» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Shko poshtė

Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 13 Jul 2009, 12:14

Nuk shqetesohesh shume per rrudhat dhe thinjat , sepse dukesh me joshes.

Mund ta heqesh bluzen nese eshte shume vape.

Nuk te duhet te ecesh ne maje te takave dhe kepucet nuk te vrasin.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 26 Jul 2009, 18:55

nuk ke nevoj te vesh buzkuq

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10439
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 26 Jul 2009, 19:04

Mban gjithmone mbiemrin tend.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 26 Jul 2009, 21:40

nuk mbet me barr

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10439
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Naki prej Sun 26 Jul 2009, 23:56

Nuk i lan enet 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Jul 2009, 00:01

Nje mashkull qe kam une ne shtepi i lan vetem po ika une per tre ose 4 dite.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Genci-fr prej Wed 29 Jul 2009, 12:37

nuk perdor llakin per thonj

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10439
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga deti prej Wed 29 Jul 2009, 13:34

nuk ka cikle dhe s'ka nevoje te bezdiset per to
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13678
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Genci-fr prej Thu 30 Jul 2009, 01:38

nuk i pengon gjoksi qe te shtrihen

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10439
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 31 Jul 2009, 11:07

se shkon me femra hahahaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Mar 2010, 11:06

Nuk te mundon aq sa do te mundonte nje femer

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Interesant prej Wed 03 Mar 2010, 11:11

Nuk i vin ato ..... Embarassed , shyqyr qe jemi meshkuj hahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Besi prej Thu 11 Mar 2010, 17:25

Sepse nuk qajne per gjithecka.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010, 17:36

Sepse meshkujt nuk qajne po vuajne shume me teper

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Besi prej Thu 11 Mar 2010, 17:43

arla shkruajti:Sepse meshkujt nuk qajne po vuajne shume me teper

Ndoshta edhe vuajne me teper meshkujt.Te pakten vuajn per veten dhe jo per tjeret,per tu dukur...

Sepse mashkulli kerkon vetem pakes kujdes,kurse femra e kerkon kujdesin e gjithe botes.Eshte sikurse femija.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Interesant prej Thu 11 Mar 2010, 17:46

Per shkak se mashkulli nuk i pergjason nje briri sic i pergjason femra, qe po u mundove te drejtosh do ta thyesh !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga anea prej Fri 12 Mar 2010, 12:54

Nuk e arsyetoj qe eshte me mire te jesh mashkull, por eshte mire te jesh mashkull, ku ta di une keshtu per ca gjera shume minore.........
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9270
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Mar 2010, 12:59

Sepse qfar do qe te bej thon i ka hije se asht mashkull ,ndesa per femrat thon ndryshe dhe un per kete nuk jam pro,
Mashkulli eshte i fuqishem i guximshem per gjithqka:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga anea prej Fri 12 Mar 2010, 13:02

interesant shkruajti:Per shkak se mashkulli nuk i pergjason nje briri sic i pergjason femra, qe po u mundove te drejtosh do ta thyesh !
.... hahahaah atehere lene ashtu si eshte origjinale sepse ajo cdo here eshte vetvetja...mos kerko te veqaten tende nga ajo ...krijese e ZOTIT , mos u mundo shume per ndryshime ...
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9270
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Interesant prej Fri 12 Mar 2010, 13:07

Sepse e kemi at privilegjin nga Krijuesi, ku perparsi Krijuesi i japi mashkullit para femres , e krijoi mashkullin te parin pastaj nga briri i mashkullit nxorri femren per t'iu pergjigjur nevojave te mashkullit. Edhe pse ne shoqerine tone ne meshkujt behemi gjentellmen dhe i japim perparesi femrave Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga anea prej Fri 12 Mar 2010, 13:11

princesha shkruajti:Sepse qfar do qe te bej thon i ka hije se asht mashkull ,ndesa per femrat thon ndryshe dhe un per kete nuk jam pro,
Mashkulli eshte i fuqishem i guximshem per gjithqka:
...cdo veprim i gabuar nuk i ka hijeshi as mashkullit as femres , prveq femijeve tek te cilet vetedija e tyre eshte me e ulte perderisa jan femije. Ajo cka "thon" dallon shume nga ajo cka "eshte". Fuqia eshte ajo qe karakterizon , per guximin nuk do te kisha thene qe eshte tek te gjithe meshkujt.........ishte mendimi im.
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9270
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga anea prej Fri 12 Mar 2010, 13:17

interesant shkruajti:Sepse e kemi at privilegjin nga Krijuesi, ku perparsi Krijuesi i japi mashkullit para femres , e krijoi mashkullin te parin pastaj nga briri i mashkullit nxorri femren per t'iu pergjigjur nevojave te mashkullit. Edhe pse ne shoqerine tone ne meshkujt behemi gjentellmen dhe i japim perparesi femrave
.. une mendoj qe Krijuesi i trajton ne menyre te njejte krijesat e Tij, nuk privilegjon askend... te gjithe jem te barabart para Tij......
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9270
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Interesant prej Fri 12 Mar 2010, 13:24

anea shkruajti:
interesant shkruajti:Sepse e kemi at privilegjin nga Krijuesi, ku perparsi Krijuesi i japi mashkullit para femres , e krijoi mashkullin te parin pastaj nga briri i mashkullit nxorri femren per t'iu pergjigjur nevojave te mashkullit. Edhe pse ne shoqerine tone ne meshkujt behemi gjentellmen dhe i japim perparesi femrave
.. une mendoj qe Krijuesi i trajton ne menyre te njejte krijesat e Tij, nuk privilegjon askend... te gjithe jem te barabart para Tij......

Nuk e thash qe trajton Krijuesi ndryshe mashkullin e ndryshe femren, por e thash qe i ka proveligjuar meshkujt duke e Krijuar te parin mashkull dhe nga mashkulli femren !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga anea prej Fri 12 Mar 2010, 14:02

interesant shkruajti:
anea shkruajti:
interesant shkruajti:Sepse e kemi at privilegjin nga Krijuesi, ku perparsi Krijuesi i japi mashkullit para femres , e krijoi mashkullin te parin pastaj nga briri i mashkullit nxorri femren per t'iu pergjigjur nevojave te mashkullit. Edhe pse ne shoqerine tone ne meshkujt behemi gjentellmen dhe i japim perparesi femrave
.. une mendoj qe Krijuesi i trajton ne menyre te njejte krijesat e Tij, nuk privilegjon askend... te gjithe jem te barabart para Tij......

Nuk e thash qe trajton Krijuesi ndryshe mashkullin e ndryshe femren, por e thash qe i ka proveligjuar meshkujt duke e Krijuar te parin mashkull dhe nga mashkulli femren !
......Nuk e mendove garant..thenjet jan ketu ....
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9270
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga deti prej Fri 12 Mar 2010, 14:06

Sepse te vejne ne ball te oxhakut e jo ne divanhane... Eh dikur keshtu ishte por sot nuk eshte edhe ndonje privilegj aq i madh te jesh mashkull.
Megjithate, eshte mire te jesh mashkull sa per te treguar respektin qe ke ndaj femres.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13678
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Interesant prej Fri 12 Mar 2010, 14:15

anea shkruajti:
interesant shkruajti:
anea shkruajti:
interesant shkruajti:Sepse e kemi at privilegjin nga Krijuesi, ku perparsi Krijuesi i japi mashkullit para femres , e krijoi mashkullin te parin pastaj nga briri i mashkullit nxorri femren per t'iu pergjigjur nevojave te mashkullit. Edhe pse ne shoqerine tone ne meshkujt behemi gjentellmen dhe i japim perparesi femrave
.. une mendoj qe Krijuesi i trajton ne menyre te njejte krijesat e Tij, nuk privilegjon askend... te gjithe jem te barabart para Tij......

Nuk e thash qe trajton Krijuesi ndryshe mashkullin e ndryshe femren, por e thash qe i ka proveligjuar meshkujt duke e Krijuar te parin mashkull dhe nga mashkulli femren !
......Nuk e mendove garant..thenjet jan ketu ....

... Nuk e kuptove garant... thenjet met vertete jane ketu !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga anea prej Fri 12 Mar 2010, 14:55

Nese ti e ke kuptuar i dashur, kjo per mua mjafton.....ishte shqip dhe qarte
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9270
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Interesant prej Fri 12 Mar 2010, 14:57

anea shkruajti:Nese ti e ke kuptuar i dashur, kjo per mua mjafton.....ishte shqip dhe qarte

Kurr nuk flas pa e kuptu nje here se cfar po shkruaj "e Dashur " ...
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Besi prej Fri 12 Mar 2010, 18:04

Sepse per ate qe femrat genjejne,meshkujt krenohen,ose te pakten nuk genjejne.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Mar 2010, 23:15

Sepse dine me shume nga ajo qe paraqesin, por nuk krenohen me kete.Po keq me vjen qe e vuajne.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Besi prej Sat 13 Mar 2010, 01:27

Pse nuk eshte shkruar romani "Sikur te isha femer"?Po "Sikur te isha djale".Per kete,perkunder gjithave,te jesh mashkull eshte me mire,me bukur,te jesh me i lire dhe te jesh me i favorshem ne cdo aspekte.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Mar 2010, 09:23

Besi ta siguroj qe sot vetem se jane meshkuj ju duhet te shtiren si femra, me femra te caktuara, ne vende te caktuara, por i genjejne hormonet dhe objektivi sa i afert ju duket aq dhe larg ju qendron.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 Jul 2010, 14:29

Besi shkruajti:Pse nuk eshte shkruar romani "Sikur te isha femer"?Po "Sikur te isha djale".Per kete,perkunder gjithave,te jesh mashkull eshte me mire,me bukur,te jesh me i lire dhe te jesh me i favorshem ne cdo aspekte.


Jam dakord me kete qe thua besi, por dhe sjam dakort , dikur vertet ka pas rendesi te madhe mashkulli dhe qendrim te fort, kur ka dhan besen e ka mbajt e sot eshte shume ndryshe, sikur ka ndryshu koha po ashtu dhe burrat , rrall gjen sot burra qe mund ti quash burra se jan ba disa me te keqinje se sa grat e kqija e luajn fjalen si figurat e shahit, ne te vertet eshte me mir te jesh mashkull sepse prap se prap qfardo qe te bej nje mashkull thojn i ka hije se asht mashkull, por un nuk jam dakord me kete thenje ,sepse mashkulli duhet ta mbaj drejtimin dhe vendin e tij taman si Mashkull.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Arjana prej Thu 01 Jul 2010, 14:48

1. Bisedat telefonike nuk zgjasin me shume se 30 sekonda.
2. Rendi para WC-se se meshkujve eshte per 80% me i shkurter se sa para WC-se se femrave.
3. Asnje orgazem i meshkujve nuk eshte i rrejshem.
4. Mbiemrin e ke per tere jeten.
5. Mund te jesh kryetar shteti.
6. Mund te heqesh maicen kur eshte dita e nxehte.
7. Din se paku 10 menyra se si te hapesh shishen e birres!
8. Telekomanda e televizorit eshte vec e jotja.
9. Edhe pse nuk te pelqen nje femer, ajo nuk paraqet pengese per sex.
10. Mund te rrish ndenjur me kembe te hapura, pa marre parasysh se cka ke veshur.

A pajtoheni edhe ju me kete??
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14989
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Naki prej Thu 01 Jul 2010, 14:50

Hahahahahaha 100% vetem do beja verejtje ne piken 6 ketu naj keni kaluar ju femrat

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Adonisi prej Thu 01 Jul 2010, 14:51

Arjana shkruajti:1. Bisedat telefonike nuk zgjasin me shume se 30 sekonda.
2. Rendi para WC-se se meshkujve eshte per 80% me i shkurter se sa para WC-se se femrave.
3. Asnje orgazem i meshkujve nuk eshte i rrejshem.
4. Mbiemrin e ke per tere jeten.
5. Mund te jesh kryetar shteti.
6. Mund te heqesh maicen kur eshte dita e nxehte.
7. Din se paku 10 menyra se si te hapesh shishen e birres!
8. Telekomanda e televizorit eshte vec e jotja.
9. Edhe pse nuk te pelqen nje femer, ajo nuk paraqet pengese per sex.
10. Mund te rrish ndenjur me kembe te hapura, pa marre parasysh se cka ke veshur.

A pajtoheni edhe ju me kete??

Ne te 7 dhe te 9 nuk pajtohem!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11466
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 01 Jul 2010, 17:18

Shum keq me qen mashkulll krejt pisaaaa jan valla hahahaha
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9583
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 01 Jul 2010, 17:25

1 - Nuk duhet te rruhesh me qe nga fyti e poshte.
2 - Njeh te pakten 20 menyra per te hapur nje shishe birre.
3 - Nese je 34 vjec dhe je single asnjeri nuk te mban ne goje.
4 - Mund te hash nje banane ne nje dyqan te lendeve te ndertimit.
5 - Njerzit nuk germojne me syte e tyre ne gjoksin tend kur ti je duke u folur
6 - Gjithcka ne fytyren tende mbetet ne ngjyren origjinale.
7 - Me lulet rregullon gjithcka.
8 - 3 pale kepuce jane mese te mjaftueshme.
9 - Asnjeri nuk ndalet se treguari nje barcalet te piset kur ti sapo hyn ne dhome.
10 - Nuk duhet te rregullosh shtepine nese vjen elektricisti per te pare numrin e sahatit te dritave.
11 - Mekaniket e makinave te tregojne te verteten.
12 - Nuk te plas fare nese dikush nuk e ve re prerjen e re te flokeve te tua.
13 - Mund te shikosh nje film me nje shok ne nje qetesi perfekte edhe pa menduar "eshte i nxehur me mua".
14 - Ke te njejtin nivel shpirteror, GJITHMONE.
15 - Kur do te ndalosh per te bere benzinen nuk duhet kurre tia mbathesh drejt vetem pse karburanti eshte i piset.
16 - Floket e thinjura dhe rrudhat, te bejne me interesant.
17 - Fustan nuserie 3000 euro. Kostum per dhendrin 500 euro.
18 - Me 400 milion spermatozoid per nje here, mundesh te shumfishosh 15 here popullaten njerezore, te pakten ne teori
19 - Kur shkon per te bler prezervativa, dyqanxhiu nuk mund te imagjinoj ty zhveshur.
20 - Nese harron te telefonosh nje mik, ai nuk do te shkoj verdalle duke thene qe ke ndryshuar, nuk je me i njejti.
21 - Mund te besh razional cdo lloj argumenti me nje "shko ore pirdhu se na cave b...", shum e nevojshme.
22 - Nese dicka nga ana mekanike nuk vajti sic doje ti, mund ta thyesh edhe ta perplasesh neper kater faqet e murit.
23 - Kepucet e reja nuk te presin, nuk te bejne fllucka apo te deformojne kembet.
24 - Nese nje njeri nuk te pelqen, nuk do te thote qe nuk mund te besh nje here dashuri me te.
25 - Ka gjithmone ndonje ndeshje ne transmetim nga ndonje ane.
26 - Nese nja djale tjeter vjen ne nje fest i veshur si ty, mundesh te behesh shoku i tij me i mire.
27 - Nese duhet te shkosh ne nje ceremoni ose ne nje takim te rendesishem, nuk je i detyruar te veshesh fund.
28 - Bisedat telefonike mesatarisht jane 30 sekonda.
29 - Skenat nudiste neper filma, praktikisht jane gjithmone femerore.
30 - E di si fuksionon nje automobil.
31 - Ne nje vakance prej 5 ditesh nevojitet vetem nje valixhe e vogel.
32 - Radhet per te shkuar ne banjo jane 80% me te shkurtra.
33 - Mundesh te hapesh kutiat e konservave i vetem.
34 - Lavanderite dhe floktoret nuk te rrjepin te gjalle.
35 - Kur nderron kanalet, nuk duhet te ndalosh ne cdo skene qe dikush eshte duke qare.
36 - B... jote nuk eshte asnjehere nje faktor i rendesishem ne nje interviste.
37 - Te gjitha orgasmat e tua jane te verteta.
38 - Nuk duhet te zvarritesh nje cante plot me gjera te kota.
39 - Mund te shkosh ne banjo pa pasur nje grup i cili te merr persiper.
40 - Kur kritikohet puna jote, nuk mendon qe koleget e tu te urrejne.
41 - Mund te besh dushin dhe te jesh gati per 10 minuta.
42 - Nese dikush harron te te ftoj, ai ose ajo mund te jete akoma miku yt.
43 - Breket e tua mund te kushtojne 5 euro per 3 pale.
44 - Asnje prej kolegeve te tu, nuk e ka zotsine te te bej per te qare
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9583
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Katilja prej Wed 03 Jul 2013, 19:58

nuk vret mendjen per paragjykimet

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7204
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse eshte me mire te jesh mashkull?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi