» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Takimi i pare

Shko poshtė

Takimi i pare

Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Jun 2009, 20:44

Me ne fund takimi i shumepritur erdhi.Njeriu qe simpatizoni kerkon ose pranon te pi nje pije me ju.Ju rreh zemra fort, nuk dini cfare te vishni,jeni konfuz, dhe kembet ju dridhen.
Cfare do te thote per ju takimi i pare? Si e perjetoni ate?Keni frike nga zhgenjimi i atij takimi?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga LumLumi prej Thu 18 Jun 2009, 20:47

Per mua eshte pershkrues ai takim! Sepse, sado me risi eshte i nje shprese per te plotsuar te nesermen! Takimi i fundit eshte i vecante, dhe mos e perjetofshi !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11105
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Naki prej Thu 18 Jun 2009, 22:54

Jo nuk kam frike dhe bash ne takimin e pare dal pak me i coroditur se zakonisht sepse aty vlersohet njeriu e jo dukja e stili.... ne sy shef te bukuren jo ne veshje e grime apo anasjelltas

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Dita prej Sun 21 Jun 2009, 14:33

Si tė krijosh pėrshtypjen e duhur nė takimin e parė

Je njohur pėrmes internetit apo je duke shkuar tė takohesh pėr tė parėn herė me njė vajzė dhe pasi jeni marrė vesh pėr vendin dhe kohėn e caktuar, je rregulluar.

Po i afrohesh vendtakimit dhe e sheh atė nė tavolinė duke tė pritur . Je disa metra larg saj dhe deri sa t’i i afrohesh tavolinės, truri i saj tashmė fillon tė funksionojė me tė madhe. Nė ēastin kur ti tashmė je afruar nė tavolinė, ajo e ka tė gatshme konstatimin, vlerėsimin e saj dhe tashmė e ka krijuar njė mendim bazė pėr ty. A do tė dėshironit tė dini se nė ēka ėshtė bazuar ajo pėr ta krijuar atė mendim bazė pėr ty? Nėse po, atėherė lexoje nė vazhdim.

1- Sa mirė je “i veshur dhe i paketua
r”

Kėtu ajo tek ty kėrkon ndonjė paralajmėrim. Asnjė vajzė nuk ka dėshirė qė pėr vete ta ketė njė djalė qė thjesht ka hedhur ca rroba nė trup, tė cilat mė parė kanė qenė tė shpėrndara nėpėr dhomė. Po ashtu, ajo vėren se sa rėndėsi ju i keni kushtuar flokėve dhe pamjes sė fytyrės. Kur jemi nė kėtė temė, shumica e femrave i dėbojnė tipat e meshkujve qė nuk pėrkujdesen fare pėr veten, por edhe ata qė pėrkujdesen pėr sė tepėrmi. Sidoqoftė ėshtė mė mirė tė dukesh perfekt sesa i lėnė pas dore. Nė anėn tjetėr, nėse i pėlqen stili yt, atėherė hulumtimi i saj vazhdon, duke i rrotulluar sytė, poshtė-lartė derisa e fikson shikimin kohė pas kohe edhe nė duart tua.

2- Ajo ēfarė mbani nė duar flet shumė pėr ju

Pėr shumė vajza, edhe po tė mos flasėsh asnjė fjalė tė vetme, vetėm shikimi i duarve tuaja flet mjaft. Ajo ēka ke nė duar, bėn qė femra tė mund t’iu lexojė mė mirė. Pėr shembull topi i tenisit apo i futbollit nė duar do tė thotė se je nė formė tė mirė dhe tip sportist. Ke shpirt garuesi dhe tė pėlqen loja. Libri do tė thotė pėr tė se je tip lexues, i qetė. Do t’i interesojė se ēfarė lexon. Nėse rastėsisht ėshtė diēka qė edhe ajo ka lexuar apo ka dėshirė tė lexojė, atėherė, menjėherė do tė mendoj se ti je i dedikuar nga kozmosi tė jesh fati i saj. Ndoshta pas njė bisede tė shkurtėr ajo mund tė arrijė edhe nė konstatim se ia ke shpėtuar jetėn, nėse tashmė ka filluar tė besojė se je fati i saj. Nė anėn tjetėr telefoni celular nė takim tė parė me ndonjė vajzė, pa e marrė parasysh se ēfarė raporte dėshironi tė krijoni me tė, do tė thotė se ose je person vėrtet i rėndėsishėm pėr rrethin ose shtiresh se je.

3- Sytė flasin mė tepėr se vetė goja

Sytė janė aq tė lėvizshėm dhe nė ēdo lėvizje japin nga njė informacion. Profesori Michael thekson se, prej syve mund tė vėrehet se sa ėshtė i menēur njė njeri nė bazė tė asaj se a veprojnė sytė e atij personi aktivisht apo janė tė ngurtėsuara. Pastaj se sa ėshtė i shėndetshėm: A janė tė kthjellėt apo tė skuqur, apo tė turbullta. Nėse bebėzat i keni tė zgjeruara, atėherė jepni sinjal se po mendoni nė diēka seksuale, ndoshta pėr ndonjė aktore seksi bombė. Mos harroni se ajo ka tė drejtė qė i beson syve, ngase lėvizjet e syve janė tė drejtuara nė njėfarė mėnyre nga ndėrdija e njerėzve. Dhe, atėherė ėshtė ēasti kur edhe ajo merr nė mėnyrė tė vetėdijshme mjaft informata pėr botėn tuaj dhe sjell vendimin pėr po apo jo. Tjetėr gjė qė asaj i tėrheq vėmendjen ėshtė edhe madhėsia e syve tu.

Kur njė mashkull i kushton rėndėsi vetes

Nė rast se tepėr i ke kushtuar rėndėsi vetes, atėherė duhesh t’i ndihmosh femrės, qė nė njėfarė mėnyre ta shėrosh nga kompleksi i inferioritetit, e cila e ka kapluar nga pamja jote. Nėse ajo e sheh se rrobat tuaja janė aq perfekte, atėherė do ta kaplojė njė frika nga ideja se ėshtė e pamundshme pėr t’iu kėnaqur nė jetė. Pra duhet t’i japėsh ndonjė shenjė se ty tė nevojitet ajo. Sidoqoftė, kjo vlen vetėm pėr rastet kur asaj i pėlqen stili yt. Nėse jo, atėherė, skanimi i saj ndalet me kaq, i kaloni edhe disa ēaste, dhe nė vazhdim do tė dėgjosh vetėm arsyetime pėr mungesė tė kohės sė saj etj. Ajo asnjėherė nuk tė thotė drejtpėrdrejt se ti nuk i pėlqen. Kjo ndodh pėr arsye se femrat asnjėherė nuk do tė donin tė ishin nė pozitė tė tillė qė tė mos i pėlqejnė njė mashkulli. Paramendo, po t’i thotė njė mashkull njė femre, “ti s’mė pėlqen”. Kjo do tė shkaktonte te ajo trauma aq tė thella sa qė me muaj do t’i duhet tė mjekohej pėr to.

Pėrshtypja e parė te sytė e femrės


Natyrisht se gjithnjė nuk janė me tė drejtė kėto konstatime tė femrave, por ja qė ato, nga kėto gjėra fillojnė tė krijojnė bindje ashtu automatikisht. Kėto gjėra femrave u krijojnė njėfarė baze ku do ta themelojnė mendimin dhe bindjen e tyre. Nėse ke gazetė nė duar, ajo do tė konstatojė se je mirė i informuar dhe bashkėbisedues interesant. Nėse me vete ke marrė qenin, atėherė ajo do tė kuptojė se je tip vetmitar dhe se je shumė i pėrshtatshėm si baba i fėmijėve tė saj. Profesori i psikologjisė, Michael Cunningham nga universiteti Lousville thotė: “Pėr tė kuptuar se ēfarė ėshtė prodhimi, sot gjithkush shikon nė paketim. Nėse njėherė keni mbetur tė zhgėnjyer nga prodhimi, herėn tjetėr mė tepėr rėndėsi do t’i kushtoni paketimit. Dhe, kur tashmė ka mbledhur dhe pėrpunuar mjaft materiale, do tė fillojė tė studiojė faktin se ēfarė ėshtė interesante te njė mashkull pėr sytė e femrės.

Natyrshmėria apo paraqitja e njė femre


Njė vajzė mė kalon nė krah dhe buzėqesh. E bukur? S’jam i bindur. Disa kile mė shumė, hunda pak me hark, por ka diēka qė mė tėrheq tek ajo, ėshtė intriguese, shprehet njė mashkull i kohėve tė sotme. Pėrgjigjja qė mund tė merrte ėshtė se: Ajo qė tė tėrheq ėshtė feminiteti, por edhe siguria e saj. Njė miks eksploziv sensualiteti qė tejkalon estetikėn tė bėn tė harrosh centimetrat mė shumė apo mė pak, kėmbė tė gjata, tė shkurtra apo celulite, s’kanė rėndėsi. Ėshtė thjesht sharm, “sex appeal”, erotizėm i pashprehur. E keqja jonė ėshtė se na ndodh qė shpesh tė fiksohemi tek defektet dhe lėmė pas dore armėn tonė mė tė fortė: Natyrshmėrinė. Joshja seksuale ėshtė veēanti ose mė mirė krenaria e tė qenit i veēantė, aftėsia pėr pėrdorimin e disa defekteve, tė cilat ndryshe pėrkthehen “sharm”. Nė kohėt qė jetojmė ka shumė bukuri seriale, tė manipuluara sipas operacioneve plastike.
[b]

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10631
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga LumLumi prej Sun 21 Jun 2009, 14:41

Sa me sherbyen keto ! Se me ndodhi nje rast ne "Enhallon"! Po ate dite , nje familje nje grua , dhe nje mjeke qe jepte ineksione drekonin aty. Nje zonje e motel "Enhallon", per nga pamja shume e buzeqeshur sherbente. I ulur une nen hijen e drunjve prane nje shadervani, me miken qe me kishte ardhur nga Tirana! Aman! Nga t'ia nisnim!

Sidoqofte bisedonim! Pa teklif ! Qeshnim per shkrimet ne forume.Dhe Befas, zonja e " Enhallon" na solli edhe pete me jogurt!

Gjithcka ishte mire, vetem dicka me mundonte ne ate vend. Ishte takimi i pare me te, apo kujtimi per nje takim tjeter qe nuk u be ne "Enhallon"!

Ndalohet hyrja dhe editimi ne kete post stafi
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11105
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Adonisi prej Tue 28 Jul 2009, 19:00

Dy gjerave u jap rendesi. E para te vonohem me qdo kusht 5-10 min. Dhe e dyta, pasi te takohemi mundohem te flase me pak dhe ti jap hapsire te flas ajo, per ate qe asaj i pelqen.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11358
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Disconnect prej Tue 28 Jul 2009, 22:21

Veshur keq dhe behem pishman mbrapa Pastaj Mundehem Te Tregoj Sinqeritet Maksimal Nese E shoh te Arsyeshme

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk eshte i madh ai njeri qe di shume,por ai qe ka menduar shume

avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 9832
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga deti prej Wed 29 Jul 2009, 09:41

I pergaditur mire me nje skenar te vecant. Une isha ai qe kisha vendosur rregullat e lojes, andaj e menaxhoja situaten mjaft mire. Ajo nuk dinte asgje per kete takim dhe e tere bukuria e ketij takimi ishte pikerisht spontaniteti dhe thjeshtesia nga ana e saj.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13570
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Naki prej Wed 29 Jul 2009, 22:01

Gjithmone mbetet ne kujtese dhe nuk harrohet dot

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Bruneta prej Tue 10 Nov 2009, 13:46

TAKIMI I PARE GJITHMON KA EMOCIONE POR NGELET KUJTIM TERE JETEN
I PAHARRUESHEM

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12850
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Drini prej Tue 10 Nov 2009, 13:50

Nuk kam pasur akoma takimin e pare...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11666
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Nov 2009, 15:06

Nuk kam pasur,ndoshta ne te ardhmen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Drini prej Tue 10 Nov 2009, 15:18

princesha a e provojme se bashku si duket, pastaj shkruajm ketu pervojen tone?
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11666
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Nov 2009, 15:23

ska pasur jo drini po pres dhe pak

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga gezuar prej Tue 10 Nov 2009, 15:24

ende skam takim te par , shpresoj qe shum shpejt
avatar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 9440
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Nov 2009, 15:38

skam pasur dhe spo mendoj te kem niher

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga gezuar prej Tue 10 Nov 2009, 15:39

skam pasur takim ende, do jet ne donje vit
avatar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 9440
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Vizitor prej Tue 10 Nov 2009, 17:54

skam pas

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Geri prej Tue 10 Nov 2009, 18:01

Takimi par esht gjithe emocione.Ngel pa fjal vetem shifesh ne sy te dridhet buza hihi dhe e kalon nji cast te pa harruar
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16038
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Dec 2009, 19:47

Takimi par qe se kisha e kujtoj me mall!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 02 Dec 2009, 20:24

eshte gje qe nuk harrohet takimi i pare

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Vizitor prej Mon 14 Dec 2009, 21:29

Takimin e par skam pas akoma

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Takimi i pare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi