» Cila ėshtė miqėsia sot?
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_lcapCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Voting_barCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_rcap 
Geri (7161)
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_lcapCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Voting_barCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_rcap 
lolita (6766)
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_lcapCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Voting_barCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_rcap 
Annika (6751)
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_lcapCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Voting_barCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_lcapCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Voting_barCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_lcapCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Voting_barCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_rcap 
Interesant (4173)
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_lcapCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Voting_barCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_rcap 
Arjana (3724)
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_lcapCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Voting_barCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_rcap 
albi (3377)
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_lcapCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Voting_barCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_rcap 
Adisa (3282)
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_lcapCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Voting_barCili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Vote_rcap 


Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

?? Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Geri prej Sun 02 Aug 2009, 20:36

Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 03 Aug 2009, 10:55

te arrje qellimin qe kam te perfundoj studimet

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
GISHTEZA
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 13402
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Genci-fr prej Mon 03 Aug 2009, 12:10

te arrij at qe synoj
avatar
Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 11438
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga memaliaj prej Wed 05 Aug 2009, 09:22

te hap studion time sa me shpejt

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13145
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga krayzi prej Thu 05 Nov 2009, 22:41

Te flas Drejt dhe te mos lendoj njerezit qe skan faj.
krayzi
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 06 Nov 2009, 17:09

te arri te mar nje provim ne amerike se me nderron e gjith jeten time edhe jam shum e sigurte qe do ja dal qellimit
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga bora prej Fri 06 Nov 2009, 18:46

te arrij ate qe du
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11647
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Geri prej Fri 06 Nov 2009, 18:51

Te jem gjithmone pran familjes time te ngroht..
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Voglushja prej Fri 06 Nov 2009, 23:25

Te punoj qe te arri ate qe kam enderru gjithmone

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!
avatar
Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 13342
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga olsaaa prej Fri 06 Nov 2009, 23:38

Te fitoj proceduren qe kam fillu

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
olsaaa
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 12334
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga krayzi prej Sat 07 Nov 2009, 16:41

Qe te diplomoj e te behem nje Architekte Profesionaliste.
krayzi
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 07 Nov 2009, 18:06

kam dhen nji premtim vetiti, edhe do e bej at, por dhash premtim qe at do bej perfekt edhe doe bej
avatar
Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13856
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Vizitor prej Sat 07 Nov 2009, 21:05

Do e caj turmen dhe pse e vetme, dhe pse do me duhet te sakrifikoj dhe te luftoj me veten.Gjithcka ne jete t'a arrij vet, dhe mire dhe keq do jet fryt i punes time.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Vizitor prej Sat 07 Nov 2009, 21:12

qe do jem gjithmon vetvetja
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 08 Nov 2009, 12:03

te vazhdoj te jem kjo qe jam
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Vizitor prej Sun 08 Nov 2009, 13:53

qe do jem gjithmon vetvetja Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... 166837
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 08 Nov 2009, 13:56

te jem keshtu sijam
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Arjana prej Sun 08 Nov 2009, 19:47

qe do qendroj besnike e do mbeshtes dike qe vuan shum
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15988
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Vizitor prej Sun 08 Nov 2009, 22:47

qe do ja dal mban ate qe kerkoj
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Bruneta prej Mon 09 Nov 2009, 19:28

Qe mos te flasi shume te rri me ne distanc

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13957
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Drini prej Mon 09 Nov 2009, 23:51

Qe ta takoj ZEMRUSHEN
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Bruneta prej Tue 10 Nov 2009, 12:53

Drini shkruajti:Qe ta takoj ZEMRUSHEN
Do me takosh Yllo nje dite Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... 460494
Te ngelem e virgjer deri ne diten e pare te marteses

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13957
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 23:47

Te mos e tradhetoj dike...
Besi
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 11861
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Bruneta prej Sat 01 May 2010, 23:22

Te mos beje seks para marteses Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... 166837

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13957
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 01 May 2010, 23:22

hahahaha shum premtim i mir
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11806
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 01 May 2010, 23:22

te mos ma nin me per asgje Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... 166837
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Bruneta prej Sat 01 May 2010, 23:24

Kushtrimi2 shkruajti:hahahaha shum premtim i mir
Po i mire shume
Kujdes temen t'lutem Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... 166837

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13957
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Mirja prej Sat 01 May 2010, 23:28

Te jem kjo qe jom gjithmon
Mirja
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 12315
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Bruneta prej Sat 01 May 2010, 23:31

T'mos ma ndin per thashetheme

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13957
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 10 Aug 2010, 21:27

Kohen e fundit i kam ber premtim te arri aty ku me deshiron zemra
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Adonisi prej Thu 12 Aug 2010, 21:38

Te mos i premtoj vetes asgje.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
Adonisi
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 12465
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Aug 2010, 23:50

Te eci perpara ,pamvarsisht veshtirsive.
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Arjana prej Fri 13 Aug 2010, 02:53

asgje,thjesht ti marr gjerat si me vine e te bej cka esht e mundur nga une per mire
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15988
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 12:56

tmaroj shkollen tbohem dikushi njet e te tallem me cdo cun qe bo si i dashurumi shekullit

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8203
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Erisa prej Mon 06 Apr 2015, 22:59

Te kujdesem per ato qe kam

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Erisa
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 10179
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Ylli-1 prej Tue 07 Apr 2015, 08:56

Te mos ndryshoj kurre
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11951
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Dardania prej Tue 07 Apr 2015, 09:14

Te jem kjo si kam qen dhe te Mbetem gjithmon e thjesht.... Te Mos Harroi Ku Kam Lindur e Jam Rritur.... Jo te Shikoi ku jam apo si jam....
Te Ruaj Zemerbujarin siē me kan Dhuruar Prinderit e mi....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12417
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Drini prej Tue 07 Apr 2015, 09:15

Te bej shume lek
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Naki prej Tue 07 Apr 2015, 09:20

Se pari te numeroj deri ne 10 te marr fryme thelle edhe njehere e pastaj te flas ose bertas. Sa here qe ngutem e bej m*** Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Image110Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Bb_net10Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Dardania prej Tue 07 Apr 2015, 09:28

Naki shkruajti:Se pari te numeroj deri ne 10 te marr fryme thelle edhe njehere e pastaj te flas ose bertas. Sa here qe ngutem e bej m*** Very Happy
Premtim me te bukur skam Lexuar ndonjeher....Smile
Por esht shum Domethenese.... Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės...... C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12417
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

?? Re: Cili ėshtė Premtimi qė i keni bėrė Vehtės......

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi