» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gėnjeshtra a ka gjini ?

Shko poshtė

Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 16 Jun 2009, 14:51

genjeshtra mendoj qe esht nje akt shum i rendesishem.
me genjeshtra duhet te jemi shum te kujdeseshem se qfar te genjemi, sepse edhe po te genjemi duhet ditur qka dhe pse.
genjeshtren mund ta quajm nje dobsi tek njeriu.


por me nje fjal po e mbylli genjeshtren..

genjehstra esht pjes e ligjerates e cila te nxjerr prej situates

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10508
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Unike prej Mon 29 Jun 2009, 12:14

genjeshtrat te nxjerrin nga situata ndonjehere, po i ka kembet e shkurta.
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10763
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Genci-fr prej Fri 03 Jul 2009, 02:08

po sigurisht qe i ka kembet e shkurta por lendimet e thella.

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10508
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Aristogata prej Fri 03 Jul 2009, 17:05

genjeshtra eshte pjes e ligjerates qe te nxjerr prej situates :tongue0023:
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10696
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hahha ARISTOGATA ma vjedhe a

Mesazh nga Genci-fr prej Fri 03 Jul 2009, 23:20

aristogata shkruajti:genjeshtra eshte pjes e ligjerates qe te nxjerr prej situates :tongue0023:

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10508
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Naki prej Sat 04 Jul 2009, 14:06

Ne fillim ka shijen e luleshqerres por me vone te del si shurre e peles

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 04 Jul 2009, 16:55

genjeshtra i ka kembet e shkurtera

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga prima_dona prej Sun 05 Jul 2009, 00:44

Gjeja me e shemtuar qe posedon qenja njeri...
avatar
prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 11006
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 05 Jul 2009, 22:22

prej nje genjeshtre mund te lendohen shum njerez, prej shum njerezve mund te genjej vetem nje.

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10508
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Sep 2009, 01:59

Edhe pse na kane mesuar qe nuk guxojme te genjejme megjithate kete e bejme te gjithe edhe ate jo rralle.
Kur behet fjale per gjinite, eshte treguar se ngjashem genjejne edhe femrat edhe meshkujt megjithate arsyet e genjeshtres jane te ndryshme.
Genjeshtrat e te dyja gjinive ne vecanti realizohen gjate komunikimit online. Shumica e femrave te cilat kane hyre ne ndonje faqe interneti per te njoftuar partnerin thone se shumica e meshkujve i ka genjyer per gjatesine e tyre.
Nga ana tjeter meshkujt pohojne se shumica e femrave ne profilin e tyre kane vendosur fotografi te realizuara disa vite me heret ashtu qe te duken me te reja.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Aristogata prej Wed 09 Sep 2009, 11:48

genci-fr shkruajti:
aristogata shkruajti:genjeshtra eshte pjes e ligjerates qe te nxjerr prej situates

nuk e kam ven re qe e kishit shkruar edhe ju kete shprehje

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10696
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga olsaaa prej Wed 09 Sep 2009, 12:41

gejeshtra osht nje pjes e jetes tek secili njeri apo te them te dy gjinit

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11404
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Genci-fr prej Wed 09 Sep 2009, 13:51

aristogata shkruajti:
genci-fr shkruajti:
aristogata shkruajti:genjeshtra eshte pjes e ligjerates qe te nxjerr prej situates

nuk e kam ven re qe e kishit shkruar edhe ju kete shprehjebesoj qe e kuptuat tash se qfar gjinie ka genjeshtra


Edituar pėr herė tė fundit nga genci-fr nė Wed 09 Sep 2009, 13:53, edituar 2 herė gjithsej (Reason for editing : besoj qe e kuptuat se qfar gjinie esht genjeshtra)

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10508
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga olsaaa prej Thu 10 Sep 2009, 12:07

nuk ka gjini osht jetime

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11404
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Genci-fr prej Thu 10 Sep 2009, 22:54

hehe
mos e ofendo genjeshtren sepse qart dihet gjinia e saj

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10508
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga olsaaa prej Fri 11 Sep 2009, 20:02

po po ka gjini po nuk e pranoj dot edhe ajo ke nej genjeshter qe osht jetime

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11404
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga krayzi prej Fri 11 Sep 2009, 20:19

Genjeshtra nuk besoj se ka gjini por ata qe e perdorin genjeshtren kan gjini, dhe ata ndahen ne dy gjini mashkullore dhe femrore.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11398
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga olsaaa prej Fri 11 Sep 2009, 20:48

e mo ka e shikon se ne qe kem ata e mbajm edhe ajo e mer emrin sipas gjinis son

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11404
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga krayzi prej Fri 11 Sep 2009, 20:49

Jo Olsaa, ne e perdorim ate e jo ajo neve, prandaj ajo ska gjini, sepse ne e marim emrin e saj e jo ajo tonin ne quhemi genjeshtar-e e jo ajo njeri.


Edituar pėr herė tė fundit nga krayzi nė Fri 11 Sep 2009, 20:52, edituar 1 herė gjithsej
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11398
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga olsaaa prej Fri 11 Sep 2009, 20:51

po ajo po e merr gjini sipas neshe ne them se ka genjyer edhe them kush thon nje mashkull edhe ajo po na del njelloj mashkullore ahhahaha

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11404
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 14 Sep 2009, 14:33

olsaaa nje femer merre si shembull ka genjyer jo mashkulli

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10508
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 14 Sep 2009, 18:32

genjeshtra ka gjini edhe esht ne te dyja anet mashkull femer nuk ka te ndar besoi un

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga olsaaa prej Tue 15 Sep 2009, 00:39

genci-fr shkruajti:olsaaa nje femer merre si shembull ka genjyer jo mashkulli
qe te dyt marr shembull se njerz jemi edhe genjeshtra osht pjes e jetes
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11404
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 15 Sep 2009, 04:10

po nermal pjes e jeetes se juaj

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10508
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Voglushja prej Tue 15 Sep 2009, 13:01

Nuk mendoj qe ka gjini genjeshtra,ai qe mundet te genjen i pari

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga olsaaa prej Tue 15 Sep 2009, 14:32

genci-fr shkruajti:po nermal pjes e jeetes se juaj


edhe pjese e jetes suja osht
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11404
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Drini prej Tue 15 Sep 2009, 15:20

Jo nuk ka gjini, eshte thjeshte genjeshter
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11843
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga olsaaa prej Tue 15 Sep 2009, 15:55

genjeshtra genjeshter aj qe genjej le te ja ve edhe gjini

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11404
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Drini prej Tue 15 Sep 2009, 16:45

olsaaa shkruajti:genjeshtra genjeshter aj qe genjej le te ja ve edhe gjini

Ashtu eshte olsaa ;feel; :bravo:
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11843
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga olsaaa prej Tue 15 Sep 2009, 23:31

Drini shkruajti:
olsaaa shkruajti:genjeshtra genjeshter aj qe genjej le te ja ve edhe gjini

Ashtu eshte olsaa

po pra ashtu
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11404
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Drini prej Wed 16 Sep 2009, 10:52

Respektet ne pv.

Stafi!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11843
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Genci-fr prej Thu 17 Sep 2009, 14:50

UN DO TA KISHA EMERTUAR FEMER PO MOS A KISHTE EMRIN GENJESHTER

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10508
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga olsaaa prej Thu 17 Sep 2009, 15:09

edhe une do e kisha emru mashkull po e ka emru dikush para mejet ket

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11404
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Sep 2009, 11:20

Personat qe genjejne tregojne nje shkalle inteligjence te larte.Ketu hyjne ata qe genjejne per ceshtje madhore saqe dhe kur zbulohet genjeshtra ty nuk te besohet qe ka qene nje sajese.
Sipas nje sondazhi te bere eshte treguar qe mashkulli genjen 12 here ne dite dhe femra 6-7 here.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Lukja prej Thu 24 Sep 2009, 13:31

Genjeshtra nuk ka gjini dhe as mosh, por thjesht eshte genjeshter qe kurr nuk arrin ta mbaj fronin e vet se gjithnje e verteta e mund dhe triumfon mbi genjeshtren.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Drini prej Fri 25 Sep 2009, 20:13

Normal se nuk ka moshe as gjini, ka vetem genjeshter (oer fat te keq disa edhe arrijne te "pijen uje")
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11843
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 23:49

Genjeshtr-A.Femer po tingellon Very Happy
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10931
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Katilja prej Sat 08 Jun 2013, 11:20

jo karakteri ska lidhje gjinia

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7273
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga benita krusha prej Wed 12 Jun 2013, 10:28

Genjeshte femer: do e quaja psh: kur dikush genjen me qellimin te mos shkaktoj dhimbje momentale, pa e ditur qe e verteta pas nje kohe do te dhembi edhe me shume...

Genjeshter mashkull: do e quaja genjeshtren qe supozohet te mbetet si e vertete per tere jeten... me qrast njeriu nuk e mendon zgjidhjen ne rast se zbulohet ndonjehere, dhe po u zbulua ajo genjeshter tashme eshte absorbuar dhe nuk egziston plan B per zgjidhjen e saj, thjesht duhet te ikesh me ndergjegje te vrare.

hahahah sidoqoft krahasimi im ishte ne menyre metaforike... Genjeshtra eshte Genjeshter... pa gjini... mund te klasifikohet nga me e lehta ne me te renden, por jo ti vihet gjini... ajo nuk jeton... eshte trillim i njeriut qe e ndihmon ate qe perkosisht te shpetoje nga nje e vertete e hidhur.

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8885
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėnjeshtra a ka gjini ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi