» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


AFORIZMA PER MESHKUJ

Shko poshtė

AFORIZMA PER MESHKUJ

Mesazh nga Naki prej Thu 16 Apr 2009, 06:40

1.Njė burre qe te don te keqen ,ėshtė me mirė se njė grua qe te don te miren.
2.
Meshkujt kujtojne se duhani i ben burra.
3.Grate mbajne mend vetem burrat qe i kane bėrė pėr te qeshur, burrat vetem grate qe i kane bėrė pėr te qare.
4.
Mashkulli i vertet i do dy gjera RREZIKUN dhe LOJEN prandaj e zgjedh femren si loje me te rrezikeshme
5.Burrat ne rinin e tyre punojn si skllave qe te fitojn diqka qe kur te plaken te ken njė jete me te mirė,dhe kur plaken e kuptojn qe ėshtė vone pėr te jetuar jeten e tyre sic kan dashur ata
(Aleksander Pope)
6.
Streha e fundit e 1 mashkulli te ndershem ėshtė gruaja!
7.Burrat besojnė se bota ėshtė krijuar vetėm pėr ta.
8.
Burri njė herė ka lindur, njė herė edhe do tė vdesė
9.Ne krah te njė mashkulli me karriere dhe te forte qendron gjithmone njė grua e zgjuar dhe e forte!Ø
10.
Mashkulli ėshtė koka e shtepise, femra ėshtė qafa dhe sic dihet qafa e qon koken ku te doje.


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Thu 16 Apr 2009, 12:23, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AFORIZMA PER MESHKUJ

Mesazh nga blina prej Thu 16 Apr 2009, 10:38

Kur Zoti ua shperndau mendjen njerzimit meshkujt nuk ishin prezent.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11423
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AFORIZMA PER MESHKUJ

Mesazh nga Dita prej Sun 10 May 2009, 08:35

me mire nje qen mik, se nje shok armik

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10631
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AFORIZMA PER MESHKUJ

Mesazh nga kron kroni prej Sun 09 Mar 2014, 12:23

blina shkruajti:Kur Zoti ua shperndau mendjen njerzimit meshkujt nuk ishin prezent.
Megjithate.- gratė janė te mencura,ama burrat janė gjenit!

kron kroni

Shteti : bllaca
Postime : 20
Kyējet nė forum : 4682
Regjistruar mė : 17/02/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AFORIZMA PER MESHKUJ

Mesazh nga albi prej Sun 09 Mar 2014, 14:48

Zoti e krijoj te parin njeri Mashkull a femren e krijoj prej brive te Ademit dhe gjithmon Femra esht e nevarur nga Mashkulli  sepse ashtu ka dashtur Zoti
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AFORIZMA PER MESHKUJ

Mesazh nga Katilja prej Fri 18 Apr 2014, 20:40

Njė burre qe te don te keqen ,ėshtė me mirė se njė grua qe te don te miren.


Meshkujt kujtojne se duhani i ben burra.


Grate mbajne mend vetem burrat qe i kane bėrė pėr te qeshur, burrat vetem grate qe i kane bėrė pėr te qare.


Mashkulli i vertet i do dy gjera RREZIKUN dhe LOJEN prandaj e zgjedh femren si loje me te rrezikeshme


Burrat ne rinin e tyre punojn si skllave qe te fitojn diqka qe kur te plaken te ken njė jete me te mirė,dhe kur plaken e kuptojn qe ėshtė vone pėr te jetuar jeten e tyre sic kan dashur ata
(Aleksander Pope)


Streha e fundit e 1 mashkulli te ndershem ėshtė gruaja!


Burrat besojnė se bota ėshtė krijuar vetėm pėr ta.


Burri njė herė ka lindur, njė herė edhe do tė vdesė
Ne krah te njė mashkulli me karriere dhe te forte qendron gjithmone njė grua e zgjuar dhe e forte!Ø


Mashkulli ėshtė koka e shtepise, femra ėshtė qafa dhe sic dihet qafa e qon koken ku te doje.


firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7096
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AFORIZMA PER MESHKUJ

Mesazh nga Katilja prej Fri 18 Apr 2014, 20:41

Mashkulli duhet tė bėj dy gjėra mirė: tė punojė dhe tė dojė femren ! Tjerat i ka tė siguruara nga femrat...

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7096
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AFORIZMA PER MESHKUJ

Mesazh nga Katilja prej Fri 18 Apr 2014, 20:41

Burrat jane si dhembet. Ne fillim dalin te shtrember. Kur fillojne e vijne ne rregull, te shkaktojne dhimbje. Nese i heq qafe, lene nje vend te zbrazet.....

-S'ka kuptim te grindesh me burrat. Ata s'kane asnjehere te drejte....

-Kush pretendon se i njeh grate, nuk eshte xhentelmen.....

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7096
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AFORIZMA PER MESHKUJ

Mesazh nga Katilja prej Fri 18 Apr 2014, 20:41

Mashkulli zbuloi FEMREN edhe shpiku SEXIN,
Femra zbuloi SEXIN edhe shpiku DHĖMBJET E KOKES.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7096
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AFORIZMA PER MESHKUJ

Mesazh nga Katilja prej Fri 18 Apr 2014, 20:42

Meshkujt duhet te kene dicka te perbashket me kafshet….perderisa arrijne te bejne te vuajne femrat…keto qenie engjellore si ato!..

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7096
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AFORIZMA PER MESHKUJ

Mesazh nga Katilja prej Fri 18 Apr 2014, 20:42

E dini pse njė mashkull nuk mund tė jetė edhe i bukur edhe inteligjent? Sepse do tė ishte femėr!"...

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7096
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: AFORIZMA PER MESHKUJ

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi