» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kam ven re...........

Faqja 5 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Thu 17 Dec 2009, 23:38

Kam vene re se pantallonat duhen provuar para se ti blesh

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sat 19 Dec 2009, 09:19

Kam ven re s e jeta ka batica dhe zbaticat e veta

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Interesant prej Sat 19 Dec 2009, 09:20

kam vene re se nxehtesia eshte me e keqe sesa i ftohti Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13712
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Sat 19 Dec 2009, 12:47

Kam ven re se jeta eshte shume e keqe per mua

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sun 20 Dec 2009, 22:34

Kam vene re vdekje.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kotelja prej Mon 21 Dec 2009, 08:28

Kam vene re si e vrasin ndjenjen, e shterngojne deri ne frymezenie.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13749
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Mon 21 Dec 2009, 12:58

Kam ven re se jeta nuk eshte ashtu sic e mendojm

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga lolita prej Mon 21 Dec 2009, 15:24

Kam ven re se nuk beson dikush aspak

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15454
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Mon 21 Dec 2009, 16:17

Kam ven re se njerzit jon te keqij

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Te-Li prej Mon 21 Dec 2009, 16:25

Kam vene re se kur njerezit jane nen depresion, shkruajne gjera te pa verteteta megjithekete depresioni falet pas gabimeve vetem me nje kerkim faljeje te vockel!

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10051
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Interesant prej Mon 21 Dec 2009, 16:26

Kam vene re se nuk ka mal pa ujq Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13712
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Mon 21 Dec 2009, 16:29

Kam ven re se nuk e kom cek me lart disa njerez pa i pershir te gjithe ne asnje menyr

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga krayzi prej Mon 21 Dec 2009, 19:19

Kam ven re se sa i bukur po behet forumi cdo dite e me shum zbukurohet
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11224
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga bora prej Mon 21 Dec 2009, 19:36

kam vene re se naki shume rrall hy ne forum dhe shume pak rri pse valle?
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10543
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Arjana prej Mon 21 Dec 2009, 20:58

shum ndryshime ketu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Mon 21 Dec 2009, 22:57

Kam vene re nje miekshe timen te vjeter ketu ne forum...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11669
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Tue 22 Dec 2009, 10:30

Kam vene re interesantin qe eshte i urte si nje qengj.Bej pak zhurme.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Tue 22 Dec 2009, 14:57

Kam ven re se ketu ne forum me jane bere disa miq te vertet

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Ylliks prej Tue 22 Dec 2009, 21:28

...se dikush nuk sheh tejhunde dhe beson se sheh tejbjeshkve!
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10859
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Arjana prej Tue 22 Dec 2009, 21:32

dicka,po sdua ta them
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Te-Li prej Tue 22 Dec 2009, 22:06

Kam verejte edhe une se shumekush don te thot disēka por nuk don

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10051
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga lolita prej Tue 22 Dec 2009, 23:46

Kam ven re se kan ndryshu njerzitme tmadhe

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15454
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Wed 23 Dec 2009, 08:13

Kam vene re qe bota eshte vec interes...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11669
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Adisa prej Wed 23 Dec 2009, 10:08

kam vene re se kam mall shum per kosoven time
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12310
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Besi prej Wed 23 Dec 2009, 12:36

Kam ven re se njeriut i duhet vetem vullneti dhe deshira per diēka dhe askush dhe asgje smund ta pengoj drejt saj..
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga donita prej Wed 23 Dec 2009, 19:34

Kam ven re se cdo dite e me shume po plakemi nga vitet

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10864
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Wed 23 Dec 2009, 19:37

Kam vene re qe te rinjet duan te rriten, te vjetrit te rinohen..
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11669
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Dec 2009, 20:55

Kam vene re monumentin e Nenes Shqiperi te vajtonte fate njerezish ne udhekryqe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Goc me naze prej Tue 30 Mar 2010, 18:21

Kam ven re se shqiptaret jan njerzit, me te pervujtur shpirtrisht Sad

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 9011
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 30 Mar 2010, 18:47

kam vene re shum veta neper forume qe bejne si filozofe haha po ka raste edhe kopjojne thenjet si puna ime nganjehere se kot neti nuk i ncjerr aty

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Besi prej Tue 30 Mar 2010, 19:00

Kam ven re se disa njerez shkruajne sikur mos me pas trurin ne vend-jashte funksionit!Nuk jane ne gjendje ti permbahen as edhe nje teme si duhet,dhe shkrimet e tyre jane "nje ne Shkup e nje ne Shkoder."
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 30 Mar 2010, 19:03

kam vene re se duhet shikuar puna jote edhe jo e te tjereve haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Besi prej Tue 30 Mar 2010, 19:07

Kam ven re se kjo siper po ka deshire me lujte dhe te njejten kohe po ka frike nga humbja Very Happy
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 30 Mar 2010, 19:09

kam vene re se mua lojrat me pelqejne po kush e meriton te luaj me mua ngel edhe brenda edhe bie ne nje gremine duke luajtur ku nuk arrin te dali me

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Mar 2010, 19:18

Kam vene re Klean qe eshte bere e rrezikshme (mos te kane injektuar ndonje gje mi goc) 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 30 Mar 2010, 19:22

hahaha arla kam vene re se ka njerez shum qe te infektojne yllo kujdes hahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Mar 2010, 19:25

Ben reaksion injektimi tek une kam vene re qe kalon ne terbim total.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 30 Mar 2010, 19:26

hahaha kam vene re se terbimi im eshte nga lumturia mi hahaha edhe gezimi per njerezit qe me duan keq hahaha se 12 me rrin mua lol

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Apr 2010, 11:35

Kam vene re melankoline qe me ka pushtuar.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 02 Apr 2010, 18:32

kam vene re se arla kohet e fundit eshte malinkonike

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi