» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 09 Jul 2009, 21:55

Aktualisht jam dhe ja dedikoj kerkesen qe kam ndaj vetes dhe njeriut qe me gjendet gjithmone prane duke me degjuar dhe keshilluar me maturi dhe durim.Cdo dite te jetes sime ka qene dhe eshte njeriu perfekt.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Aristogata prej Fri 10 Jul 2009, 19:20

po jam se kam gjithcka deri tani ,
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10624
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Adonisi prej Fri 10 Jul 2009, 22:14

aristogata shkruajti:po jam se kam gjithcka deri tani ,

Me pas mundesi njerezit me pas qerekun asaj gjithqkaje qe keni ju, kishin me qen te lumtur, por rrall arrijne te ken edhe qerekun, e lere me gjithqka.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11463
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Genci-fr prej Sat 11 Jul 2009, 00:39

neve mundohemi te shprehim anet pozitive dhe te themi qe jemi te lumtur mir po faktikisht rrall kush apo askush nuk mundet me qen i lumtur me jeten...

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10436
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga krayzi prej Sat 11 Jul 2009, 19:12

Po jam dhe shum bilem.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 11 Jul 2009, 19:37

po jam edhe shume

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Geri prej Sat 11 Jul 2009, 22:44

Jooo moo hic fare sjam i knaq...Jet Kotii.. aq e keqe skam par noi her
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Dita prej Sun 12 Jul 2009, 01:30

me vret zoti t'qahem.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10736
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Dita prej Sun 12 Jul 2009, 01:31

KLEA shkruajti:po jam edhe shume


me bohet qefi.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10736
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Dita prej Sun 12 Jul 2009, 01:33

Geri shkruajti:Jooo moo hic fare sjam i knaq...Jet Kotii.. aq e keqe skam par noi her

gjynaf prej zotit sot vlla me u qa.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10736
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga LumLumi prej Sun 12 Jul 2009, 13:17

Aq shumė sa qė mė shperthejnė lotėt !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11210
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 12 Jul 2009, 17:20

jam shum e kenaqur edhe pse njerezit flasin kot kur sme njohin fare

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 01 Aug 2009, 08:35

me thon shpesh qe je me fat , po deri tani nuk e kam ndier veten te tille

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Aristogata prej Sun 02 Aug 2009, 19:34

deri tani po, nuk qahemi

me von te shohim Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10624
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Geri prej Sun 02 Aug 2009, 20:31

Dita shkruajti:
Geri shkruajti:Jooo moo hic fare sjam i knaq...Jet Kotii.. aq e keqe skam par noi her

gjynaf prej zotit sot vlla me u qa.

Secili ka jeten e vet
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 11 Aug 2009, 20:29

akoma jo

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga LumLumi prej Tue 11 Aug 2009, 20:30

Si te gjithe qe hyjne ne lojė ! Edhe gezohen edhe hidherohen. Sepse, jeta eshte lojė !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11210
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 11 Aug 2009, 20:34

lumo lojen jam duke e luajtur dhe jam duke e fituar se jam ambicioz, po ndonje betej dhe na shpeton ndonjeher.
kur ti fitoj dhe ato do shprehem me pozitivisht, se vetem me pak nuk kenaqem une.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga LumLumi prej Tue 11 Aug 2009, 20:36

memaliaj shkruajti:lumo lojen jam duke e luajtur dhe jam duke e fituar se jam ambicioz, po ndonje betej dhe na shpeton ndonjeher.
kur ti fitoj dhe ato do shprehem me pozitivisht, se vetem me pak nuk kenaqem une.


Vetem shko sipas parimeve qe i kerkon :

1. Kur je portier,
2.Kur je ne mes fushe dhe
3.Sulmues!
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11210
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 21:39

Jam duke e sfiduar...deri diku kam fituar nje pjes qe te jem e kenaqur me te......per me shum ja lem sfides ne radhe.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Aug 2009, 21:40

krayzi shkruajti:Jam duke e sfiduar...deri diku kam fituar nje pjes qe te jem e kenaqur me te......per me shum ja lem sfides ne radhe.
cilat jane sfidat sipas teje Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 21:48

Naki shkruajti:
krayzi shkruajti:Jam duke e sfiduar...deri diku kam fituar nje pjes qe te jem e kenaqur me te......per me shum ja lem sfides ne radhe.
cilat jane sfidat sipas teje Very Happy

Sfida eshte ajo qe une dua te arij ate qe une deshiroj ..jeta me dhuron cdo gje ....por luftare duhet te jem une ajo qe te ari sukseset e mija, nese une mundohem te luftoj e te ari ate qe une dua d.m.th. eshte nje sfid shum e bukur me jeten.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Aug 2009, 21:51

Te kesh suksese pra yllo

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga krayzi prej Tue 11 Aug 2009, 21:58

Naki shkruajti:Te kesh suksese pra yllo

Faleminderit Naki.


avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Drini prej Tue 11 Aug 2009, 23:29

Bereqatversen
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11771
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Lukja prej Thu 13 Aug 2009, 11:37

Cdo personi i mungon diqka ne jet, keshtu qe smund te themi qe jemi te kenaqur nga jeta, se jeta ka te mirat dhe te ligat e saja.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11071
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga deti prej Thu 13 Aug 2009, 12:42

Deri me sot po.
Shume mire e kuptoj filozofine e jetes dhe i njoh gjithashtu rregullat e lojes, andaj edhe kenaqem me te.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13675
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 01 Sep 2009, 16:57

jam shum e kenaqur edhe skam ankese per kete edhe pse jeta vazhdon gjithmon perpara

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga T_o_n_i prej Tue 01 Sep 2009, 20:52

po here here ka te mirat e veta e here here jo te mirat por ne pergj. mireeeee
avatar
T_o_n_i

Shteti : Tirane
Postime : 137
Kyējet nė forum : 9827
Regjistruar mė : 24/08/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 01 Sep 2009, 21:07

Te kenaqesh nga jeta eshte si te ironiozosh veten.Si te kuptosh dhe pranosh kenaqesine e jetes kur pergjegjesi i vetem je TI?!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga olsaaa prej Tue 01 Sep 2009, 21:41

nga jeta jam plotsish se ma ka dhuru zoti po nga disa veprim nuk jam edhe shum e knaqur

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11332
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 02 Sep 2009, 03:18

nga jeta qe me dhan prinderit bashk me zotiti

jam shum i knaqurr, por jeta qe eshte ka na sillet nuk jam i kanqurr

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12854
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga olsaaa prej Wed 02 Sep 2009, 13:26

mundohem qe do jem e knaqu edhe shpresoj se do ja arri me forcen tim edhe te zoti

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11332
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga memaliaj prej Wed 02 Sep 2009, 14:50

jam deri diku sepse kam aritur deri tani ato objektiva qe i kam vene vetes, po akoma nuk jam i kenaqur nga jeta ne disa fusha te tjera Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga olsaaa prej Thu 03 Sep 2009, 15:17

mundohem te dukem ashtu edhe pse nuk jam shum e knaqur po shpresoj se do ja kaloj gjdo gjeje edhe do jem e lumtur me forcen e zoti

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11332
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Adonisi prej Sun 06 Sep 2009, 21:40

A mos po na vet kush a jemi apo s'jemi te knaqur a? Edhe me thene jo, prap njejte nuk ndryshone asgje! Po flase ne pergjithsi, se une per vete jam i knaqur me ate qe kam e po fantazoje ka pak per ato qe si kam.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11463
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga olsaaa prej Sun 06 Sep 2009, 21:43

shpresa vdes e fundi thon edhe une jetoj me at se nje dit edhe une do jem e knaqur

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11332
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 06 Sep 2009, 21:50

Jam e kenaqur nga ajo cka i jap kesaj jete une i buzeqesh jetes kur ajo me tregon dhembet me kercenim.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 07 Sep 2009, 04:19

jam duke jetuuu per tu knaqurrr e kur eshte ..................

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12854
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga LumLumi prej Mon 07 Sep 2009, 16:35

Ne parim me nje pjese te saj! Sepse roberia me shume erresire krijoi!
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11210
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi