» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Virgjeria

Shko poshtė

Virgjeria

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 30 Jun 2009, 17:59

Qka mendoni ju forumist te dashur, per virgjeritetin amendoni qe morali i nje femre nvaret nga virgjeriteti.

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10511
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 30 Jun 2009, 18:02

ne shumicen e rasteve qe kam hasur me njerz duke debatuar per kete tem kam marr pergjigjie qe nese nje vajz nuk esht e virgjer nuk mund te jet e moralshme, un per mendimin tim mendoj qe morali nuk nvaret te virgjeriteti

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10511
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria

Mesazh nga Adonisi prej Thu 02 Jul 2009, 23:17

genci-fr shkruajti:ne shumicen e rasteve qe kam hasur me njerz duke debatuar per kete tem kam marr pergjigjie qe nese nje vajz nuk esht e virgjer nuk mund te jet e moralshme, un per mendimin tim mendoj qe morali nuk nvaret te virgjeriteti

Te njejtin mendim e ndaj edhe une me juve. Mund te theme vetem edhe nje gje:virgjeria vlen vetem nje nate, kurse mirkuptimi gjithe jeten.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11538
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria

Mesazh nga Vizitor prej Thu 02 Jul 2009, 23:42

Virgjeria per disa vlen sa vet jeta.Shkojne si te verber pas virgjerise per tu verberuar perjetesisht.Tek ne kjo vjen si pasoje e ndrydhjes se femres dhe ne pamundesi per mos te oferuar asgje ofrohej femra e virgjer.Nese nje femer nuk deklarohej e virgjer ajo rrezikonte vdekjen dhe familjet hynin ne gjak ose prishnin miqesine dhe familja e vajzes ngelej e turperuar.

Sot gjerat sikur po ndryshojne nje femer cilesohet per karakterin e saj.Megjithese rastet kur virgjeria kerkohet me domosdoshmeri eshte e pranishme.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria

Mesazh nga Genci-fr prej Fri 03 Jul 2009, 01:35

shpresoj qe ki fakt qdo dit te vie e te asgjesohet sepse kjo na ben qe ne disa raste te mos mund te jemi me personin e jetes per shkak te virgjeris kur dihet qe esht nje pelhur e holl por me rendesi te madhe.

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10511
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 04 Jul 2009, 11:44

pa merak,nuk gjindet ajo me,vetem nese personin qe synon e rrit vet.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13965
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria

Mesazh nga Naki prej Sat 04 Jul 2009, 14:04

Nje emer i kohes se shkuar

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19268
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria

Mesazh nga summer spell prej Sun 05 Jul 2009, 18:56

Dicka qe se kuptoj pse diskutohet akoma ne shekullin tone !

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11948
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 05 Jul 2009, 22:17

pse shekulli vetem i joni qenka, po diskutohet sepse nuk esht tem TABU.

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10511
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria

Mesazh nga Vizitor prej Mon 06 Jul 2009, 19:13

Tema te tilla gjithmone kane nje ndikim te madh.Per shume kohe Virgjeria ka qene kryefjala e nje martese.Ishte nje zakon dhe zakonet nuk eshte dhe aq e thjesht t'i kalosh me kohen.Sado vite te kalojne, sado era e ndryshimeve te fryj ne vecori te tjera ajo do kete peshe , veanerisht per opinionin ku jetojme.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria

Mesazh nga Genci-fr prej Wed 08 Jul 2009, 01:50

po sigurisht qe esht e vertet ajoq e po e cek arla sepse adeti nuke sht shum e let per te humbur kur dihet qe ajo trashegohet...

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10511
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria

Mesazh nga Besi prej Thu 25 Mar 2010, 14:44

Dikush mburret para tjerve se ka hapur nje pus dhe kjo i jep knaqesi edhe pse nuk arrin te nxjerre uji vazhdimisht nga ai pus.Dikush nuk i jep aq rendesi nese e hap pusin i pari,me e rendesishme eshte qe te nxjerre uji vazhdimisht nga ai pus.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10934
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria

Mesazh nga deti prej Thu 25 Mar 2010, 15:06

Dikur tabu-teme kurse sot barcoletė.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13750
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria

Mesazh nga memaliaj prej Thu 25 Mar 2010, 22:31

histori me zhurmus

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria

Mesazh nga Katilja prej Tue 04 Jun 2013, 08:34

nuk m e intereson ndash ti paragjykoj ato varjza qe jan tvirgjera se jam e vet ashtu jo per gjo do qendroj e till deri naten e maarteses snuk sm intereson se thon se si jep hall [ppo nukmpelqen m qen e pandershme se virgjeria nrradh tpar a rsp per veten e masanej me trsp tjert

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7276
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Virgjeria

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi