» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shpenzon 11 mijė euro qė tė duket si vajza

Shko poshtė

Shpenzon 11 mijė euro qė tė duket si vajza

Mesazh nga Geri prej Sat 18 Apr 2009, 20:42Njerėzit shpesh mendojnė se Janet dhe Jane Cunliffe janė motra. Kanė
gjatėsi dhe peshė afėrsisht tė ngjashme, flokė ta gjata bionde- nė
shikim tė parė
askush s’do tė mendonte se janė nėnė e bijė.
50-vjeēarja britanike Janet Cunliffe, tė cilėn shpesh e ngatėrrojnė me
vajzėn e saj Jane, ka pranuar se ka shpenzuar mė shumė se 11 mijė euro
pėr t’u
dukur si vajza e saj 22-vjeēare.

Janet ka njoftuar se ndėrhyrjet kirurgjike nuk i ka bėrė pėr t’i
konkurruar vajzės sė saj, por pėr shkak “tė kėrkesės sė domosdoshme tė
moshės”.

“Kur kam shikuar se sa tėrheqėse ėshtė Jane, mė ėshtė kujtuar vetja nė
moshėn e saj dhe thjeshtė kam dashur tė shoh se si do tė ishte po tė
dukesha
edhe njėherė ashtu. Kam gjene tė mira dhe lėkurė tė pastėr, megjithatė
ėshtė dashur tė bėhen disa korrigjime”, ka shpjeguar Janet.

Janet i ėshtė nėnshtruar ndėrhyrjes kirurgjike pėr zmadhimin dhe
ngritjen e gjinjve, pastaj tėrheqjen e kapakėve tė syve dhe zmadhimin e
lehtė tė
buzėve. Pjesėn tjetėr tė parave e ka shpenzuar duke e kthyer trupin nė
formė dhe duke iu nėnshtruar njė regjimi tjetėr ushqyes.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi