» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

18 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 18 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nevojat e paplotėsuara

Shko poshtė

Nevojat e paplotėsuara

Mesazh nga Unike prej Wed 15 Apr 2009, 13:14

Nevojat e paplotėsuara

Cilatdo qofshin nevojat e tua ato nuk tė plotėsohen nga partneri. E vetmja mėnyrė pėr t‘i plotėsuar ėshtė tė kesh njė lidhje tjetėr.


Katerina e Madhe ishte njė princeshė gjermane e pafajshme kur u dėrgua nė Rusi e u bė bashkėshortja e Dukės sė Madhe,Pjetėr, trashėgimtarit tė fronit. Ai ishte njė burrė jashtėzakonisht i keq dhe njė car i dobėt. Nga ana tjetėr mbretėrėshės i pėlqente seksi dhe i duhej njė trashėgimtar. Pas vrasjes sė Pjetrit ajo kaloi nėpėr duar shumė dashnorė, mė i famshmi ndėr tė cilėt ishte Grigori Potemkinj.
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10607
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nevojat e paplotėsuara

Mesazh nga Drini prej Wed 15 Apr 2009, 18:39

Mire ia ka bere, nese i zoti i ares nuk e punon aren, kete e bejne komshinjet dhe eshte shume normale kur nuk gjen plotesimin e nevojave ne lidhjen ekzistuese, do te kerkosh plotesim diku jasht lidhjes...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi