» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga krayzi prej Mon 07 Sep 2009, 16:42

Po shum
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga lolita prej Mon 07 Sep 2009, 16:43

Deri me tani po

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15538
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 07 Sep 2009, 16:49

po shum jam e realizuar

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17529
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga LumLumi prej Mon 07 Sep 2009, 16:53

Sa gezohem une me ju te lumturit ! Qofshi te tille perherė !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11192
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga krayzi prej Mon 07 Sep 2009, 16:54

Po dhe me shum fat
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga LumLumi prej Mon 07 Sep 2009, 16:55

Po dhe me gezim e me lumturi, me suksese e jetegjatesi!
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11192
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Adisa prej Tue 08 Sep 2009, 07:20

po shummmmmmmmm
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12394
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 08 Sep 2009, 10:20

Po, shume madje!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13833
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga deti prej Tue 08 Sep 2009, 12:07

Sigurisht se po dhe ate ne mase te mjaftueshme. E kam gjetur formulen: Njeriu i thjeshte me kerkesa te thjeshta.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13657
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Annika prej Tue 08 Sep 2009, 12:27

Nė kėtė moment unė jam shumė i kėnaqur me jetėn time. Unė mendojnė se jeta ime ėshtė e mrekullueshme nė momentin

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15214
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Drini prej Tue 08 Sep 2009, 16:01

Deri me tani jam, i kam te gjithat fale perendise dhe punes sime...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 08 Sep 2009, 16:48

po jam shum e lumtur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17529
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 10 Sep 2009, 04:28

ket jet qe kam edhe jeten qe bejj, jam shum i knaqurr sdi as me shum as me pakk

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12836
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Bruneta prej Tue 17 Nov 2009, 17:42

Deri dikund

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12937
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Voglushja prej Tue 17 Nov 2009, 17:46

Deri tani mjaft,edhe pse kam pas shume sfida

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12322
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Nov 2009, 20:17

jo se kjo jete eshte mashtruse e asgje realizuse

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga krayzi prej Wed 18 Nov 2009, 20:27

Perderisa e sfidoj dhe mesoj shum mga jeta, ateher doja te them: qe po jam e kenaqur me jeten.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Drini prej Wed 18 Nov 2009, 21:32

Jo nuk jam i kenaqur, por eshte kjo qe eshte, s'kam cka bej...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 18 Nov 2009, 21:46

eshte gjynah te ankohem jam edhe shum

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17529
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga gezuar prej Wed 18 Nov 2009, 21:47

duhet ta pyes jeten a eshte e knaqur me mua
e tani do i them sa jam i kanqur me jeten
avatar
gezuar

Postime : 98
Kyējet nė forum : 9527
Regjistruar mė : 09/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Te-Li prej Wed 18 Nov 2009, 21:59

PO
e falenderoj krijuesin tone

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10135
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga lolita prej Wed 18 Nov 2009, 22:05

Deri tani PO

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15538
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 18 Nov 2009, 22:07

popopop sepse ende jetoj

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12836
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 21 Nov 2009, 12:20

Jo jete koti !

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Bruneta prej Sat 21 Nov 2009, 13:47

Jo Aspak

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12937
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 21 Nov 2009, 16:38

eshte gjynah te ankohem perderisa kam nje cop buke edhe kryp e shendet jam shum e lumtur

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17529
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 21 Nov 2009, 17:40

edhe po edhe jo kjo jete eshte mir e keq te gjitha i kalon

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga krayzi prej Sat 21 Nov 2009, 20:26

Po e kenaqur jam.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 21 Nov 2009, 21:10

po jam shum shum i kanqurr

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12836
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga bora prej Sat 21 Nov 2009, 21:34

po jam shume e kenaqur
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10627
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Drini prej Sat 21 Nov 2009, 23:26

Po jam relativisht i kenaqur edhe pse do doja me shume nga kjo jete!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Geri prej Sat 21 Nov 2009, 23:45

Jeta esht e bukur,Por nuk besoj se jam i kenaq nga jeta deri ne diten e sotme.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16125
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 22 Nov 2009, 08:34

Jeta eshte e bukur por asnjeri nuk eshte i knaqur kete e di shum mir se jeta ka plot probleme!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Drini prej Sun 22 Nov 2009, 10:03

Njeriu duhet te kenaqet me ate qe ka dhe te tentoj te arrij me shume, por nese eshte i pakenaqur atehere s'ka as force te bej perpara!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 22 Nov 2009, 11:39

jam i knaqur me jeten time, por me jeten qe me afrohet jo edhe aq

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12836
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Besi prej Mon 07 Dec 2009, 19:05

Po perderisa jam shnosh si molla e tjerat duet tja marr jetes me ose pa deshir.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10841
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga krayzi prej Mon 07 Dec 2009, 19:46

Shum e knaqur jam, ska ku shkon me e knaqur.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga lolita prej Mon 07 Dec 2009, 20:18

Po deri me tani

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15538
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 07 Dec 2009, 21:50

Jashte mase

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga olsaaa prej Mon 07 Dec 2009, 22:10

PO DERI DIKU

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11314
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi