» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ah Kancer he haker mishngrėnės

Shko poshtė

Ah Kancer he haker mishngrėnės

Mesazh nga Kron Kazani prej Sun 24 May 2009, 21:11

Miq tė dashur, fėmijė, motra e vllėzėr dhe tė gjithė ata qė mė njofin e qė ju dua shumė e mė doni edhe ju, sidomos Ju miku im

Ali Podrimja,Mė 04.05.2009 rashė nė spital pė njė operacion tė rėndė nė bark. Prerja ishet nė katėr vende. Gjendja pas operacionit vetėm sa keqsohej mirpo mjekėt mė lėshuan pė rehabilitim shtėpiak mė 17.05.2009. Vetėm njė ditė munda ta shtyj me dhimbje nė banesėn time nė Düren tė NRW-sė sė Gjermanisė. Tė nesėrmen mė marrin pėrsėri me dhėmbje tė pa durueshme dhe nė gjendje kome. Pas dhėnjės sė medikamenteve kundėr dhėmbjeve tė mėdha filluan analizat e pėrgjithėshme. Pas disa orėsh nalizash dhe fotografimeve, nė mėnyrėn mė tė ftoftė mė komunikojnė se kam kancer nė mėlqi por se dyshimi ėshtė edhe tek mushknitė. Fillova tė friksohem e tė mėrzitem shumė. Natėn vonė pashė njė ėndėrr ku nga njė kodėr mė thėrriste vajza ime Azaleja.”Babiiiiiiiii, mosssssssssss vdis tė lutemmmmmmmmmm! Jam zgjuar i shqetsuar dhe kam filluar tė mendoj jo tani pėr veten time por pėr kėtė sėmundje e cila po i merr njerzit mė tė mire. Vendosa ti shpall luftė duke ja kėnduar edhe kėngė kancer hakerit.Kėnga nuk ėshtė definitive dhe mban kėtė titull:Babiiiiiiii, babiiiiiiiiiii

Mooooooosss vdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis edhe paaaaaaaaak!!!

Ah kancer ti qofsh mallkue

Qė vranė njerzit pa t“ba asgja,

Si ska ligj me tė denue

N“trupa t“gjallėve kurr mos me ra.Si mė rrokėn kto dhimbje t“mdha

Qė smė linin vend askund,

Mi kanė thirrė doktor e ndihma

E n“spital shpejt mė kanė qu!Mė kan futė n“gjak morfium

E n“rentgen n“fotografi,

E kan pa kancer hakerin

Mbrenda trupin tuj ma gri.Gri kancer he njeringranės

Qė vranė njerzit gja pa t“ba,

Kriminel shkue kriminelit

Ah si ti qe besa ska.Kam me tė dalė nė dy luftim

T“gjitha forcat me i tubu,

Kam me t“mujtė ta dhashė nji besė

Se du ende unė me jetu.Kam do punė ende pa i krye

E dy vajza qė t“vogla janė,

T“pastra e t“bukura si burbuqe

Dashni pė babin ende kanė.E pesė tė mdhejt nė Suedi

Kur ta marrin kėtė lajm tė shkretė,

Kan me ndi veten t“merzitun

Dhimbjet shtohen nė gurbet.Kam shum miq, motra e vllazni,

Prej tyne s“ndahem pa u pėrshėndet,

Kam nji lule nė Itali

Ende mirė si kam marrė erė.E kam nanėn me plot rrudha

Kam pas thanė vetė me e ndreqė,

Mė shkoi baba pa e pa

N“majin e luleve kur mė ka vdekė.A mendove se po t“lejoj!?

Qė nana plak me mė shti n“dhe,

Pak ka hjekė e shkreta loke

Me shumė halle nė kėtė jetė.Kam me lute unė perėndinė

Me tė hjekė nga lista e smundjes,

Kem me tė dale tė gjithė pėrpara

Me ta dhanė shijen e mundjes!

Ik e shko ti te koftėlargu

Se te njerzit vend nuk ke,

Si spo i rrokė do karagjoza?

Qė shumė t“kqija bane ndėr ne!Karagjozat me xhadallėt

Kėsaj Kosoves i kanė hype mbi,

Tuj e mjelė popullin e shkretė

Ndjellin kob, ndjellin robni!Sa herė mė kanė quajt spiun

Mė kanė quajtė edhe tradhėtar,

E shumėherė n“Kosovė kur isha

Edhe n“prita mė kanė dale.Pra kancer haker bastardi

Pse po hyn n“burra t“vėrtetė,

Shko e futu aty ku duhet

Por rrufeja nė pleh nuk vret!Pyes veten vallė pėrse

Ti kancer gjen vend ndėr ne?!

Na e more dhe Presidentin

Ma tė mirin nė kėtė dhe.Shko e shporru nė djall t“mallkuem

Se me ty kam shum idhnim,

Pasi more Presidentin

Ti ma more dhe baben tim.Pasha besen kem me t“mujtė

Me shumė motra e vllazni

Me vullnet o kunder teje

N“karantin kemi me t“shti.

Spitali i Bierkesdorfit

19.05.2009
avatar
Kron Kazani

Shteti : Gjermani
Postime : 33
Kyējet nė forum : 10640
Regjistruar mė : 04/11/2008
Profesioni : Kėngėtar dhe gazetar

http://h qiptare.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ah Kancer he haker mishngrėnės

Mesazh nga albi prej Wed 26 Feb 2014, 14:19

i nderuar inshalla je gjalle ende  Kanceri esht sumndje e pa  sherushme por beso  ne Zotin dhe lutju vetem ati sepse vetem Zoti mundet meta largua at smundjen te mallkuar
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12285
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi