» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kam ven re...........

Faqja 6 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Bruneta prej Fri 02 Apr 2010, 21:38

Se me mungon dikush

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sun 04 Apr 2010, 21:51

Kam vene re se eshte njerezore te jesh i frikesuar dhe me nerva dhe i lenduar dhe egoist.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga anea prej Sun 04 Apr 2010, 21:57

that: "To err is human, to forgive is divine".
qė: "Te gabosh eshte njerezore, te falesh eshte hyjnore"...
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9183
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 04 Apr 2010, 22:47

Kam vene re se sot ne cdo hap qe hedh ndeshesh me te ashtuquajturin interes, fjala qe i ben te tjeret te nenshtrohen, madje edhe te fshijne me qerpike token ku ti shkel....

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sun 04 Apr 2010, 22:49

Kam vene re gjimnazistja sapo ka trokitur ne jeten reale, mesohu qe kur te thone miremengjesi njerezit te lexosh ne sy interesin.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Interesant prej Mon 05 Apr 2010, 08:44

kam vene re se disponimi i njeriut mvaret nga moti qe mbreteron Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13730
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga deti prej Mon 05 Apr 2010, 15:27

Kam vene re se ne forum gjerat po shkojne mire.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 Apr 2010, 22:25

Kam vene re kufoma qe me thonje kerkonin te dilnin ne driten e diellit dhe pse erresia i kishte kuruar.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 23 Apr 2010, 22:45

kam vene re shum gjera po heshtja ben punen e saj edhe koha ecen edhe ndalon aty ku gjdo gje kthjellohet

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Arjana prej Sat 24 Apr 2010, 01:18

se po me merr gjumi mua
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Bruneta prej Sat 24 Apr 2010, 18:50

Kam vene re jam e dashurar ne dike

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 24 Apr 2010, 18:56

kam vene re kete lart se ndjehet mire shum kur dashuron

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Bruneta prej Sat 24 Apr 2010, 19:06

Kam vene re se kete lart e kam mike te mrekullushme

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 24 Apr 2010, 19:53

Kam vene re, se sot, ti falesh besim dikujt, nuk eshte gjeja me e mire qe mund te besh sepse pas disa hapash te pret zhgenjimi me nje buzeqeshje, qe te le nje shije shume te hidhur.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga deti prej Sat 24 Apr 2010, 20:12

Kam vene re, se sot, shume te rinj bejne kalkulime te nxituara rreth perspektives se tyre. Ata qysh ne fillim te studimeve paragjykojne, se pasi ti mbarojne studimet, do te behet keshtu apo ashtu.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Besi prej Sat 24 Apr 2010, 21:55

Kam ver re se dicka nuk po ecen mire ne kete forum...
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10775
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Naki prej Sat 24 Apr 2010, 22:29

Besi shkruajti:Kam ver re se dicka nuk po ecen mire ne kete forum...
Ku ke probleme Besi qe nuk te shkon ty apo forumit na thuaj ta evitojme nese ke ven re.
faleminderit

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 24 Apr 2010, 22:35

kam vene re shum gjera po hesht vallai sepse sja vlen fare

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sat 24 Apr 2010, 22:48

Kam vene re nje mashkull qe ishte mashkull nga te gjithe te tjeret

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Besi prej Sat 24 Apr 2010, 22:49

Naki shkruajti:
Besi shkruajti:Kam ver re se dicka nuk po ecen mire ne kete forum...
Ku ke probleme Besi qe nuk te shkon ty apo forumit na thuaj ta evitojme nese ke ven re.
faleminderit

Kam ven re gjithashtu se jam shume larg dhe i pa fuqishem qe te ndikoj ne permisimin e atyre gabimeve qe i shoh une.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10775
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Naki prej Sat 24 Apr 2010, 22:57

E pate mundesin besi e refuzove. Ku punohet miku im ka gabime dhe normal nuk jemi perfekt qe te mos gabojme me kohe permirsohen nese nuk permirsohen kerkojme ndihme shpresoj del dikush qe i ve ne rend gjerat

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 24 Apr 2010, 23:13

kam vene re ,,

se gjthcka po kthehet ne nje teater kur te gjithe njerezit heqin edhe vene maska ku nuk tregojne fytyren e vertet

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sat 24 Apr 2010, 23:18

Kam vene re qe mendja eshte pjesa me sensuale e trupit!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga deti prej Sat 24 Apr 2010, 23:22

Kam vene re, dikur si femije, se farkatari e rrihte hekurin sa ishte i nxehte. Pasi qe i jipte forme e fuste ne koven me uje ku me vrushkullin e avullit neutralizohej cdo gje.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Arjana prej Sat 24 Apr 2010, 23:24

kam ven re se qenka njera ketu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Besi prej Sat 24 Apr 2010, 23:28

Naki shkruajti:E pate mundesin besi e refuzove. Ku punohet miku im ka gabime dhe normal nuk jemi perfekt qe te mos gabojme me kohe permirsohen nese nuk permirsohen kerkojme ndihme shpresoj del dikush qe i ve ne rend gjerat

Kam ven re se nganjehere duhet t'i themi gjerat dirkte,perndryshe njerezit te keqkuptojne.Sa per mundesin,kjo mundesi me eshte dhene cdo kund,por rrall here e kam pranu,sepse rregullat e fshehura(neper cdo forum) jane ne kontraditet me mua.Besoj me kupton kete here,meqense njehere te kam shpjeguar.Fundja,qellimi juaj eshte shume i mire dhe per t'u pasur lakmi,por e keqja eshte se njerezit sot,jane te atillle qe po i shperblen me "dicka" si shenje mirnjohje,harrojne dhe u duket se bota eshte e tyre,vetem per ate "dicka"!
Respekte.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10775
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 24 Apr 2010, 23:29

kam vene re se disa krijojne mendime pa baza duke mos patur pasqyren e realitetit

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Arjana prej Sat 24 Apr 2010, 23:29

uhaa kam ven re shum gjera po se hap gojen une
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga ENTONY prej Sun 25 Apr 2010, 02:45

se duhet me ik paskam harruar te bej log out
avatar
ENTONY

Shteti : POSHTE URES
Postime : 40
Kyējet nė forum : 9241
Regjistruar mė : 04/01/2010
Profesioni : INFO-WEB

http://www.parajsajone.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 Apr 2010, 09:28

KAM VEN RE QE NJERZIMIN I KA KAPLUAR VETEM INTERESI

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 25 Apr 2010, 11:11

Kam vene re se u beka lufte edhe per gjera te keto ne keto bote

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 25 Apr 2010, 12:44

kam ve re se tani mesova qe me kan heq banned, por kam ve re se qeka ber fantazi tani vetem zirje

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12770
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Bruneta prej Sun 25 Apr 2010, 12:57

Kam vene re se s'ma ndin per askend

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Aristogata prej Sun 25 Apr 2010, 13:01

kam ven re qe paska ardhur zemrushja Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10540
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Bruneta prej Sun 25 Apr 2010, 13:03

Kam vene re Aristogaten e pershendes shume nga GOTIKA se e kam motrushke

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Aristogata prej Sun 25 Apr 2010, 13:03

kam ven re se dhe un te pershendes shum motrushe 2355547 2355547

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10540
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Bruneta prej Sun 25 Apr 2010, 13:05

Flm zemra
Kam vene se une vetem shikoj punen time,s'ma ndin per askend

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 25 Apr 2010, 13:32

kam ve re se dikush fle sonte rehat

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12770
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Apr 2010, 15:15

se paska qen koke qypi ketu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Sun 25 Apr 2010, 16:13

Kam vene re se ZEMRUSHJA nuk shikon punen e saj!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11687
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi