» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Era dhe Lisi

Shko poshtė

Era dhe Lisi

Mesazh nga Naki prej Fri 04 Sep 2009, 02:43

Zhanri: Dramė

Regjia: Besim Sahatēiu
Producent: Kosova Film, Prishtinė, RTV Prishtinė
Skenari: Petrit Imami
Muzika: Rexho Mulliqi
Drejtor i fotografisė: Rudolf Sopi
Sharfer: Fadil Bajgora
Asistent kamere: Sahit Kokolli
Skenografia: Shahin Kryeziu.
Vendi i prodhimit: Kosova.
Montazhi: Dime Grbevski
Kohėzgjatja: 111 minuta
Teknika: Widescreen, kolor
Premiera: 6 korrik 1979.

Aktrojnė: Abdurrahman Shala, Faruk Begolli, Istref Begolli, Qemajl Ajdini, Xhevat Qorraj.
Ēmimet
“Arena e Artė” pėr skenar “Pula 1979”
“Arena e Artė” pėr rolin kresor “Pula 1979”
“Shpėrblimi tradicional i kritikėve te filmit” Sarajeve 1979”
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Era dhe Lisi

Mesazh nga olsaaa prej Fri 04 Sep 2009, 13:30

shum i pelqyer nga ana ime

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11335
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi