» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nuk dua....!

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Nuk dua....!

Mesazh nga Voglushja prej Sat 20 Jun 2009, 13:36

Nuk dua te jetoj e vetmuar.!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga LumLumi prej Sat 20 Jun 2009, 15:53

NUk dua te keqkuptohem, por jeta e tille eshte, i ngjan nje thesi te mbushur brire dashi!
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11204
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Dita prej Tue 23 Jun 2009, 04:17

Nuk dua! Po kujtesa bashkon ate qe fati ndan ..

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10730
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Ylliks prej Tue 23 Jun 2009, 12:01

Nuk dua te vetbindem se di - por te vetbindem se guxoj!
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10955
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Naki prej Tue 23 Jun 2009, 15:39

Nuk dua ta beje ate qe une nuk e dua !

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga lolita prej Tue 23 Jun 2009, 18:36

Nuk dua te lendoj askend

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Voglushja prej Tue 23 Jun 2009, 19:15

Nuk dua padrejtesi qe bejn njerzit.!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga LumLumi prej Tue 23 Jun 2009, 22:48

Nuk dua te ndeshem me hileqaret!
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11204
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Unike prej Wed 24 Jun 2009, 00:15

Nuk dua ......! Tia tia dij por kjo qėnka jeta, sa diell, sa shi. MBIJETOVA!
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10685
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga shaban cakolli prej Wed 24 Jun 2009, 12:16

nuk dua vetem
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13884
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Adonisi prej Wed 24 Jun 2009, 15:15

Nuk dua te te mendoje. Por ja qe ke qellu ne qender dhe gjithqka lidhet me ty!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11457
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga deti prej Wed 24 Jun 2009, 15:18

Nuk dua ta nencmoj askend, secili ka vlerat e veta.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Geri prej Wed 24 Jun 2009, 21:34

Nuk dua te jetoj me dhimbje ne zemer Sad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16137
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 24 Jun 2009, 21:44

nuk dua te lendoi o te ofendoi njeri

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Jun 2009, 23:17

Nuk dua thjesht te mbushem me oksigjen.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga lolita prej Thu 25 Jun 2009, 00:50

Nuk dua te sillem keq me as nje njerii

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15550
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Aristogata prej Thu 25 Jun 2009, 13:01

nuk dua qe te vuaj per mua
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 25 Jun 2009, 17:44

nuk dua qe te marin neper goi kur sme njohin

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga summer spell prej Thu 25 Jun 2009, 18:14

Nuk dua qe te bieri me shi Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11867
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Voglushja prej Thu 25 Jun 2009, 19:49

Nuk dua te degjoj me per ate!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 25 Jun 2009, 19:51

nuk dua qe rrezon te me ngacmoi motren se te vras se ajo ne foto eshte ajo vertet lool

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 06 Jul 2009, 19:24

Nuk dua te eci ne tortuaret e mbushur me njerez qe nxitojne gjithmone.Nuk dua t'i ngjitem malit te vuajtjes.Nuk dua te luftoj me "mullinjte e eres".Nuk dua ta shoh trupin ne greminen e ngushte dhe shpirtin ne hapesiren ku mungon oksigjeni.Nuk dua te jem nje udhetar qe di vendin ku po shkon, por nuk di oren.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Adisa prej Mon 06 Jul 2009, 19:26

Nuk doa te ndegjoj me fjalet e kotaa
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Adonisi prej Mon 06 Jul 2009, 21:35

Nuk dua qe askush t'me perkulet per asgje dhe njekohesisht askujt ti perkulem per asgje. Jemi qe te gjithe njerez, perkunder mangesive qe i kemi qdo njeri, por te ndryshme.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11457
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Lukja prej Tue 07 Jul 2009, 08:45

Nuk e dua rrenen, shpifjen, thashethemet,dallaveret, e plot gjera te liga qe na rrethojn cdo dit Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11065
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Voglushja prej Tue 07 Jul 2009, 09:40

Nuk dua lergesin!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 07 Jul 2009, 19:39

nuk dua njerez me dy fytyra qe ecin me mendjen e te tjereve edhe genjehen me nje vend webmasteri o yll forumi o moderator o tjeter e tjeter po flas per forumet e tjere

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga summer spell prej Wed 08 Jul 2009, 17:47

Nuk dua qe ne punet e mia te fusin hundet te trete fest

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11867
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Voglushja prej Wed 08 Jul 2009, 18:10

Nuk dua te jem pran teje!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Aristogata prej Wed 08 Jul 2009, 18:37

nuk dua te vuaj danc
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga deti prej Thu 09 Jul 2009, 10:56

Nuk dua te besoj se kjo bote po shkon kah fundi i saj...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Jul 2009, 10:26

nuk dua te shoh njerez te lenduar

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Disconnect prej Mon 27 Jul 2009, 21:27

Nuk Dua Lot Ne Sy
avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 9931
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 28 Jul 2009, 09:11

nuk dua te shoh te permbyset Bota

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 28 Jul 2009, 11:15

Nuk dua te sillem verdall
nuk dua te mirrem me tjeret
nuk dua te me ofendojn
nuk dua te me bertasin
nuk dua te lavderohem

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10430
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga memaliaj prej Fri 31 Jul 2009, 11:17

Nuk dua te refuzohem nga njeriu qe dua me shume ne kete dynja.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Bruneta prej Tue 17 Nov 2009, 17:54

Nuk dua te enderroj mashkull tjeter perveq teje

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Voglushja prej Tue 17 Nov 2009, 17:55

Nuk dua te kujtoj ate qast kur ti nga une more gjithcka

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Bruneta prej Tue 17 Nov 2009, 18:04

Nuk dua te ndahem nga ti

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Voglushja prej Tue 17 Nov 2009, 18:05

Nuk dua asgje tjeter nga jeta veq te harroj ty

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nuk dua....!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi