» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kam ven re...........

Faqja 7 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 25 Apr 2010, 16:19

Kam vene re se shkelqimi zgjat shume pak, pas disa larjesh ngjyrat zbehen dhe rikthimi i ketyre ngjyrave nuk mund te behet me.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10973
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Mon 26 Apr 2010, 09:30

Kam vene re qe jane bere disa gropa ne rruge qe jane shume me rrezik per drejtuesit e automjeteve...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11666
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Mon 26 Apr 2010, 09:50

Kam ven re se interesanti po rri shum i heshtur keto kohe.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Interesant prej Mon 26 Apr 2010, 10:05

Erisa shkruajti:Kam ven re se interesanti po rri shum i heshtur keto kohe.

kam vene re se kete jave kisha nje dite pushim, dhe e bera me qejf NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Mon 26 Apr 2010, 10:07

Interesant shkruajti:
Erisa shkruajti:Kam ven re se interesanti po rri shum i heshtur keto kohe.

kam vene re se kete jave kisha nje dite pushim, dhe e bera me qejf

Kam ven re qe interesanti ka ber dicka me Qef por a do jet ajo qe mendoj une

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Interesant prej Mon 26 Apr 2010, 10:12

Erisa shkruajti:
Interesant shkruajti:
Erisa shkruajti:Kam ven re se interesanti po rri shum i heshtur keto kohe.

kam vene re se kete jave kisha nje dite pushim, dhe e bera me qejf

Kam ven re qe interesanti ka ber dicka me Qef por a do jet ajo qe mendoj une

Kam vere re se erisa e ka mendjen vetem te ai qejfi NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 26 Apr 2010, 10:24

kam ve re sod dorri vetem ne zyre

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12749
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Mon 26 Apr 2010, 10:32

Interesant shkruajti:
Erisa shkruajti:
Interesant shkruajti:
Erisa shkruajti:Kam ven re se interesanti po rri shum i heshtur keto kohe.

kam vene re se kete jave kisha nje dite pushim, dhe e bera me qejf

Kam ven re qe interesanti ka ber dicka me Qef por a do jet ajo qe mendoj une

Kam vere re se erisa e ka mendjen vetem te ai qejfi


Kam ven re se keto kohet e fundit dua te bej sa me shum qef

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 26 Apr 2010, 10:33

kam ve re qe forumi vetem fle me antarett

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12749
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Mon 26 Apr 2010, 10:51

Kam vene re qe jam shume mire sot hahhaha
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11666
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 26 Apr 2010, 11:00

kam ve re se keni ngel ne gjum ooo antar

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12749
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Interesant prej Mon 26 Apr 2010, 11:14

Kam vene re se dita e bukur shifet qysh ne mengjes ....
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Drini prej Mon 26 Apr 2010, 11:19

Kam vene re qe dikush eshte shume e/i zene me pune>
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11666
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Interesant prej Mon 26 Apr 2010, 11:20

kam vene re se po qendrova keshtu edhe pak do fle mbi PC


Edituar pėr herė tė fundit nga Interesant nė Mon 26 Apr 2010, 12:32, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 26 Apr 2010, 12:31

kam ve re se dikush ben gjumm

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12749
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 13:49

kam ven re mos mendoni se jo po sdo jap me rendesi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Vizitor prej Sun 15 Aug 2010, 15:37

Kam ven re se te pabesit sillen pa u ndeshkuar kudo,ku midis qenjes njerzore lavderohet e keqja.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 15 Aug 2010, 18:06

Kam vene re qe sjellja e njeriut eshte si sjellja e te pashpirtit

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17442
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Arjana prej Sun 15 Aug 2010, 19:44

kam ven re se anetaret po mungojne e forumi mbeti bosh
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14881
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 13:08

KAN IK ANTARET KA NGEL FORUMI VETEM

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7096
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kam ven re...........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 7 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi