis
avatar
Papiga

Shteti : Prishtina
Postime : 8
Kyējet nė forum : 11448
Regjistruar mė : 10/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Thu 10 Jan 2008, 20:54

Mirė se vjen Stupenda


Edituar pėr herė tė fundit nga Annika nė Thu 15 Jan 2009, 00:36, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15226
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Fri 11 Jan 2008, 11:31

pershendetje moter anjeza mir se ke ardhur kalofsh si ma se miri kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Denisa prej Sun 13 Jan 2008, 10:39

Denisa
Studente
ju pershendes nga diaspora dhe mire se ju gjeta vellezer dhe motra kis
avatar
Denisa

Shteti : Diaspor
Postime : 1
Kyējet nė forum : 11439
Regjistruar mė : 13/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Sun 13 Jan 2008, 12:44

Denisa miresevjen

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 19 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi