» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Shko poshtė

Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Genci-fr prej Fri 03 Jul 2009, 23:34

VESHJA-esht nje nder faktoret kryesor per dukjen e njeriut

Pyetja esht-si ndiheni kur mendoni qe nuk jeni te veshur bukur

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10514
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 03 Jul 2009, 23:45

Veshja, per shume nga ne eshte nje zgjedhje qe sjell konfuzion kur zgjohemi ne mengjes dhe mendojme cfare te veshim.Perpiqemi te kemi nje veshje ne te njejten kohe te pershtatshme, por dhe te kendshme.Ka dhe shume njerez qe nuk kane fare komplekse per kete, veshin cfare te shohin, kjo me pelqen.

Kur nuk ndihem mire me veshjen kam veshur, mundohem te kthehem sa me shpejt ta nderroj.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Genci-fr prej Sat 04 Jul 2009, 11:16

eshte evertet arla qe as nje njeri nuk ndihet mir ne qoftese nuk ndihet mir me veshjen qe e posedon, ndihet shum konfuz andaj edhe i humb disponimi gjat mbremjes..

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10514
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 01 Aug 2009, 08:53

e kam merak veshjen

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12221
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 03 Aug 2009, 12:19

eeh po patjeter duhet te kesh merak sepse po te mos jesh merak ne veshje ateher do te behesh prrall, duke dalur zhveshur haha pak shaka...

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10514
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 23 May 2010, 09:39

Rendesi i kushtoj shume por nuk do te thot qe gjithmon blej gjera te shtrejta me firm , per mua ka rendesi te me pershtaten me trupin dhe dukjen time edhe nese eshte me e lira un e blej ,sepse me rrin bukur .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga princi prej Sun 23 May 2010, 23:12

shummm
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9767
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Besi prej Sun 23 May 2010, 23:46

Fatmiresishte s'jam femer qe t'i kushtoje shume rendesi veshjes dhe nje pjese te mire te kohes te humbe duke i nderruar ne menyre qe ne fund te dukem sa me bukur(per pasqyres).


Edituar pėr herė tė fundit nga Besi nė Sun 23 May 2010, 23:49, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10937
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 23 May 2010, 23:49

Pergjithesisht veshjes nuk i kushtoj shume rendesi, mjaftohem me te qenurit e rregullt dhe te ndihem rehat me ate cfare kam veshur.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11156
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 22:06

Sa i perkete pamjes vizuale i kushtoj shume,ndersa sa i perkete higjenes truprore i kushtoj shume

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13033
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Drini prej Tue 08 Jun 2010, 22:09

Une me shume rendesi i kushtoj cveshjes!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11849
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Jun 2010, 22:11

Fare pak nuk jam nje simpatizues i modes mbaj ate qe me pelqen mua jo tjerve dhe qe eshte e rehatshme per trupin por zakonisht deri ne 10 ore ne dite mbaj uniformen

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 08 Jun 2010, 22:15

Pak fare

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13033
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Arjana prej Wed 09 Jun 2010, 01:14

nuk ndjek moden as cmendem mbas saj,thjesht vesh dicka qe me shkon e ndihem rehat
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Aristogata prej Wed 09 Jun 2010, 23:13

rendesin e duhur per nje paraqitje sa me te pershtatshme

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10702
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 10 Jun 2010, 13:49

Shumm
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11713
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Arjana prej Thu 10 Jun 2010, 16:28

jo shume,vishem thjesht e me rroba qe ndihem lirshem
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15064
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:34

jo shum jam dembele

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7279
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 17 Jun 2013, 22:13

Aty ku eshte vendi dhe koha e rendesis , dhe veshja ze vend.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga albi prej Mon 17 Jun 2013, 22:22

shum sepse punoj me klienta vin ne kompani  shum njerz ashtu si une duhet te jam i veshur me tesha kat kravate
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12288
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa rendesi i kushtoni veshjes?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi