» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Femra dhe ruajtja e sekretit

Shko poshtė

Femra dhe ruajtja e sekretit

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Sep 2009, 11:51

Te gjithe e dime qe bisedat interesante dhe rrefimet e femrave te bejne te mendohesh gjate.Pasi femra ka kureshtje te madhe per te mesuar gjerat dhe per ti interpretuar ato ne vihemi ne dileme kur duhet te rrefejme nje histori personale ose qofte dhe nje ngjarje cfardo.Shume shpejt mesojme nga te tjeret se sekreti jone tashme nuk eshte me sekret .Dhe pse kjo nuk eshte etike ne vazhdojme qe te flasim per shume ceshtje me femrat.Pyetja ime do ishte deri sa kohe mund ta mbaj nje femer sekretin e dikujt?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra dhe ruajtja e sekretit

Mesazh nga Adonisi prej Mon 28 Sep 2009, 18:17

Meshkujt spo t'ja kthejne shpinden nje femre i thone tjetres te dua. Kurse femrat sapo tja kthejne shpinden nje personi, nuk mbetet asnje sekret. E kam ndegjur nje fjale popullore prej nje plaku te vjeter, i cili kur fliste per femrat thoshte:" Nese i ke treguar gruas ne mbremje qe ke revole, zgjohu ne mengjes heret dhe shite..."

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra dhe ruajtja e sekretit

Mesazh nga Arjana prej Mon 28 Sep 2009, 20:35

varet nga karakteri i cdo femre,ka femra qe smbajn asgje brenda por ka e femra qe mbajn sekrete,megjithese jam e mendimit se shumica nuk din te mbajn sekret
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra dhe ruajtja e sekretit

Mesazh nga Adonisi prej Fri 02 Oct 2009, 23:16

Vera, sekret mund ti themi vetem atehere kur nuk din asnje person i dyte per ate qe ne e ruajme. Ne momentin qe ja themi dikujt, mashkull apo femer, nuk mund te themi se eshte sekret.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra dhe ruajtja e sekretit

Mesazh nga Arjana prej Fri 02 Oct 2009, 23:18

po gjithsesi i respektueshem mendimi yt ashtu mendoj e une
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra dhe ruajtja e sekretit

Mesazh nga kejsi shkoder prej Sat 31 Jul 2010, 21:28

un jam me shprehjen qe "nese sta mabn goja jote sekretin tan sta mbajn te tjeret " kshuqe flas per vete un persh kam nje sekret te jetes teme qe sja kam treguar as kuj klaq e ruaj me fanatizem sa ngandonjeher mendoj eshte e vertet sigurisht qe munet me majt nji sekret te vetin po kur bahet fjal per diken tjeter asht pak ma nrysh puna asht e dhe tjetra "askujt mos ja trego gjitha plaget se kur te hidherohet aty do te godasi" pra jan shprehje qe vlejn dhe duhen zbatuar se kot nuk i kan than

firma.................................................................................................................................................................................

 

avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8639
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra dhe ruajtja e sekretit

Mesazh nga Naki prej Sat 31 Jul 2010, 21:30

Plotesisht dakord me mendimin e kejsit nuk e luan topi kete shkrim

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra dhe ruajtja e sekretit

Mesazh nga Arjana prej Sat 31 Jul 2010, 21:59

Thojne qe dy njerez e mbajne nje sekret kur njeri prej tyre eshte i vdekur...
mire thote kejsi Shkurt e shqip , kur s'ta mban goja e jote , mos prit me e mbajt ajo e tjetrit..!
fjale me vend
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra dhe ruajtja e sekretit

Mesazh nga Naki prej Sat 31 Jul 2010, 22:13

Arjana shkruajti:Thojne qe dy njerez e mbajne nje sekret kur njeri prej tyre eshte i vdekur...
mire thote kejsi Shkurt e shqip , kur s'ta mban goja e jote , mos prit me e mbajt ajo e tjetrit..!
fjale me vend
Arjana une perveq teje askujt si kam tregu disa sekrete po doli ndonje dije cka te pret

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra dhe ruajtja e sekretit

Mesazh nga Arjana prej Sat 31 Jul 2010, 22:21

Νακι pa merak,ma the mua sikur ja ke then ter forumit e shkreta une cdo me gjej tash
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra dhe ruajtja e sekretit

Mesazh nga Katilja prej Sun 14 Jul 2013, 07:24

varet nga karakteri jo tgjitha flasin shum

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femra dhe ruajtja e sekretit

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi