» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfar beni kur jeni te merzitur?

Faqja 4 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 05 Aug 2009, 20:01

DEGJOI MUZIKE

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Aristogata prej Wed 05 Aug 2009, 20:05

mendoj Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10627
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Annika prej Wed 05 Aug 2009, 20:19

gatuaj kulac (ėmbėlsirė) Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15235
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 06 Aug 2009, 10:47

nuk dua te flas me njeri

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Erona prej Thu 06 Aug 2009, 12:15

qendroj vetem
avatar
Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 10713
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Unike prej Thu 06 Aug 2009, 12:32

haj me shume Razz
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10694
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Geri prej Thu 06 Aug 2009, 22:18

Fik tel... futem ke dhoma ime e mbylle deren mar nji paket cigare , ndez muziken..kam nji CD qe me kujto cdo muzik qe me ka lendu dhe lendoj veten me shum Sad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga krayzi prej Thu 06 Aug 2009, 22:29

Qaj
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11329
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Aug 2009, 22:43

geek nuk merzitem fare nel_naso

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga lolita prej Sat 08 Aug 2009, 13:22

Qaj etj.......

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15559
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga summer spell prej Sun 09 Aug 2009, 14:20

Thuej gjera

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Naki prej Sun 09 Aug 2009, 14:46

Bie te flej duke menduar se kur zgjohem ndonje enderr e bukur e kalon merzine 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Drini prej Sun 09 Aug 2009, 16:34

Zakonisht mbyllem ne vetvehte, por nese kjo nuk ndodhe, hmmmmmmmm mos me qelofte kush afer...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11774
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga memaliaj prej Sun 09 Aug 2009, 18:55

Geri shkruajti:Fik tel... futem ke dhoma ime e mbylle deren mar nji paket cigare , ndez muziken..kam nji CD qe me kujto cdo muzik qe me ka lendu dhe lendoj veten me shum Sad
geri mos na presesh damaret mo shejtan, se na duhesh gjall lale hahahahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga memaliaj prej Sun 09 Aug 2009, 18:56

shaj ndonje mbare e prapsht

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Geri prej Sun 09 Aug 2009, 20:26

memaliaj shkruajti:
Geri shkruajti:Fik tel... futem ke dhoma ime e mbylle deren mar nji paket cigare , ndez muziken..kam nji CD qe me kujto cdo muzik qe me ka lendu dhe lendoj veten me shum Sad
geri mos na presesh damaret mo shejtan, se na duhesh gjall lale hahahahahaaaaa
Neutral Neutral Neutral Neutral Joo Joo pa merak se nuk besoj se do shkoj deri ne ate pik fest
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Lukja prej Tue 01 Sep 2009, 17:28

Per mua jan binjaket e mi ata te cilet ma largojn cdo merzi dhe nervoz eventuale, per mua ata jan dy engjut e mi mbrojtes.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11074
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 01 Sep 2009, 17:32

FAMILJA SHOQERIA E GJDO GJE NE JETE ESHT MEDIKIMI ME I MIRE

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga krayzi prej Tue 01 Sep 2009, 18:50

Prindet jan medikamenti i merzis sime dhe shoqeria
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11329
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue 01 Sep 2009, 20:11

familja dhe shoqeria
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9830
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 01 Sep 2009, 20:46

medikamenti me i mir per mua do te ishte fitnesi

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10439
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga olsaaa prej Tue 01 Sep 2009, 21:59

smoking

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11335
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga krayzi prej Tue 01 Sep 2009, 22:23

Puna dhe leximi
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11329
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 02 Sep 2009, 03:11

tal gjiroooo

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12857
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga olsaaa prej Wed 02 Sep 2009, 13:17

smoking te rri vetem ose te dal gjiro edhe une

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11335
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Geri prej Tue 10 Nov 2009, 20:10

Dal ne qytet,Preferoj te jem vetem dhe futem nji nji lokal pijanecesh aty esht e vetmja rrug zgjidhje per merzin time.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 11:05

MUZIKA DHE SHOQJA IME E NGUSHT

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga deti prej Wed 11 Nov 2009, 11:22

Shetitja ne natyre.
Nuk duhen para por duhet vullnet, aty mund ti gjesh te gjitha.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13678
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga krayzi prej Wed 11 Nov 2009, 11:55

Ska medikament merzija, ajo sherohet vetvetiu! her pas here ajo eshte semundje shum e rend qe te le dhe pasoja ( te meta).
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11329
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Drini prej Wed 11 Nov 2009, 17:19

Berja dashuri eshte medikament per gjithecka
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11774
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 17:23

muzika qe te qetson shpirtin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Drini prej Wed 11 Nov 2009, 21:44

Hmmmmmmmmm princesha si duket se ditke forcen sheruese te dashurise!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11774
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Sexy_Girl prej Thu 12 Nov 2009, 00:17

Nje shishe tekilla
avatar
Sexy_Girl

Shteti : Aty ku jam !
Postime : 25
Kyējet nė forum : 11432
Regjistruar mė : 28/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 21:03

shumica e kohes degjoj muzike edhe ne forum

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Arjana prej Thu 22 Apr 2010, 00:54

merem me klean te cfryj nervat
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 Apr 2010, 11:25

Ndegjoi Muzik si ne kohet e Merzitjes ashtu dhe Gezimit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga arta prej Thu 22 Apr 2010, 15:21

Qaj
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10672
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 22 Apr 2010, 16:41

merem me arjanen haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 Apr 2010, 16:51

me therret Xhanushja dhe flasim dhe me hiqet mezia

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 22 Apr 2010, 17:05

hahaha kur degjoj zerin e nipave edhe shoqerise time

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17550
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi