» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Aktori/a qe kane dhene kontribut ne kinematografi

Shko poshtė

Aktori/a qe kane dhene kontribut ne kinematografi

Mesazh nga Vizitor prej Sun 19 Jul 2009, 00:05

Le te dime cilet jane ata aktore qe kane lene mbresa ose dhe lene ne role.

Aktori im i preferuar eshte Sander Prosi. Fatkeqesish nuk jeton me po puna e tij ne boten e filmit e kane bere te pavdekshem per teleshikuesin shqipetare.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aktori/a qe kane dhene kontribut ne kinematografi

Mesazh nga LumLumi prej Sun 19 Jul 2009, 11:43

Safete Rugova, Silvana Bajēinovci, Ajshe Ramadani , dhe e madhja Yllka Mujo ( i perfeshiva si aktore teatri)
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11192
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aktori/a qe kane dhene kontribut ne kinematografi

Mesazh nga Arni-y prej Wed 09 Jun 2010, 02:47

I rrespektuari axha Bajrush Mjaku - legjendė e gjallė!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9233
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Aktori/a qe kane dhene kontribut ne kinematografi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi