» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Shko poshtė

Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 27 Jul 2009, 12:42

du opinionin e forumisteve ne lidhje me pyetjen se qfar dite ka qen kur esht formu bota

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10436
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Disconnect prej Mon 27 Jul 2009, 21:17

Atehere Bota U Ka Formua Per 6 dite e shtate Nete
Me Pak Fjale I Bie Qe Te Kete Nis te Henen dhe Te Kete Mbaruar Te Diel
en
avatar
Disconnect

Shteti : Itali
Postime : 158
Kyējet nė forum : 9937
Regjistruar mė : 27/07/2009
Profesioni : Virg Mobile

http://www.peqini.org

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 31 Jul 2009, 17:06

te dielen kur kam lindur une, pse e vini ne dyshim ju hahahaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Besi prej Tue 27 Apr 2010, 23:30

Te dielen mendoj edhe une,ka qen dite pushimi dhe e kan krijuar boten per qejfi kadal dale Very Happy
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10859
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Arni-y prej Wed 28 Apr 2010, 00:13

mendoj se tė "enjten" nė mes tė javės.
tė hėnėn, tė martėn dhe tė mėrkurėn - ka bėr planet
tė enjtėn - ka formuar botėn
ndėrsa tė premten, tė shtunėn dhe tė dielen - e ka zbukuruar =]
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9251
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 00:53

te premten
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 01:00

Arjana shkruajti:te premten

A ke qen prezent kur eshte preh shiriti a?
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10859
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 01:04

kam lexuar Biblen i nderuar,te henjte filloi te premten perfundoi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 01:07

Arjana shkruajti:kam lexuar Biblen i nderuar,te henjte filloi te premten perfundoi

Epo,keshtu thuaje vendin e informacionit.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10859
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Arni-y prej Wed 28 Apr 2010, 01:11

a ē'ndodh me tė shtunėn dhe tė diellėn, apo nė ato ditė ka pushuar Zoti nga puna mė parė?! andaj dhe i kemi si ditė pushimi.
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9251
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 01:14

Arni-y shkruajti:a ē'ndodh me tė shtunėn dhe tė diellėn, apo nė ato ditė ka pushuar Zoti nga puna mė parė?! andaj dhe i kemi si ditė pushimi.

Ka qen interesi i tij,me kry punen me shpejte dhe me pushu dhe jo pse ka mendu per ne qe te kemi pushim Very Happy
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10859
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 01:17

po shum e drejte ajo qe tha i lart permenduri,prandaj dhe per ne kan mbet keto dy dite e javes si dite pushimi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Arni-y prej Wed 28 Apr 2010, 01:21

@Besi, sigurisht, dhe unė mendoj ashtu, po pasi ka pa se ē'ėshtė tė ē'lodhet njeriu, me habi i ka bėrė ditė-pushimi...
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9251
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Arni-y prej Wed 28 Apr 2010, 01:24

Ok! por nuk kuptoj pse ka bėrė 2 dit pushim?!
Mirė, s'ėshtė lehtė tė formosh njė planetė! hhhh...
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9251
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Naki prej Wed 28 Apr 2010, 01:30

Hahahahahaha interesante keto pergjigjet. Skam ide veq kur isha i vogel e degjoja fshehuarzi mamin kur i thoshte babit eja ne banjo zakonisht te Enjeteve. mami i thoshte po bse bash sonte. babi ju pergjigjte eshte dite e shenjet u krijua bota dhe keshtu mendoj se eshte e Enjete

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 01:42

Arni-y shkruajti:Ok! por nuk kuptoj pse ka bėrė 2 dit pushim?!
Mirė, s'ėshtė lehtė tė formosh njė planetė! hhhh...

se nderkoh qe i madhi krijonte boten,mendoi e per njeriun qe sdo e perballonte dot kete jete pa dy dite pushimi,megjithse prap te shumtat e hereve ne punojm e vikendeve
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Arni-y prej Wed 28 Apr 2010, 01:56

@arjana dmth qė mund ta pėrballojmė kėtė jetė edhe pa vikende?!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 9251
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 02:01

do sdo,nga mekatet tona u be nje torture e ter jeta
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Katilja prej Sat 08 Jun 2013, 11:19

di veq se un skom qen lind ateher

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7201
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga albi prej Sun 09 Jun 2013, 22:41

si pas kuranit zoti i krijoj qijet token per 6, dit ne diten e pramtes
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12210
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfarė dite ka qenė kur u formua bota?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi