» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Meshkujt i druhen ndjenjes se dashurise

Shko poshtė

Meshkujt i druhen ndjenjes se dashurise

Mesazh nga Vizitor prej Thu 03 Sep 2009, 19:31

Flirtojne, ngacmojne, komplimentojne,provokojne dhe dashurojne.Meshkujt.Pra te etur per te bere cdo femer per vete, ndalen para se te thone "te dua".Jetojne nje lidhje plot pasion, por i shmangen fjales te dua.E degjojne shume here kete fjale nga partnerja, ne shtrat, ne telefon, ne bashkebisedime por te zorshme e kane ta thone.Mos valle ju duket sikur do i skllaveroj ajo fjale ?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Meshkujt i druhen ndjenjes se dashurise

Mesazh nga Aristogata prej Thu 03 Sep 2009, 19:34

thjesht kan frik nga pergjegjesia

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10540
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Meshkujt i druhen ndjenjes se dashurise

Mesazh nga Adonisi prej Sun 06 Sep 2009, 21:08

arla shkruajti:Flirtojne, ngacmojne, komplimentojne,provokojne dhe dashurojne.Meshkujt.Pra te etur per te bere cdo femer per vete, ndalen para se te thone "te dua".Jetojne nje lidhje plot pasion, por i shmangen fjales te dua.E degjojne shume here kete fjale nga partnerja, ne shtrat, ne telefon, ne bashkebisedime por te zorshme e kane ta thone.Mos valle ju duket sikur do i skllaveroj ajo fjale ?

Jo. Por mos harroni se fjala me me peshe te rende eshte kjo: TE DUA. Ne momentin qe shqiptohet kjo fjale, atehere duhet te kemi parasysh se kemi nje pergjegjesi te madhe. Dhe, perderisa nuk jemi te sigurt edhe nuk e shqiptojme lehte, sepse askush nuk deshirone ti shtoje vetes nje pergjegjesi kaq te madhe kote se koti! Femrat jane me ndryshe ne kete pike. Ne dallim prej femrave qe edhe pse e thone kete fjale, nuk e kan pergjegjesin sikur te meshkujve. Ketu i ka fajet nena natyre-zoti.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Meshkujt i druhen ndjenjes se dashurise

Mesazh nga Vizitor prej Sun 06 Sep 2009, 21:21

Nese flasim per dashurine e meshkujve e pranojme se eshte me e sinqerte se e femrave.Kur dashurojne vertet nuk po flas per aventura.Mendojne me shume dhe shpresojne shume te ndjejne dashurine magnetike dhe kur ndjejne ate diku ju humbet ajo fjale mes shume fjaleve qe thone.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Meshkujt i druhen ndjenjes se dashurise

Mesazh nga Adonisi prej Sun 06 Sep 2009, 22:21

arla shkruajti:Nese flasim per dashurine e meshkujve e pranojme se eshte me e sinqerte se e femrave.Kur dashurojne vertet nuk po flas per aventura.Mendojne me shume dhe shpresojne shume te ndjejne dashurine magnetike dhe kur ndjejne ate diku ju humbet ajo fjale mes shume fjaleve qe thone.

Nese nje mashkull i thote shume e shume fjale nje femre si psh: ti je arsye qe une jam ketu, ti je arsye qe une shpresoje per nje te neserme me te bukur, ti je ajri qe une thithe..etj etj, atehere pse kerkohet patjeter te thuhet edhe fjala TE DUA? Nganjehere gjerat kuptohen vetvetiu. Femrat e thone me shpejte kete fjale, sepse jane me pak te prirura te jene oratore.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Meshkujt i druhen ndjenjes se dashurise

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi