» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Puna, stresi, shefi

Shko poshtė

Puna, stresi, shefi

Mesazh nga Vizitor prej Tue 08 Sep 2009, 23:40

Puna te mban gjalle, te mban larg monotonise se shtepise dhe con drejt stadeve me te larta jetesore.Cdo pune ka stres dhe gjithashtu nje shef.Sekreti i nje pune te mire eshte korrektesia dhe pergatitja, por dhe eksperienca te ndihmon ta vesh punen perpara dhe ti gezohesh asaj qe ben.
Stresi eshte pjese e punes.Na ndjek frika per kryerjen e punes me saktesi deri ne fund te mbylljes se orarit.Por dhe kur jemi pushim ndodh qe zilja e celularit te na bej te prishim pushimin dhe te shkojme ne pune(nje rast urgjent ose i teket shefit te konsultohet per dicka)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puna, stresi, shefi

Mesazh nga memaliaj prej Mon 28 Sep 2009, 22:07

punen e kam si shpirt se eshte profesioni me i bukur, po dhe stresi eshte goxha kohet e fundit se momentalisht me jane bere minimalisht 6 shefa dhe me kane bere corap.
por si gjithmon do mbijetoj ashtu sic kam bere prej dy viteve ne kete zyre ku jam tani.
arla ti e di jemi kock e fort ne andej hahahaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puna, stresi, shefi

Mesazh nga Vizitor prej Mon 28 Sep 2009, 22:08

Ne cajme gurin o lal. E jo punen.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puna, stresi, shefi

Mesazh nga memaliaj prej Mon 28 Sep 2009, 22:14

hahahaaaa
te besohet qe do iki keto dite te punoj ne kukes nja 1 vite ne rrugen durres-kukes si arkitekt ne dublimin e disa urave qe kemi fituar tenderin per ti ber.
as vet spo e besoj qe do iki te jetoj andej po keshtu e ka jeta.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puna, stresi, shefi

Mesazh nga Katilja prej Mon 03 Jun 2013, 10:51

akoma skam shef e sjam npun kur ta provoj do them ndonje gje

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7204
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puna, stresi, shefi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi