» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Femra nuk e refuzon seksin

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jun 2010, 16:46

Lum edhe femrat qe se kan me nevojen te veshin 12 metra dimi

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 16:48

Naki shkruajti:
ZEMRUSHJA shkruajti:Ne ditet e sotit me shume femrat po u'a lypin meshkujve se sa meshkujt femrave jena ba demokrate na femrat
Topi se laun mos fol nja nje muaj e dhe provimin
Flm Naki per noten 10 qe ma dhe dhe nuk flas ma shume se tani rrezohem me provim ta pafsha hajrin

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 13 Sep 2010, 21:52

Mendoj qe ne te dyja anet nuk e refuzonje sexsin lol hahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga albi prej Mon 13 Sep 2010, 22:13

po me shum femrat nuk e rrefuzojn sexsin ama gjith thojn jo jo ama i mbyllin syt hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Naki prej Wed 15 Sep 2010, 18:13

albi shkruajti: po me shum femrat nuk e rrefuzojn sexsin ama gjith thojn jo jo ama i mbyllin syt hahaha
Ketu ja ki fut kot plako qefi dhe arsyeja dallojne

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga deti prej Thu 16 Sep 2010, 08:38

Femra, per ta pranuar apo refuzuar seksin, me siguri se duhet ta kete parasysh veten e saj, deshiren dhe qellimin por patjeter edhe anen tjeter se kend ka para vetes.
Sot edhe kur te besh qef kihet parasysh interesi, sado i vogel qofte ai, megjithate ekziston,
Dikur loja luhej pak me ndryshe: qef per mua, qef per ty. Ajo kohe iku apo njerezit e kesaj kohe nuk jane si ata perpara.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga princesse prej Thu 16 Sep 2010, 12:36

Kuailteti i mire nuk duhet leshuar. Temat e seksit jan ba tabu. Une si femer pse nuk kam te drejte te shijoj simpatit apo !??????????
Nese shof nje bukurosh apo simpatik pse te refuzoj !?
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 11421
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 16 Sep 2010, 17:34

Very Happy Hahaha as mos e lesho vallai ,,nuk besoj te ket femer qe refuzon sexsin vallai hahaha mbase edhe ekzistojne sot ne keto kohe vallai nuk besoj se ka refuzim Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Naki prej Fri 17 Sep 2010, 02:00

princesse shkruajti:Nese shof nje bukurosh apo simpatik pse te refuzoj !?
po normal nese me takon mua psh nuk mund te me refuzosh .
Po kyqem ne teme. mendimi im personal eshte se shumica e femrave nuk e refuzojne seksin por ndoshta refuzojne mashkullin i cili nuk di te ju afrohet ose sillet siq ato e kerkojne. Mosnjohja e karakterit te femres nga ana e mashkullit prish edhe idealet se lere me nje qenje njerzore. Ti bie me shkurt perqindja me e madhe e femrave nuk thone JO por per kete e detyron vete mashkulli nga mosdija ose nga mospervoja. Pra shkurt shqip femra kurr nuk thote Jo por problemi eshte te mashkulli i cili ose nuk ka durim te mjaftueshem ndaj femeres, ose nuk di ti afrohet ose edhe nese i afrohet nuk arrin te ja njof karakterin dhe ketu pason ajo Jo e madhe e femres.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga albi prej Fri 17 Sep 2010, 11:40


femra asht e qudishme per te ju afrua femres metvrtet duhet te dish si mu sjell femra ka deshir te jesh gjentllement te dish me dhon komplimente te jesh shum i kujdeshum si fillon me prek me duar dhe ku dhe nese din mu sjell dhe i preshtates femres ajo nuk e refuzon sexsin
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 17 Sep 2010, 21:01

As njė femėr nuk e refuzon sexin,por mvaret me kėnd do ta pėrjeton at kėnaqėsi shpirtėrore.Rol shum tė madhė ka se si mashkulli i qaset femrės,nėse femra e vėren se mashkulli i ofron dashuri te vėrtet,dhe aktivitetin e ngrohjes e bėn nė mėnyr bashkohore atėher femra do tė jetė e gatshme ta pranoj sexin.
Mashkulli duhet ta ketė parasysh faktin qė knaqėsia nė sex tė jetė e dy anėshme,e jo qė tė mendoj vetem pėr vete qė tė knaqet e femres ti shkaktoj mundim.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga stralli prej Wed 29 Sep 2010, 13:40


Mashkulli duhet ta ketė parasysh faktin qė knaqėsia nė sex tė jetė e dy anėshme,e jo qė tė mendoj vetem pėr vete qė tė knaqet e femres ti shkaktoj mundim.[/quote]

Mendim shumė i sakt tė lumtė
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9218
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Erisa prej Wed 29 Sep 2010, 13:51

Per mendimin tim asnje nuk e refuzon sexin me njeriun qe do.
Ndodh qe ne nje mbremje ne nje club mund te te joshe nje djal ulesh 3 min per te pir nje drink e me pas e gjen veten ne nje shezllon buz detit duke ber sex ku as emerin sja di djalit.
Nuk ka gje me te bukur dhe kenaqesi me te madhe te nje femr

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9171
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga albi prej Wed 29 Sep 2010, 13:53

femra nuk e refuzon sexsin nese i pelqen mashkulli dhe nese aj din mu sjell gjat sexit te jen i kujdeshum te fillon sexsin me kujdes dhe te medon dhe per partneren te knaqet dhe ajo po ashtu dhe te din te baj paraloj.
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Erisa prej Wed 29 Sep 2010, 14:00

Ku e di ti mo eee

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9171
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga albi prej Wed 29 Sep 2010, 14:02

edi se ashtu ju femrat deshironi
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Erisa prej Wed 29 Sep 2010, 14:03

Po ne femrat nuk i themi jo sexit por kemi nje kufi, ndersa ju meshkujt cfar do te jete nuk i thoni jo vec te ket..... hahahhahahah
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9171
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga albi prej Wed 29 Sep 2010, 14:05

ne meshkujt jem ata si e udhheqim sexsin a ju femrat vetum i mbyllni syt hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Erisa prej Wed 29 Sep 2010, 14:07

Po ne i mbyllim syte nga kenaqesia por edhe per tmos ju pare ju kur mundoeni hahahah

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9171
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga albi prej Wed 29 Sep 2010, 14:15

hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaahhahaah
me pelqen postimi shum
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Erisa prej Wed 29 Sep 2010, 14:23

Normal te pelqeu se thash nje te vertetr se e deformoni fytyren nga sikleti hahahahahah

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9171
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga albi prej Wed 29 Sep 2010, 14:27

ne e derfomojm ftyren nga fuqija si jov japim aju pisketni si sirena e zajrfiksave
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga benita krusha prej Tue 22 Mar 2011, 10:54

shum e pasket banalizu temen. e kuptoj qe flitet per rrefuzim/aprovimin e maredhenjeve sexuale nga femrat por nuk eshte nevoja te hyjme ne detaje.

nese je femer qe e mendon jeten me gjat atehere nje marredhenje me nje njeri qe nuk e do nuk do te ishte kenaqesi per ty por ndergjegje e papaster kurse kur e ben me dike qe e do ateher poooo te duket vetja ne parajse.
e nese je tip qe jeton sot per sot ateher beje me kedo qe te pelqen si figure dhe ne fund nje ciaooo per te... kjo per mendimin tim nuk eshte e preferushme per ardhmerine e nje femre por sot nuk po mendojme shume per pasojat prap se prap eshte fakt qe kenaqesia momentale nuk mungon asnjehere

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8807
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Naki prej Tue 22 Mar 2011, 12:06

Nuk duhet ta nderrojme temen. Sa shofe une ketu nuk behet fjal per dashurin por per apo jo seksit. Kur eshte fjala per seksin, problemi eshte te meshkujt, sepse ata as qe deshirojne por as qe kane durim te mjaftueshem qe ndaj seciles femer, varesisht nga karakteri i saj, te sillen ne menyre te posaēme. Mendimi im personal eshte se shumica e femrave nuk e refuzojne seksin, por i refuzojne meshkujt qe nuk dine tu ofrohen ose te ju pershtaten femrave.Tash te lidhem pak edhe me dashurine. Po flas nga ana mashkullore nuk di cmendim kan femrat. Si mashkull nese je entuziazist dh eke parime kur dashurohesh loja e seksit mund te ndryshoje kahjen. Mirpo kur nuk je i dashuruar ne nje femer atehere gjerat romantike me te i shef si nje sfide. Shkurt shqip je nje mashkull vagabond dh eke nevoje per avantura. Duhet keto thene partneres apo asaj qe te pelqen dhe duhet marr pergjigjen e saj pa imponime ose kercnime. Ka shume raste kur mashkulli merr pergjigjen e padeshiruar per seks nga femra dhe si alternative gjen menyra tjera, si dhuratat, premtimet, etj etj. Keto gjera nuk kan kurr suksese edhe nese kan jan jeteshkurte.Ka momente dhe jane shume prezente ne ditet e sotme kur femra refuzon seksin me nje mashkull qe ndoshta i pelqen dhe e terheq por ai eshte i dobet ekonomikisht dhe kjo mund te jete nje arsye refuzimi…. Nuk po e zgjas shume po e permbyll me mendimin tim personal. Femra nuk e refuzon kurr seksin por e refuzon mashkullin qe nuk i pershtatet asaj.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga benita krusha prej Tue 22 Mar 2011, 12:15

epo kur flet per sexin nuk mund te thuash qe nuk eshte fjala per dashurine sepse marredhenjet krijohen nga dashuria qoft ajo me fiziken e personit ose me personalitetin e tij. eshte njejt sikur te flasim per ujin por mos ta permendim etjen Very Happy, e nese flasim veqmas per ndjenjen e sexit pa e perfshire rrjedhjen e kesaj ndjenje (dashurine) ateher ne rregull eshte absurde te rrefuzosh diqka qe te kenaq ose qe te ben te ndjehesh mir. ku nuk pajtohem me ju eshte tek meshkujt. edhe ata jane ne gadishmeri kurdo qe nje femer ju ofrohet rrall e hiq ka meshkuj qe rrefuzojne nje femer, keshtuqe te dy gjinite shpesh here per te mos thene gjithmone jane pro seksit perveq ne arsye te veqanta si kur nuk te pelqen personi etj etj...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8807
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga deti prej Tue 22 Mar 2011, 16:07

Kur flasim per seksin nuk do te thote se flasim edhe per dashurine. Mendoj se keshtu eshte parashtruar edhe tema ketu.
Atehere, qe ta refuzosh seksin duhet te ekzistoje gjithmone hera e pare. Jo gjithehere pervoja eshte e mire dhe e kendshme. Hulumtimi per kenaqesi te plote gjate seksit kerkon partnerin (mashkullin) e duhur andaj pajtohem me Nakin kur thote se meshkujt jane ata qe mund te refuzohen e jo seksi. Sot femrat nuk e refuzojne seksin edhe aq shume nese mashkulli eshte i pashem dhe i pasur. Krahas seksit gjithmone eshte edhe nje ēik interes andaj ky kombinim eshte me jete gjate pa marre parasysh ndoshta edhe vet kualitetin e seksit. Keshtu e ka seksi qe nuk kushtezohet nga dashuria.
P.s. mos ma zini per te madhe aman, po ku di une se c'eshte seksi, e shihni sa i vockel jam?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Naki prej Tue 22 Mar 2011, 18:19

Hahahahah deti i vogel por po e qellon.
Ok mos ti ikim temes. Refuzohet seksi nga femra natyrisht nese dicka nuk u pershtatet (jane shume faktor mos ti numeroj). Kerkesa e mashkullit nga femra mund te refuzohet ose pranohet varesisht nga intuita ose shija e femres. Meqe u thellua diskutimi ne kete teme une ketu mund te shtoj se nje faktor dominues shpeshehere eshte edhe fantazite. Eshte e njohur se truri i njeriut eshte organi me i rendsihsem qe jep knaqesin seksuale. Prap po them nuk mund te futem ne trupin dhe shijen e nje femre por nga ana mashkullore mund te them se nje femer kur ka shije ndaj nje mashkulli pa marr parasysh gjendjen fizike dhe ekonomike te tij eshte ne gjendje te bej qmos qe ta kete ate mashkull qofte vetem njehere ne jete. Ka shume femra qe ndoshta nuk munden ta pranojne deshiren dhe ne vend te nje "PO" thone "JO". Jemi te rritur dhe duhet te kuptojme se si tek femra njeashtu edhe tek mashkulli gjithmone dominon hormoni i deshires seksuale. Nuk ka te bej fare ketu dashuria ka te bej deshira. Nje gje ketu shkon bashk, seksi dhe ndjenja per te. Kjo mund te mirret vetem nga nje femer e cila eshte e pjekur. Mosha nuk luan shume rol. Mund te jete 40 vjeqe por ka gjeste adoleshente dhe anasjelltas. Te le rend te perfundoj refuzimi apo pranimi i seksit nuk ka te bej fare me dashurine ne 60% te rasteve ndoshta edhe me shume.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra nuk e refuzon seksin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi