» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga 666 prej Tue 08 Apr 2008, 20:34

une nuk e di se si mund te dashuroje nje njeri qe llogjikon si ju o goca... te dashurosh eshte njerezore ashtu sic eshte edhe te gabosh... te falesh eshte dicka me shume...
nqse ti nuk je ne gjendje te falesh... si mund te jesh i / e bindur qe e ke dashuruar ???
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Musafir prej Tue 08 Apr 2008, 20:44

666 po ke shum te drejt...se ai qe di te dashuroj di te fali..nuk kam cfar tjeter te shtoj ..

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga 666 prej Tue 08 Apr 2008, 21:22

morena shkruajti:666 po ke shum te drejt...se ai qe di te dashuroj di te fali..nuk kam cfar tjeter te shtoj ..

mire morena... duhet ta vesh ne jete kete jo vetem ta pranosh dhe me pas ta hedhesh pas kraheve
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Apr 2008, 21:26

Nuk ekziston nje dashuri ... ose me sakt nuk ka dashuri kur e konsideron te humbur.
Thjesht nje lidhje kalimtare.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga GISHTEZA prej Tue 08 Apr 2008, 22:43

nuk ja vlen ti rikthehesh
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12394
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga triniti prej Tue 08 Apr 2008, 23:13

666 shkruajti:ne kemi nje shprehje... mos lepij aty ku ke peshtyre nje here

sa shpejt nderro mendjen ti 99 Very Happy:D:D
e kan fajin kto gocat e di muve Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12081
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga 666 prej Wed 09 Apr 2008, 20:53

triniti shkruajti:
666 shkruajti:ne kemi nje shprehje... mos lepij aty ku ke peshtyre nje here

sa shpejt nderro mendjen ti 99 Very Happy:D:D
e kan fajin kto gocat e di muve Very Happy:D:D

hahahhahahahhahahahahahahahahhaa rri mir ti zogu se te erdha aty Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga triniti prej Thu 10 Apr 2008, 12:30

sdu mo sdu Very Happy:D:D qendroj deri ne fund ideve te tua...
mos u influenco nga zockat Very Happy:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12081
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 10 Apr 2008, 13:38

triniti e bukur kjo haahhaaaaa.
JU TE GJITHE DERI TANI I JENI PERGJIGJUR PYETJES :'A RIKTHEHET DASHURIA E HUMBUR' DHE JO KESAJ QE SHKRUHET KETU.
PAK ME TE VEMENDSHEM JU LUTEM OSE KORIGJONI PYETJEN.
SA SERIOZ QE FOLA AS VET SME BESOHET SI E BERA HAHAHHAAAAA.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 10 Apr 2008, 13:39

PER ATE ZOT NUK E DI SE SI RIKTHEHET, ESHTE FUSH E MINUAR KJO.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga triniti prej Thu 10 Apr 2008, 14:42

hahhahahahahah memaliaj e di qe nuk e ke gabim ti???
tani qe ma vure ne dukje po me ve ne dyshime, si kthehet valle dashuria e humbur???

gjithsesi, tashi varet o memaliaj se si e kupton formen e pyetjes, se psh kjo pyetja e nakit ketu ka dy kuptime...

1-si rikthehet dashuria e humbur, dmth rruga se si mund ta kthesh
2-si rkthehet dashura e humbur, dmth menyra,forma se si kthehet ajo, cfar shkakton, dhe eshte ajo se ciles i jemi pergjigjur ne Very Happy:D:D

tashi lind pyetja prap... o njerez si i behet mo ta kthesh mbrapsh dike qe ke humbur??? SadSadSad

firma.................................................................................................................................................................................
i dashur Cupid, thjesht doja te te thosha: - je yll bote Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12081
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga 666 prej Thu 10 Apr 2008, 18:13

triniti shkruajti:sdu mo sdu Very Happy:D:D qendroj deri ne fund ideve te tua...
mos u influenco nga zockat Very Happy:D:D


zogu te te puth njer se mbase i qendroj idese time Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 10 Apr 2008, 21:08

memaliaj shkruajti:triniti e bukur kjo haahhaaaaa.
JU TE GJITHE DERI TANI I JENI PERGJIGJUR PYETJES :'A RIKTHEHET DASHURIA E HUMBUR' DHE JO KESAJ QE SHKRUHET KETU.
PAK ME TE VEMENDSHEM JU LUTEM OSE KORIGJONI PYETJEN.
SA SERIOZ QE FOLA AS VET SME BESOHET SI E BERA HAHAHHAAAAA.


Mad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 May 2010, 21:12

Nuk mendoj qe do te kete rikthim ,ose rikthim me vuajtje pergjithmon ,ajo qka humb nuk kthehet sikur njeriu kur vdes nuk ringjallet , nje rikthim si nej njeriu pa shpirt.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 11 May 2010, 21:21

Perderisa eshte quajtur dashuri e humbur nuk mendoj se mund te kete rikthim, mbase thjesht do te kujtohet si dicka e bukur per aq kohe sa zgjati.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11072
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Aristogata prej Fri 28 May 2010, 00:22

sic e thot dhe nje poezi
-----------------------------
mbi nje zjarr te shuar
mos u lodh me kot
se hiri i mbetur
zjarr nuk behet dot

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 28 May 2010, 14:06

Merr nje vazo qelqi, perplase per toke, mblidhi copat dhe mundohut ta ndertosh siē ishte, nqs kjo gje arrihet dhe pa lene shenjen e thyerjes ...dhe ne kete rast dashuria mund te rikthehet.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga deti prej Fri 28 May 2010, 14:18

Gjithcka qe thyhet njehere nuk ngjitet kurre si me pare. Edhe dashuria e humbur njehere nuk kthehet kurre si dikur. Edhe nese rikthehet, ngjyrat e asaj dashurie do te jene shume te zbehta dhe nuk do i ngjasin me ylberit me gjithe spektrin dhe kontrastin qe e ka.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Bruneta prej Fri 28 May 2010, 15:31

Me ndihmoni dhe mua se si ta rikthej dashurin time

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Arjana prej Fri 28 May 2010, 17:15

dashuri e humbur vete titulli te le te kuptosh qe ska rikthim
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga jetabujanoc prej Fri 28 May 2010, 22:04

pa u dit arsyeja e ndarjes, per mendimin tem smuj me dhen pergjigje KA apo nuk KA kthim, vet fjala e humbur po tingllon qe ka humb dhe ska kthim me, por ka raste qe kthehet pas shum vitesh andaj kish qen mir pytja me qen me e qarte.
avatar
jetabujanoc

Postime : 4
Kyējet nė forum : 8851
Regjistruar mė : 26/05/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Arjana prej Sat 29 May 2010, 02:51

thjesht nuk kthehet e nese ndodh kjo sdo jete me te njejtin pasion e ndjenja si me pare
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 03 Jun 2010, 20:01

Buka kur thyet nuk ngjitet mo.Dhe dashuria nuk rikthehet!
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 04 Jun 2010, 10:07

Nuk rikthehet kurr ,edhe nese po ndjenjat jan te ftofta pra dashuri pa efekt do e quaja.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Arjana prej Fri 04 Jun 2010, 13:20

me shqelma e dhune pak shaka ama se kemi nevoje
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Naki prej Fri 04 Jun 2010, 13:40

Kurr mos thuaj kurr me nje gjuhe te perbashket dhe nje mirekuptim duke qene real dhe tolerant per gabimet e leshuara mund te kete jete prap.
Kete qe shenova lart vlen vetem per dashurin e zemres jo dashurin e melodramave dhe romaneve te shkruara.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga deti prej Fri 04 Jun 2010, 13:46

Eh more Naki, po sikur te ishte toleranca dhe mirekuptimi nuk do te humbte dashuria.
Megjithate, nese vertete akteret jane tolerant, realė dhe te sinqerte, mbase me lehte do te vendosnin per rikthim te dashurise se humbur. Emeruesi i perbashket i te dyve duhet te jete dashuria e sinqerte e cila buron nga zemra.
Edhe une po them: kurre mos thuaj kurre,nuk i dihet.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si Rikthehet Dashuria e humbur ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi