» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nje veprim i keq, mbyt miliona veprime te mira

Shko poshtė

Nje veprim i keq, mbyt miliona veprime te mira

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 26 Jul 2009, 18:25

Nese marrim nje gote me ngjyre te bardhe dhe nje me ngjyre te zeze.Nese tek ajo me te zeze pikojme nje pike ngjyre te bardhe,ngjyra nuk do te ndrushoje,mirepo ne se tek ajo e bardha pikojme nje pike ngjyre te zeze,ajo do te behet e perhimte.Pse?
E njejta ndodh edhe ne jeten tone.
Nese gjate gjithe jetes kemi vepruar mire,ngjyra qendron e bardhe gjithmon.Nese ndosh te bejme dicka te keqe ose te pamoralshme,jeta jone nxiet ne sy te te tjereve,dhe ne mbahemi mend prej nje te keqe.Te mirat e meparshme harrohen sikur nuk kane ndodhur aspak.
Si mendoni ju??

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje veprim i keq, mbyt miliona veprime te mira

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 26 Jul 2009, 18:46

eshte mese e vertet qe gjerat negative jan me mė shumė influenc sesa gjerat pozittive esht shum i sakt ky shembulli i KLEAS

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10508
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje veprim i keq, mbyt miliona veprime te mira

Mesazh nga memaliaj prej Sat 01 Aug 2009, 08:29

une nuk mendoj se eshte e njejta gje.
ne jet funksionon ndryshe

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje veprim i keq, mbyt miliona veprime te mira

Mesazh nga Aristogata prej Sun 02 Aug 2009, 19:36

nje dru i shrember
prish gjith stiven -thot nje fjal e urt

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10696
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje veprim i keq, mbyt miliona veprime te mira

Mesazh nga Lukja prej Wed 23 Sep 2009, 11:33

Eshte e vertet Klea se nje njeri qe ne jeten e tij ka qen shum i mir ne sjelljet dhe veprimet e tija, po i ndodhi njeher nje gabim sado i vogel te jet ai person do jet shum i keq ne sy te t`jerve, spse nuk jan mesuar qe ai te bij veprime te liga , e nje i keq sa do qe te bej te kqija ato nuk verehen se ai ka qen i keq qe nga fillimi dhe nuk befasoohn per te.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje veprim i keq, mbyt miliona veprime te mira

Mesazh nga Katilja prej Sun 14 Apr 2013, 16:26

nje veprim i keq qe lind nga deshira dhe nga ndergjegja juaj,
eshte 100 here me fisnik se sa 100 veprime te mira te bera per syte e
botes.shmb qe ka vene edlira eshte sh i lezetshem, por
besoj se eshte sh sperimental, ne jemi shume ngjyresh, kemi forma te
ndryshme, ka ngjyra qe e fshijne sh mire piken e zeze sa eshte sh e
veshtire ta veshtrosh ate.


une jam per njerzit e hapur, ata
lloj njerzish qe edhe kur gabojne thon ok gabova, mar pergjithsite e
mia. jam kunder njerzeve fallco qe duahan te jen te perkryer ne
gjithcka qe bejne, qe e kane sh te veshtire te pranojne gabimet e tyre.

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7273
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje veprim i keq, mbyt miliona veprime te mira

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi