» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga zymer prej Thu 23 Apr 2009, 03:55

vajzat pa ne, si peshku pa uje

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11612
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Naki prej Thu 23 Apr 2009, 06:06

Peshku pa uje si vajzat pa ne 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Voglushja prej Thu 23 Apr 2009, 10:42

Nata pa yje si djemt pa ne Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12250
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 23 Apr 2009, 14:05

gocat pa djem,si nata ne terr
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13800
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Voglushja prej Sat 02 May 2009, 15:32

djemt pa goca,si gjella pa krip

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12250
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga LumLumi prej Sat 02 May 2009, 15:33

gocat pa djem si ara djerrina !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11120
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Voglushja prej Sat 02 May 2009, 15:58

Djemt pa goca,Si pranvrea pa lule!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12250
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Dita prej Sat 02 May 2009, 17:49

Eshte nje gje  e bukur te jesh femer, femra eshte kriesa me ebukur, kriesa me e mire, femra nese e don e rrotullon boten ajo, i jep kuptim kesaj bote, kurse ju meshujt mos flisni kot se se keni provuar ndonjeher te qenit femer.
Nuk dua te behem feministe por prnoni qe pa ne jeta nuk ka kuptim . hahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10646
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Dita prej Sat 02 May 2009, 18:00

te gjithe meshkujt jane te vdekur kure nuk kane  nje femer prane.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10646
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Kotelja prej Sat 02 May 2009, 20:43

Sikur te mos ishte femra diamanti do te ishte gur i zakonshem.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13761
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga LumLumi prej Sat 02 May 2009, 23:20

Dita shkruajti:te gjithe meshkujt jane te vdekur kure nuk kane nje femer prane.


Te gjithe femrat jane te gjala e pa gezim e lumturi, kur u mungojne meshkujt !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11120
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Naki prej Sun 03 May 2009, 09:50

Dikur femra futi dy here shejtanin ne shishe kurse sot e fut me dhjetra here por ketu eshte tani nje problem - Femra si duket e ka humbur tapen e shishes dhe shejtanin del sa here te doje Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga LumLumi prej Sun 03 May 2009, 13:02

Ashtu duket ! Ia mban tapen ne kokė por e cliron t'i marre ere dhe pastaj ai i ik neper hapsiren e madhe ku ka zgjedhje te shejtanoset !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11120
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Ylliks prej Sun 03 May 2009, 13:16

e me njė rrudhje syri kthehet e hyn vet brenda fest
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10871
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 05 May 2009, 11:05

meshkujt pa femra, rezik te gjith gei hahahahhahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12053
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 05 May 2009, 11:09

hahahahaha meshkujt behen gay dhe kur kane femra

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 05 May 2009, 11:13

aq me keq akoma arla hahahhaaa
imagjino pa femra pu pu pu as dua ta imagjinoj

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12053
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 05 May 2009, 11:16

Ka cuna qe jane me joshes se femrat dhe femra me keq se meshkujt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 05 May 2009, 11:19

po mos kishte femra ne kete bot une do vrisja veten i pari

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12053
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Ylliks prej Tue 05 May 2009, 17:58

nuk farohen me pike, mbetet nji
per mu;)
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10871
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga LumLumi prej Tue 05 May 2009, 18:04

Aman i lutem All"llahut mos e be ashtu. Mbille me femra te kemi me bollek!
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11120
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 08 Jun 2009, 11:16

si kur te bia ne nje pozit se cilen dua ta zgjedh vdekjen a po femren sigurisht qe do e zgjedhja vdekjen,

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10346
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Voglushja prej Mon 08 Jun 2009, 11:17

genci-fr shkruajti:si kur te bia ne nje pozit se cilen dua ta zgjedh vdekjen a po femren sigurisht qe do e zgjedhja vdekjen,
ahahhahahahahhaha keshtu thoni por nuk eshte e vertet ahahahah Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12250
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 08 Jun 2009, 15:43

une zgjedh femren dhe vdekjes i them larg nga une
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13800
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 09 Jun 2009, 14:32

z.shaban ti me duket qenke pajtuar me boten femerore, edeh sikur ta nderroje gjinin nuk do te kesh telashe, por per nje qast paramendoe veten femr si kur te jesh 10 vite...

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10346
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga deti prej Tue 09 Jun 2009, 15:04

Zoti ka krijuar femren qe te torturoje meshkujt.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Aristogata prej Tue 09 Jun 2009, 20:43

zoti krijoj femren se mashkulli vuante i shkreti se skishte cte bente vetem,edhe zoti i dhuroi gjen me te cmuar,femren Very Happy
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10534
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Ylliks prej Wed 10 Jun 2009, 18:56

zoti bėri njė mė tė mirėn, qė nuk krijoi femren nga pjesė e kokės sė mashkullit ;)
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10871
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Aristogata prej Wed 10 Jun 2009, 19:11

Zoti e krijoj femren nga brinja e mashkullit,jo nga koka qe te jet superiore,jo nga kemba qe te shkelet por nga brinja,qe te jen te barabart,posht krahut per tu mbrojtur dhe afer zemres per tu dashuruar
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10534
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga shaban cakolli prej Wed 10 Jun 2009, 21:50

po,dhe per kete i duam brinjet e tyre
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13800
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Voglushja prej Thu 11 Jun 2009, 10:45

Kot se kot,Femra eshte embelsir per mashkullin eheheh!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12250
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 11 Jun 2009, 12:52

padyshim
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13800
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Jun 2010, 13:22

Pse Mashkujt kan merak te ngacmojn shume vajza kur e kan nje ne krah?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 15 Jun 2010, 13:27

Pse juve meshkujve ju pelqen vazjat ka dicka ketu?

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11545
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga deti prej Tue 15 Jun 2010, 13:30

Sepse vajza qe ka ne krah ai eshte teper e bute, tolerante dhe indiferente. Meshkujt nuk e duan keshtu, andaj gjejeni nje formule tjeter ju femrat, qe meshkujt te sillen me ndryshe.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Besi prej Tue 15 Jun 2010, 13:31

E Dashuruar shkruajti:Pse juve meshkujve ju pelqen vazjat ka dicka ketu?

Jo.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10769
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 15 Jun 2010, 13:34

Djemt pa femra si lulja pa uje

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11545
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga deti prej Tue 15 Jun 2010, 14:13

Vallja pa vajza si gjella pa kripė.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 14:17

pse beni sikur sdoni aman e kur sua var nje femer ja lypni vete.... nr e cel de jo gje tjeter
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Interesant prej Tue 15 Jun 2010, 15:17

hahahaha si na provokojne keto femrat keshtu, ore i keni hapur keto tema ju femrat apo meshkujt NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13724
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si thoni, e ngacmojm pak gjinin e kundert?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi