» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mirė se na erdhe Vera !

Shko poshtė

MIR SE ERDHE VERA

Mesazh nga olsaaa prej Sat 26 Sep 2009, 01:42

Mir se erdhe vera te deshiroj argetim te bukur ne mesin ton
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11485
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga Naki prej Sat 26 Sep 2009, 01:42

E Pershendes nje mike timen shume te shtrenjet dhe i deshiroj mire se ardhje ne mesin tone.
Vera edhe ne nje forum tjeter kemi punuar bashk dhe kam pas knaqesin te kem pran nje moderatore te rangut tuaj shpresoj se ate bashkpunim do e kemi dhe kendej.
Ne menyren me te thjeshte te uroj mireseardhje

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19346
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga Arjana prej Sat 26 Sep 2009, 01:44

flm per mikpritjen,Naki respektet e persh e mia gjithashtu per ju
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15139
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga Geri prej Sat 26 Sep 2009, 01:45

Mir se na erdhe Vera
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16296
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga Arjana prej Sat 26 Sep 2009, 01:51

flm olsa ,geri mire se u gjeta shoqeri e vjeter
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15139
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga Adisa prej Sat 26 Sep 2009, 09:06

Mir se erdhe Vera
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12565
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga Voglushja prej Sat 26 Sep 2009, 09:21

Mire se erdhe Vera

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12493
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 26 Sep 2009, 09:44

ooooooooooooooooooooo edhe ektu kjooooooooooo do iki uneee

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13007
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga Lukja prej Sat 26 Sep 2009, 12:05

Vera te uroj mirseardheje ne ket forum, shpresoj qe do kalosh mir


Edituar pėr herė tė fundit nga Lukja nė Sat 26 Sep 2009, 12:37, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 11224
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga vistor2 prej Sat 26 Sep 2009, 12:35

Mirė se erdhe Vera

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 12252
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga LumLumi prej Sat 26 Sep 2009, 13:30

olsaaa shkruajti:Mir se erdhe vera te deshiroj argetim te bukur ne mesin ton


Kush eshte kjo Vera qe ne arriti ne Vjeshte. Sigurisht do te na beje dimrin Pranvere me shkrime! Suksese !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11363
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga Vizitor prej Sat 26 Sep 2009, 13:35

Kalofsh nje koh sa me te bukur ne shoqerin tone Vera.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga LumLumi prej Sat 26 Sep 2009, 13:36

Erisa shkruajti:Kalofsh nje koh sa me te bukur ne shoqerin tone Vera.


Deshire dhe urate e mire nga nje moderatore e madhe dhe e dashur! Nderime !
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11363
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 26 Sep 2009, 13:38

ahhahaha edhe kjo ketuu ahahha em vdiqi kjo

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13007
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga olsaaa prej Sat 26 Sep 2009, 13:42

mir se erdhe motrushe

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11485
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 26 Sep 2009, 18:05

mir se erdhe verushe te uroi nje argetim te kendshem ne kete forum puc motrushe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17700
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga Arjana prej Sat 26 Sep 2009, 18:47

flm te gjitheve,jeni te mrekullueshem ju kam shum xhan
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15139
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga Annika prej Sat 26 Sep 2009, 20:51

Mirėseardhur e Vera

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15385
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga lolita prej Sun 27 Sep 2009, 23:44

Pershendetje Vera mir se ke ardh flower

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15709
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga Arjana prej Mon 28 Sep 2009, 10:10

flm Anika,LOLITA mire se ju gjej e ju
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15139
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mirė se na erdhe Vera !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi