» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ora e debatit

Shko poshtė

Ora e debatit

Mesazh nga Vizitor prej Wed 22 Jul 2009, 16:51

Me shume se ne cdo forum tjeter, tek ky jemi perballur me opinione, ide, analiza te shumellojshme.Duke dal ne mendimin qe jemi njerez ne njeren ane na drejton sundimi mbi ate qe i kemi vene synim vetes, ne anen tjeter do shihnim nje pengese qe do na ngrihej, sjell kete teme.
Le te flasim hapur ate qe per shume kohe na sillet ne mendje dhe nuk po gjen rrugen per te dal.Le te jete ky nje debat ku toni i ulet dhe gjuha e se vertetes te triumfoje.
Ndodh qe ne tema te ndryshme te dalim nga tema duke ju drejtuar per dicka qe ndoshta duhet ta themi pikerisht tek kjo teme.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ora e debatit

Mesazh nga LumLumi prej Thu 23 Jul 2009, 22:26

Kėsaj teme do t'i pėrgjigjem me ca vargje :

Si tė kuptohemi pėr dėshirat qė nuk mund t'i shprehim
akoma njė muzg bėn hije rruges sonė -
dhe ėndėrrat e lumturisė -
na i rrėmbejnė furtunat !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11204
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi