» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 19:47

ne kemi nje shprehje... mos lepij aty ku ke peshtyre nje here
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga mirela prej Tue 18 Mar 2008, 21:18

me vjen keq ta pranoj po jam dakord me shokun parashkrujtes 8)
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11474
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga 666 prej Tue 18 Mar 2008, 21:59

hahahahhahahahahahahahahah
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 25 Mar 2008, 15:31

Nje gje qe thyhet nuk ngjitet me edhe po u mundove ta ngjitesh nuk arin dot me kure atje ke ishte se mungojne shum copca te vogla ,prandaj kur thyhet Kristali nuk ngjitet me ????????
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Musafir prej Wed 26 Mar 2008, 17:29

nuk me ka ndodhur,por desoj qe jooooooooooo

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga 666 prej Thu 27 Mar 2008, 04:21

ehhh mos te ndodhte thone...
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 27 Mar 2008, 13:53

Qe profecia te quhet e permbushur 3 6-at duhen kthyer ne 3 7-ta.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Musafir prej Fri 28 Mar 2008, 15:49

jo as pak Very Happy

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 28 Mar 2008, 16:38

s'kthehet me
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Musafir prej Fri 28 Mar 2008, 16:40

memaliaj shkruajti:s'kthehet me
Mad

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga 666 prej Fri 28 Mar 2008, 23:47

arla shkruajti:Qe profecia te quhet e permbushur 3 6-at duhen kthyer ne 3 7-ta.

profecia nuk thote ashtu...
kur gjithcka te kete mbaruar... nuk jane me 3 6-a... 3 7-at nuk e di nga i ke nxjerre...
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Musafir prej Sat 29 Mar 2008, 07:56

jo re jo e thash ene dje hahahahahahahahahaah danc

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 29 Mar 2008, 09:41

morena e pske provuar eee
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Musafir prej Sat 29 Mar 2008, 09:47

memaliaj shkruajti:morena e pske provuar eee
jo nuk e kam provuar por besoj ,se kur thyet kristali nuk ngjitet me ,keshtu qe shikojm per para e jo mbrapa.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 29 Mar 2008, 10:17

morena thash se e kishe nga eksperienca si puna ime hahaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga 666 prej Sat 29 Mar 2008, 14:59

per ate pune mos thoni se po ngjesin njeriun e jo me kristalin...
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Naki prej Sun 30 Mar 2008, 11:53

Rikthehet nese nuk eshte e humbur nga brendesia e zemres ajo siperfaqsore eshte kalimtare....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Dukagjini prej Sun 30 Mar 2008, 13:31

Paj varet krejt per cfare eshte humbur dhe sa eshte pesha e dhimbjes tek personi te cilin e kemi humbur e kam fjalen nese e kemi humbur ne menyre te qellimishme dhe e kemi prekur keq ne aspektin emocional atehere kujtoj qe ne njefare menyre zemra qe thyhet me nuk ngjitet keshtu qe ndoshta kthehet por jo si me pare.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11553
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga akili prej Sun 30 Mar 2008, 19:30

me pak fjale buka qe hidhet poshte nuk meret prap ta hashe
domethen ate qe humbe harohe se nuk ka qen dashuri po kerko per tjeter
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11178
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga 666 prej Sun 30 Mar 2008, 23:13

dmth ate buken e mer prape nqse rrezikon jeten... kshu qe mos beni krahasime te tilla Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 31 Mar 2008, 09:31

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Nuk do e beje kure me nje gje te tille qe te ktheja ate qe nuk e meritonte me dashurin time?????scratch
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga 666 prej Tue 01 Apr 2008, 21:19

mbase ka qene thjesht nje moment i erret ne jeten e tij dhe nuk e ka menduar shume... pse jeni kaq kategorik
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 03 Apr 2008, 15:42

666 shkruajti:mbase ka qene thjesht nje moment i erret ne jeten e tij dhe nuk e ka menduar shume... pse jeni kaq kategorik
Kure dy njerez duhen serjozishte nuk ka momente te ERRET kurre kurre ai momente i erret munde te jet vetem ne nje dashuri pa baze
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Musafir prej Thu 03 Apr 2008, 16:38

jo as nje her, se ajo dashuri per mu nuk ekzitone me ...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Naki prej Thu 03 Apr 2008, 17:05

morena shkruajti:jo as nje her, se ajo dashuri per mu nuk ekzitone me ...
kujdes pra po me humbe ste rikthehem me 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Musafir prej Thu 03 Apr 2008, 17:10

Naki shkruajti:
morena shkruajti:jo as nje her, se ajo dashuri per mu nuk ekzitone me ...
kujdes pra po me humbe ste rikthehem me 8) 8) 8)
kjo esht e qart as une Razz

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Naki prej Thu 03 Apr 2008, 17:16

Shtttttt pra mos gabo 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga 666 prej Fri 04 Apr 2008, 00:56

Zemera_e_thyer shkruajti:
666 shkruajti:mbase ka qene thjesht nje moment i erret ne jeten e tij dhe nuk e ka menduar shume... pse jeni kaq kategorik
Kure dy njerez duhen serjozishte nuk ka momente te ERRET kurre kurre ai momente i erret munde te jet vetem ne nje dashuri pa baze
e di ate fjalen popullore... njerez jemi, dhe gabojme... pse jemi kaq tirane sa te mos mundohemi ta kuptojme tjetrin... por direkt e flakim tutje... vetem e vetem se gaboi... mund te thuash qe shuhet ndjenja per te... jam dakord... nejse mendimet tuaja...

pertnero mos dil nga tema re Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 04 Apr 2008, 09:03

Une kete mendim kam nuk ka falje ?????? me vjen keq po nuk ka keqardhje me kete me PIKE
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Kimi prej Fri 04 Apr 2008, 10:22

Tek ne thon se nje send qe humbet kurrrrrrrrrrrrrrr mos u gjetet Smile
avatar
Kimi

Shteti : Kosovė
Postime : 32
Kyējet nė forum : 11289
Regjistruar mė : 07/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga 666 prej Sat 05 Apr 2008, 02:01

Zemera_e_thyer shkruajti:Une kete mendim kam nuk ka falje ?????? me vjen keq po nuk ka keqardhje me kete me PIKE

nuk flitet per keqardhje mi o zemra... flitet per dashuri...
ta falesh se e do dhe jo se te vjen keq...
te dashurosh nuk eshte asgje para te falurit... po te dish te falesh, do dish se s'ben te dashurosh...
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Naki prej Sun 06 Apr 2008, 12:40

Nuk ndihem ne faj,nuk ndihem i poshteruar qe te kerkoj ne cdo cast,qe te ndjej brenda qenies sime ne cdo te mijten e sekondes qe shkon.Ndihem i lehtesuar,i paqte me vetveten dhe me boten e cmendur se dashuria per ty me ben te tille.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 07 Apr 2008, 09:09

666 me duket se ti nuk di cfar eshte Dashurie edhe si duhesh ta mbrosh ate une thashe nuk fal kurre ok se ai qe e beri ate gje nuk me ka dashur se duhet nuk me meriton ,te thashe se gjithsecili ka mendimin e vet:shock: Shocked Shocked
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga dano prej Mon 07 Apr 2008, 09:42

Dashuria e humbur rikthehet ne qofte se gabimi qe eshte bere nuk osht gabim i rond.
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga 666 prej Mon 07 Apr 2008, 20:28

Zemera_e_thyer shkruajti:666 me duket se ti nuk di cfar eshte Dashurie edhe si duhesh ta mbrosh ate une thashe nuk fal kurre ok se ai qe e beri ate gje nuk me ka dashur se duhet nuk me meriton ,te thashe se gjithsecili ka mendimin e vet:shock: Shocked Shocked

e kam shume te veshtire te besoj se vetem ti e di ca eshte dashuria...
gjithsesi dashuri si kjo e juaja mos me rafte per hise... mjer ai qe ju dashuron ju...
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Musafir prej Mon 07 Apr 2008, 20:29

jo as pak

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga 666 prej Mon 07 Apr 2008, 21:17

morena shkruajti:jo as pak
??? hmmmmmmm
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11187
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga mirela prej Mon 07 Apr 2008, 23:21

hmmmmmmmmmmm mendoi se s'duhet te rikthehet pastaj varet se si e ke humb por 1arsye e ke pas ce e ke humb ateher me mire le te scratch rrije e humbur

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11474
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Musafir prej Tue 08 Apr 2008, 08:01

mirela shkruajti:hmmmmmmmmmmm mendoi se s'duhet te rikthehet pastaj varet se si e ke humb por 1arsye e ke pas ce e ke humb ateher me mire le te scratch rrije e humbur
Mad Mad

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Naki prej Tue 08 Apr 2008, 09:20

mirela shkruajti:hmmmmmmmmmmm mendoi se s'duhet te rikthehet pastaj varet se si e ke humb por 1arsye e ke pas ce e ke humb ateher me mire le te scratch rrije e humbur
askush nuk eshte i perkryer por nje dashuri qe nuk vjne nga zemra dhe nuk kuptohet se ajo po ndjehet mga partneri/partnerja humbet dhe perveq dashurise humbet edhe miqesia kjo eshte me e keqja tek ne me mire spo flas fare

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi