» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Simpati,dashuri,imagjinat,perjetimi

Shko poshtė

Simpati,dashuri,imagjinat,perjetimi

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 02 May 2009, 00:59

Sipas asaj qe shofim ndjejme imagjinojme edhe cfare perjetojme .
Simpatia dhe dashuria nuk zgjat shum .imagjinojme, dhe ndryshe e perjetojme .
Tjeter Duam Tjeter kush na don dhe me tjeter Perfundojme.
Simpatia & Dashuria nuk eshte gjithcka ,per te arritur dicka ne jete .
varet se cili eshte qellimi i njeriut ,se cfare do te arrish .

Keni simapti sa ka rendesi dashuria ,imagjinoni dhe cfare po prejetoni?

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Simpati,dashuri,imagjinat,perjetimi

Mesazh nga vistor2 prej Sat 02 May 2009, 08:37

Po nga pėrvoja mund tė themi, se e kuptojmė mė mirė njė njeri, kur ndaj tij pozicionohemi pozitivisht, pra kur kemi simpati dhe e pėrkrahim, sesa njė tjetėr me tė cilin kemi marrdhėnie negative. Simpatia dhe dashuria e lehtėsojnė proēesin e tė kuptuarit.

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 12171
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi