» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kam ven re...........

Faqja 4 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Arjana prej Thu 03 Dec 2009, 20:54

kam ven re se mungojn disa ketu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 04 Dec 2009, 18:01

kam vene re se jam vetem tani

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga bora prej Fri 04 Dec 2009, 21:31

kam vene re se naki qeka semire si thoni a ti shkojme per vizite me nje komposto
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10543
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga princi prej Fri 04 Dec 2009, 22:05

kam vu re diqkaa
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9587
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Fri 04 Dec 2009, 23:00

Kam vene re qe do largohem nga forumi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Geri prej Fri 04 Dec 2009, 23:05

Kam ven re se shum po me shtohen keto thinjat ne koken time,Me duket se po plaketm para kohe
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16041
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sat 05 Dec 2009, 09:04

Kam vene re dike ketu qe shtrin kabllat kudo qe gjen nje shteg per tu jargavitur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Dec 2009, 15:12

Kam ven re se me jeten duhet te luftosh fort!!!!!!!!!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Tue 15 Dec 2009, 15:21

Kam ven re se jeta eshte perplot befasira
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Tue 15 Dec 2009, 22:09

Kam vene re jeten te shfaqet bardh e zi, sikur ta dinte qe jane dy ngjyrat e preferuara te mia.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Besi prej Wed 16 Dec 2009, 12:16

Kam ven re se ne pranver do te kete trazira diku ne tokat shqiptare.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Wed 16 Dec 2009, 13:01

Kam ven re se sot eshte shum ftoht
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga lolita prej Wed 16 Dec 2009, 13:08

Kam ven re se ka humb donita ka koh qe se kom taku

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15454
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Bruneta prej Wed 16 Dec 2009, 15:03

Se kam munguar ne kte forum

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12853
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga bora prej Wed 16 Dec 2009, 22:15

kam vene re qe naki eshte shume i heshtur
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10543
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 00:04

Kam ven re se lolita eshte sonte e heshtur
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Naki prej Thu 17 Dec 2009, 00:07

Kam ven re se lolites i mungon dicka kur po shkojme oj dona ta pime nje kup qaj tek ajo

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 00:09

Naki shkruajti:Kam ven re se lolites i mungon dicka kur po shkojme oj dona ta pime nje kup qaj tek ajo
o Naki shkojm kur te na fton lolita se pa na ftu mos nuk po na hap deren
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga lolita prej Thu 17 Dec 2009, 00:12

Kam ven re se ende spom njeh donita sa mikritse jom kur te doni hajdi dera hapur esht jeni te mir se ardhun l

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15454
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 00:15

lolita shkruajti:Kam ven re se ende spom njeh donita sa mikritse jom kur te doni hajdi dera hapur esht jeni te mir se ardhun l
Kam ven re se lolita do te na pres krah hapur mu dhe Nakit
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Thu 17 Dec 2009, 00:46

Kam vene qe dhe kur dhembi kafshon gjuhen perseri ngelen miq te mire.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 11:25

Kam ven re se jeta eshte me plot befasira
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Thu 17 Dec 2009, 19:22

Kam vene re nje padrejtesi qe eshte ngritur para ca kohesh.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 21:34

Kam ven re sot se disa persona sma dojn te miren
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Thu 17 Dec 2009, 21:41

Kam vene re se eshte rritur temperatura e ujit.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 22:42

Kam ven re se Drini eshte puntor
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Thu 17 Dec 2009, 22:43

Kam vene re se nuk do perqafoj me te dashurin.


Edituar pėr herė tė fundit nga arla nė Thu 17 Dec 2009, 22:47, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 22:47

Kam ven re se sonte eshte ftoht
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Thu 17 Dec 2009, 22:47

Kam vene re qe donita eshte e kujdeseshme
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11669
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 22:49

Kam ven re se Drini eshte i sinqert
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Thu 17 Dec 2009, 22:51

Kam vene re qe do plas gallata.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Thu 17 Dec 2009, 22:52

Kam vene re qe jeni shume te mire ne vecanti donita...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11669
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga GISHTEZA prej Thu 17 Dec 2009, 22:52

kam vene re se jo cdo gje eshte sikurse duket ne radhe te pare

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12298
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Thu 17 Dec 2009, 22:54

Kam vene re se shikim mundet edhe te te genjeje!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11669
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 22:54

Drini shkruajti:Kam vene re qe jeni shume te mire ne vecanti donita...

Kam ven re se Drini eshte i hareshem
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Thu 17 Dec 2009, 22:55

Kam vene re qe hareja te mban ne disponim te mire...dhe nuk ia mendon te keqen askujt....
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11669
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 23:05

Kam ven re se njerzit nuk ta duan tmiren shum
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 23:17

Kam ven re se sonte Naki eshte i heshtur
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Thu 17 Dec 2009, 23:35

Kam vene re qe me pelqejne femrat.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 23:36

Kam ven re se Arla eshte shum e embel
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi