» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfar beni kur jeni te merzitur?

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga akili prej Tue 27 May 2008, 20:43

po pak me e but zemer se na bere me zemer kotele
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11175
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga akili prej Tue 27 May 2008, 20:43

kurse ti naki kudes me cain se do te behen syt si kinez
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11175
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Naki prej Tue 27 May 2008, 20:45

akili shkruajti:kurse ti naki kudes me cain se do te behen syt si kinez
8) 8) Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral ok flm do e pi te ftohur

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 27 May 2008, 20:45

Naki shkruajti:
Kotelja shkruajti:Ide nuk kam pse akili puc
u pi me qaj rusi Neutral Neutral Neutral Neutral

hahahahaahahahahhaahahaha Naki Shocked Embarassed jocolor

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13764
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga akili prej Tue 27 May 2008, 20:50

paske te qeshur te bukur ti kotele
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11175
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 27 May 2008, 20:51

huahuahuhauhauahaaa Neutral Neutral Neutral king puc

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13764
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga akili prej Tue 27 May 2008, 20:57

me kete te qeshur te fundit ma bere mishin kokra kokra kotele
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11175
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Annika prej Thu 12 Jun 2008, 21:20

Luaj muzikė klasike nė piano & "Date with my pillow" = relax pėr mua fest

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Jun 2008, 08:57

bashkohem me mendimin e Annikes ,por degjoj muzik

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Annika prej Fri 13 Jun 2008, 10:49

morena shkruajti:bashkohem me mendimin e Annikes ,por degjoj muzik


cig cig jam dakord me ty Morena. Une degjoj muzikė & luaj nė piano muzikė bounce

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga visitor prej Fri 13 Jun 2008, 13:50

Mos e mundo veten se nga merzia nuk ke dobin behu sikur ska ndodhur gje dhe ky do ishte ilaq me i mire

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11483
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Jun 2008, 14:01

Shota te ishte kaq e thjesh do ishte mire ..Por muzika disi te ndimon .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga visitor prej Fri 13 Jun 2008, 14:03

morena shkruajti:Shota te ishte kaq e thjesh do ishte mire ..Por muzika disi te ndimon .
e vertet motra ime por duhet lufte te largohet merzia se paku mos u dorezo fest kis

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11483
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Jun 2008, 14:19

Te shetisesh, te takosh miqte dhe tu me te mire dhe te mendosh dicka te bukur.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga akili prej Fri 13 Jun 2008, 17:32

e qeshura per mendimin time sa me i merzitur te rish aq me keq eshte une personalisht e kaloje me te qeshur
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11175
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga visitor prej Fri 13 Jun 2008, 19:30

Cili eshte medikamenti i merzise se gruas shqiptare per burrat e tyre?

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11483
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Naki prej Fri 13 Jun 2008, 19:32

Shota shkruajti:Cili eshte medikamenti i merzise se gruas shqiptare per burrat e tyre?
Me mujte me i shti me pjelle ata 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Musafir prej Fri 13 Jun 2008, 20:29

Naki shkruajti:
Shota shkruajti:Cili eshte medikamenti i merzise se gruas shqiptare per burrat e tyre?
Me mujte me i shti me pjelle ata 8)


Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral ideja me e mir

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga bovari prej Fri 13 Jun 2008, 22:05

nuk e kam provuar te ndodhem pa asnje alternative dhe ta jetoj nje situate te tille dmth merzitie.Ama mendoj se duhet bere nje ecje dhe kalon merzitia.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11937
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Musafir prej Sat 14 Jun 2008, 13:33

muzika danc danc danc


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Annika prej Sat 14 Jun 2008, 23:16

Gjumė= fjeti mirė gjithė natėn fest

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga ylli prej Mon 16 Jun 2008, 00:15

ilaēi i merzis eshte te dalesh me te dashuren ne nje shetitje neper vende te bukura dhe romantike ose edhe ne kinema !!dhe largohet pak edhe merzia e shkret ,,,,,

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11084
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga akili prej Mon 16 Jun 2008, 10:19

ooo ylli po ne qe nuk kemi te dashur me ke te dalim me gjitonen
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11175
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Annika prej Wed 18 Jun 2008, 13:15

:part001: candledinner & rri shtrirė buzė detit dhe bėj banjė dielli

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Annika prej Fri 25 Jul 2008, 10:08

:part001: :part001: medikamenti per mua.... fest 8) 8) lalala

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Sihana prej Fri 25 Jul 2008, 10:34

akoma nuk e kam gjetur prandaj jam kaq shum e merzitur Sad Sad Sad Sad Sad Sad (nese dikush ka dicka me vlere te me tregoj edhe mua Sad Embarassed )

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12011
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Annika prej Fri 25 Jul 2008, 10:38

sihana shkruajti:akoma nuk e kam gjetur prandaj jam kaq shum e merzitur Sad Sad Sad Sad Sad Sad (nese dikush ka dicka me vlere te me tregoj edhe mua Sad Embarassed )

console jocolor flower

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Musafir prej Fri 25 Jul 2008, 15:14

vdekja esht medikamenti i merzis

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vjeshta prej Fri 25 Jul 2008, 15:38

ilaqi i merzis apo per heqje te merzis eshte dashnia qe ta hjek merzin menjeher

Vjeshta

Shteti : Prizren
Postime : 41
Kyējet nė forum : 10824
Regjistruar mė : 08/07/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Annika prej Tue 29 Jul 2008, 17:50

Shkoj nė peshkim.....mrekullueshme Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 29 Jul 2008, 18:03

Te degjosh muzik per mendimin tim

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Annika prej Tue 29 Jul 2008, 18:11

Jam dakord me ty Morena , muzikė gjithmonė paqe ne shpirt.
Mua luaj ne piano & kėndon

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15145
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga memaliaj prej Wed 30 Jul 2008, 13:36

sihana shkruajti:akoma nuk e kam gjetur prandaj jam kaq shum e merzitur Sad Sad Sad Sad Sad Sad (nese dikush ka dicka me vlere te me tregoj edhe mua Sad Embarassed )
sihana pi nje vodka redbull eshte dore me nje.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga blina prej Sun 19 Apr 2009, 23:39

Une per vete ja futi gjume.
Po ju?

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11441
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 20 Apr 2009, 00:01

Luaj me kukulla

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Naki prej Mon 20 Apr 2009, 00:03

Shaj ropt me abc

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Geri prej Mon 20 Apr 2009, 00:16

Kur jam i merzit futem ke dhoma ime i fus nji muzik te fort mar ene pi cigare edhe shaj sa te mundem Shocked
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16056
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga lolita prej Mon 20 Apr 2009, 00:59

Dal me shetite

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15469
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 20 Apr 2009, 01:00

Pi uthull

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Naki prej Mon 20 Apr 2009, 16:24

lolita shkruajti:Dal me shetite
Me kend loli 8) fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar beni kur jeni te merzitur?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi