» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pse shpikin djemte !

Shko poshtė

Pse shpikin djemte !

Mesazh nga Unike prej Tue 30 Jun 2009, 00:51

Kam vene re se djemte jan kokrra e mashtrusit.
Ajo qe nuk kuptoj eshte pse djemte kane mani per te shpik.
Takohen pine kafe dhe vetem kaq, ndoshta edhe biseda nuk ka pase fare lidhje per nje shpikje te tille, dhe mbas ca ditesh degjon nga nje tjeter qe ka thene, u putha me te, apo u lidha me te etj, nderkoh qe thjesht kan biseduar apo kan pire kafe asgje tjeter.
Ka shume situata te ndryshme dhe gjithmon djemte edhe pse nuk ka ndodhe asgje me nje femer kan manine e shpikjes.
Dhe ne fenomen tjeter qe ndodh eshet se i perflasin vajzat i komentojne duke shpikur madje gjera qe skan ndodh.
Djema e kuptoni se eshte gjeja me e ulet!
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10604
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shpikin djemte !

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 30 Jun 2009, 09:45

esht e verttet kjo qe the UNIKE por nuk ben ti perfshish ne pergjithesi djemet, por sa per pjesen dermuese besoj qe jan ashtu, mir po ky esht nje akt shum i ult per njerzimin sepse ne kete rast po e keq perdorin moralin e nje femre, se vertet vetem nje cafef nese e pin thojn qe e kom femer. mir po shpresojm qe te harrohen keto gjera tek neve

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10349
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shpikin djemte !

Mesazh nga Geri prej Tue 30 Jun 2009, 17:49

Ju morsh te keqen djemve 1 her..Tani dhe gocat shpikin dhe 2 fish sa djemt dhe mos te them me keq..por ke djemt nuk duhen zon te gjithe ne pergjithsi se dikush qe esht mesu me ate gjo me shpik gjona pa lidhje e bo cdo her per tu tregu te tjerve qe kam pi kaffe me kete apo me ate por jan shum te rralle ja qe nji prej ture i paska qellu UNIKES por i them qe jan shum te rralle te tille djem qe shpikin..Gocat jan me Shpikse noshta joo qe kan pi kaffe a kan bisedu me cuna por per cdo gjoo jan ufaaa,,,Shpikse

Mendimi ime fest
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16056
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shpikin djemte !

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 30 Jun 2009, 18:06

GERI-ne djemt e sinqert po na nxe sherri i ktyre tipav qe paha has UNIKJA ne te.

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10349
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shpikin djemte !

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 30 Jun 2009, 21:14

weeeeeeeeeeeeeeeeee sa genjeni o zot ju amon hahahahaha genjejne sepse e kan ne gjak jo per gje Mad

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17460
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shpikin djemte !

Mesazh nga Unike prej Tue 30 Jun 2009, 21:55

KLEA shkruajti:weeeeeeeeeeeeeeeeee sa genjeni o zot ju amon hahahahaha genjejne sepse e kan ne gjak jo per gje Mad


E shkelqyer je, normal qe ty KLEA edhe mund te te shpifin, je e pazevendesueshme sepse posedon energji qe rrezaton tek te gjithe.

Deshiroj keshtu te mbetemi gjithmone. cig
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10604
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shpikin djemte !

Mesazh nga Unike prej Tue 30 Jun 2009, 22:01

Geri shkruajti:Ju morsh te keqen djemve 1 her..Tani dhe gocat shpikin dhe 2 fish sa djemt dhe mos te them me keq..por ke djemt nuk duhen zon te gjithe ne pergjithsi se dikush qe esht mesu me ate gjo me shpik gjona pa lidhje e bo cdo her per tu tregu te tjerve qe kam pi kaffe me kete apo me ate por jan shum te rralle ja qe nji prej ture i paska qellu UNIKES por i them qe jan shum te rralle te tille djem qe shpikin..Gocat jan me Shpikse noshta joo qe kan pi kaffe a kan bisedu me cuna por per cdo gjoo jan ufaaa,,,Shpikse

Mendimi ime fest


Geri nuk jane te gjithe djemte-vajzat njesoj. ndaj ne teme nuk eshte e caktuar %, keshtu sejcili ka mundesi ti dale zot vetes.
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10604
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shpikin djemte !

Mesazh nga Unike prej Tue 30 Jun 2009, 22:05

genci-fr shkruajti:GERI-ne djemt e sinqert po na nxe sherri i ktyre tipav qe paha has UNIKJA ne te.

hahahahahaha din cili e shpik.........ai qe nje gje kur se kap dot pergjithesisht e shan.
avatar
Unike

Shteti : Mitrovice
Postime : 326
Kyējet nė forum : 10604
Regjistruar mė : 19/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shpikin djemte !

Mesazh nga Adonisi prej Mon 06 Jul 2009, 21:52

Unike shkruajti:Kam vene re se djemte jan kokrra e mashtrusit.
Ajo qe nuk kuptoj eshte pse djemte kane mani per te shpik.
Takohen pine kafe dhe vetem kaq, ndoshta edhe biseda nuk ka pase fare lidhje per nje shpikje te tille, dhe mbas ca ditesh degjon nga nje tjeter qe ka thene, u putha me te, apo u lidha me te etj, nderkoh qe thjesht kan biseduar apo kan pire kafe asgje tjeter.
Ka shume situata te ndryshme dhe gjithmon djemte edhe pse nuk ka ndodhe asgje me nje femer kan manine e shpikjes.
Dhe ne fenomen tjeter qe ndodh eshet se i perflasin vajzat i komentojne duke shpikur madje gjera qe skan ndodh.
Djema e kuptoni se eshte gjeja me e ulet!

Me ty jam ketu. Ky eshte njeri prej dy veseve me te kqija qe i ka mashkulli. Vetem keto dy vese te kqija i kemi. Tjetrin besoj e dini. Por prap se prap femrat kan me shume, ahahah.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11376
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shpikin djemte !

Mesazh nga Dita prej Tue 07 Jul 2009, 00:11

epo ndoshta mendoj se duan te duken me buRRa kur shpikin gjera te tilla,sepse ne te vertete ai i cili e puth nje vajze nuk ka deshire ta ndane kenaqesine e lidhjes me te tjeret . Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10649
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shpikin djemte !

Mesazh nga memaliaj prej Sat 01 Aug 2009, 08:47

o goca po ju mos u shoqeroni me femije .....

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shpikin djemte !

Mesazh nga Adonisi prej Sat 01 Aug 2009, 11:49

Dita shkruajti:epo ndoshta mendoj se duan te duken me buRRa kur shpikin gjera te tilla,sepse ne te vertete ai i cili e puth nje vajze nuk ka deshire ta ndane kenaqesine e lidhjes me te tjeret . Very Happy

Njehere pata lexuar nje statistike te thjeshte, por qe e pranoje. Amerikant, gjermant, francezet, italiant,....bejne sexe per nje arsye. Kurse shqiptaret bejne sexe vetem per nje arsye: qe te "krenohen" para te tjereve!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11376
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shpikin djemte !

Mesazh nga Aristogata prej Sun 02 Aug 2009, 19:30

epo duke perdorur te verteten e din qe nenshtrohen leht para femres dhe prandaj e perdorin 'shpikjen' si nje arme

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10537
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hahah si ne kete rast qe femrat qe spo munden dot me na kap e po bejn trillime

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 03 Aug 2009, 12:17

Unike shkruajti:
genci-fr shkruajti:GERI-ne djemt e sinqert po na nxe sherri i ktyre tipav qe paha has UNIKJA ne te.

hahahahahaha din cili e shpik.........ai qe nje gje kur se kap dot pergjithesisht e shan.

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10349
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shpikin djemte !

Mesazh nga Katilja prej Mon 22 Apr 2013, 18:11

skan me qa me e kalu kohen ndaj shpikinn

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7114
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shpikin djemte !

Mesazh nga deti prej Fri 26 Apr 2013, 14:18

Eshte nje kategori e djemeve qe jane te prirur te shpikin ne rrethana te caktuara. Jane keta MBURRAVECAT sepse te shpikin eshte ne natyren e tyre. Ata mendojne se keshtu terheqin vemendjen e te tjereve dhe duan te jene gjithmone ne qender te saj.
Por ama, te shpikish do te thote te prodhosh thashetheme, dhe per kete jane te prirura edhe femrat. Mbase kane kohe me shume dhe keshtu bejne gara mes veti se kush "di" me shume per dike apo per diēka.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13588
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shpikin djemte !

Mesazh nga Naki prej Thu 02 May 2013, 02:22

Pajtohem me Detin. Mendojne se terheqin vemendjen pa koment.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse shpikin djemte !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi