» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfar beni kur jeni te merzitur?

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 Apr 2010, 22:34

Gjera te ndryshme, dal per kafe, pi ndonje cigare, rri ne ballkon, ose i them vetes ti do ja dalesh...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Aristogata prej Thu 22 Apr 2010, 22:39

mundohem te vras merzitjen

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10519
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Drini prej Thu 22 Apr 2010, 23:24

Rri zgjuar tere naten...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11666
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Mirja prej Fri 23 Apr 2010, 00:27

Dua te rri vetum
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11208
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Resi prej Fri 23 Apr 2010, 00:31

Ja dergoj nje sms mires

Resi

Shteti : All over !
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12079
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Informatika

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 Apr 2010, 00:36

Ndegjoi keng te Mahmut Feratit dhe me hiqet merzia menjeher

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 02:15

i marr me shqelma ter
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 Apr 2010, 02:23

Ndegjoi Muzik

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 02:27

filloj e shaj ter qe kam inat
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 Apr 2010, 02:32

Flej gjum

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Arjana prej Fri 23 Apr 2010, 02:33

ha cokollata
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 Apr 2010, 02:38

Ndegjoi Muzik

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 Apr 2010, 12:33

Shetis neper natyr dhe i shof lisat e gjat dhe them me vete sa mir qe nuk flasin por levizja e degvet dhe gjetheve te tyre te le te mendosh se do te te thot diqka qe te qetson dhe merzia kalon.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 Apr 2010, 12:39

Ndegjoi Muzik

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 14 May 2010, 18:16

medikamenti me i mire per mua eshte familja ime ,,edhe muzika

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Arjana prej Fri 14 May 2010, 20:12

skam ndonje ilac te till une,kalimi i kohes nese mund te quhet ilac ky
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 08 Jun 2010, 12:45

I nenshtrohem Madherise.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 13:02

Mendoj

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12850
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 10 Jul 2010, 13:44

Fali namaz.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11530
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Arjana prej Sat 10 Jul 2010, 14:49

e mbyt perbrenda
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Mirja prej Sat 10 Jul 2010, 20:35

Dal me shetit
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11208
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga albi prej Sat 10 Jul 2010, 20:37

ndigjoj muzik
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Arjana prej Sat 10 Jul 2010, 21:04

e tymos njehere
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga albi prej Sat 10 Jul 2010, 22:12

mendoj per nje vajz
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Arjana prej Sat 10 Jul 2010, 22:44

bertassssssss
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga albi prej Sat 10 Jul 2010, 22:47

postoj me ty
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 10 Jul 2010, 22:48

Muzike

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga albi prej Sat 10 Jul 2010, 22:50

hy ne forum dhe postoj me ket mikeshen time
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga arta prej Sun 11 Jul 2010, 02:04

Hy ne dhomen time qaj pi
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10564
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Sun 11 Jul 2010, 10:34

Dal me shetit!

firma.................................................................................................................................................................................
๑۩۩.۞.۩۩๑ ιт ιѕ ∂ιffι¢υℓт тσ gσ тσ тнє fυтυяє ωнєи тнє ραѕт ιѕ ѕтιℓℓ ρяєѕєит уσυя๑۩۞۩๑
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8876
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga albi prej Sun 11 Jul 2010, 12:21

hy ne forum dhe postoj me ju
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Arjana prej Sun 11 Jul 2010, 15:31

qaj de
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga albi prej Sun 11 Jul 2010, 15:49

mendoj per ty
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 11 Jul 2010, 16:26

Degjoj muzike

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Arjana prej Sun 11 Jul 2010, 18:16

e tymos nje cigare
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga albi prej Sun 11 Jul 2010, 18:18

hy ne forum dhe postoj
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Bruneta prej Sun 11 Jul 2010, 20:59

Mendoj

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12850
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Arjana prej Mon 12 Jul 2010, 15:52

shikoj filxhanin mos na ndryshon fati gje
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga albi prej Mon 12 Jul 2010, 16:14

hy ne forum dhe postoj
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 12 Jul 2010, 16:37

Degjoi muzike

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi